|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
28.10.2013 21:10:32   
shej
Slazem se, uz to pij puno tecnosti i caja od brusnice, meni je caj rijesio sve te probleme i svakako bih izbjegavala sve moguce i nemoguce druge lijekove

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: dr.Salko Mašić
30.10.2013 16:26:57   
bombaj
hvala na podršci ali ono čega se ja bojim su zapravo te bakterije koje se otkrivaju cervikalnim brisevima, klamidija, ureaplazma, mikoplazma...
to su vrlo opasne bakterije...

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: dr.Salko Mašić
18.11.2013 16:32:27   
Miimy
pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: dr.Salko Mašić
18.11.2013 19:38:19   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....

Mimy ja sam bila u cetvrtak dosla sacekala bile 2 trudnjace ispred mene.ja usla zavrsila pregled i to je to.nema narucivanja.dodjes i cekas

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: dr.Salko Mašić
19.11.2013 8:22:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....



evo nađoh na prednjoj strani papa test 20 km i čeka se oko 20 dana, a pregled 30, znači ovu su cijene za one koje nemaju karton u MUP-ovoj ambulanti,

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2013 15:18:24   
srcalo
pozz da li neko ima saznanja o tome koliko se dugo ceka kad se narucis kod dr.masica privatno, u ordinaciji, i dokad on obicno radi poslije podne, koliko sam mogla primjetiti, on tek od 15h radi u ordinaciji???pretpostavljam da radi 3d i 4d uzv, jel tako? hvala unaprijed, laganu i bezbriznu trudnocu vam zelim, lijep pozdrav. :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: dr.Salko Mašić
18.12.2013 15:28:29   
M kao Mama
pa, iako je gužva ako ti je hitno primit će te taj dan odnosno, ponedjeljak ili četvrtak, radi od 15 sati, pa bogami i do 20 i više, najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, baš je susretljiva i ljubazna

(odgovor članu srcalo)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: dr.Salko Mašić
20.12.2013 23:36:49   
Gorky
zdravo, zanim me da li dr. Masic izdaje i recepte?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: dr.Salko Mašić
1.2.2014 13:37:31   
malena5
Ja mislim da ne daje recepte. Bar meni nije nikad dao a sigurno bi da to privatno radi.

(odgovor članu Gorky)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: dr.Salko Mašić
19.3.2014 11:21:55   
alldy
Pozdravljam,

da li ima neko od vas da vodi trudnocu kod dr.Masica, interesuje me da li se moze doci kod njega na
pregled u MUP-ovu ambulantu, koliko se placa i kakva je uopste procedura, da li da odem i cekam na
red, hoce li me primiti iako nemam njihov karton?


(odgovor članu malena5)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: dr.Salko Mašić
19.3.2014 11:46:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: alldy

Pozdravljam,

da li ima neko od vas da vodi trudnocu kod dr.Masica, interesuje me da li se moze doci kod njega na
pregled u MUP-ovu ambulantu, koliko se placa i kakva je uopste procedura, da li da odem i cekam na
red, hoce li me primiti iako nemam njihov karton?



Pokusaj,nece te sigurno vratiti...ja nisam trudnica ali sam nedavno isla kod njega.Nije neka guzva najbolje j otidji do 1 sat...Obzirom da nemas tamo karton vjerovatno bi platila pregled...Ali Masic je ipak dobrica tako da ce te primiti bez problema..Sretno ti

(odgovor članu alldy)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: dr.Salko Mašić
19.3.2014 12:01:23   
alldy
Hvala, :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: dr.Salko Mašić
16.1.2015 9:46:08   
kleoopatra
Zanima me znal iko koje su cijene kod Masica u Mupovoj ambulanti ? hvala

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: dr.Salko Mašić
4.3.2015 10:13:47   
salmana
Pitanje ako neko zna - da li kod naplacenih pregleda izdaju racun u MUP-ovoj ambulanti?

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: dr.Salko Mašić
22.4.2015 9:50:50   
*nur*
Pozdrav drage moje,
vidim da dugo niste pisale na ovoj temi, pa me interesuje ima li vas koje vodite trudnoću kod dr. Mašiča u privatnoj ordinaciji u Vogošći ili ste vodile u zadnje vijeme.
Kakva mu je oprema, kakav je on diagnstičar, jeste li kod njega radile nuhalni nabor, kakav je u tom mjerenju pregledu?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: dr.Salko Mašić
23.4.2015 9:23:40   
*nur*
Pa zar niko e stvarno nemam rijeciuser posted image

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: dr.Salko Mašić
23.4.2015 12:55:08   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: *nur*

Pozdrav drage moje,
vidim da dugo niste pisale na ovoj temi, pa me interesuje ima li vas koje vodite trudnoću kod dr. Mašiča u privatnoj ordinaciji u Vogošći ili ste vodile u zadnje vijeme.
Kakva mu je oprema, kakav je on diagnstičar, jeste li kod njega radile nuhalni nabor, kakav je u tom mjerenju pregledu?



Meni je vodio obje trudnoće, ovu drugu posebno jer je bila rizična od 4 nedjelje, mislim da sam ti sve kazala. Ordinacija je sasvim ok, prostrana, čista, komforna, sestra Amila i dr. Salko pre, pre ljubazni, kod pregleda je temeljit, nakon poroda sam nastavila da idem na redovne kontrole kod njega, znači sad će evo tri godine kako sam rodila moju drugu djevojčicu.
Ako te još nešto zanima piši u PP pa ću ti odgovoriti koliko je u mojoj moći.
Sretno

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: dr.Salko Mašić
23.4.2015 15:22:36   
*nur*
Hvala mama_Alma

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: dr.Salko Mašić
17.8.2015 20:22:13   
škorpija
Kojim danima radi dr. Mašić u ordonaciji u Vogošći i do komiko sati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: dr.Salko Mašić
17.8.2015 22:30:57   
Jeca_Perec
ponedjeljak i četvrtak, radi od 15 sati do 20 i više… najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je med. sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, susretljiva i ljubazna 033 435 332

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: dr.Salko Mašić
17.8.2015 23:09:09   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

ponedjeljak i četvrtak, radi od 15 sati do 20 i više… najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je med. sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, susretljiva i ljubazna 033 435 332


Hvala puno na i info

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: dr.Salko Mašić
8.9.2015 9:24:48   
minie
Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: dr.Salko Mašić
8.9.2015 9:26:29   
minie
Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: dr.Salko Mašić
12.10.2015 20:59:31   
Gabicca
😉

< Poruku je uredio Gabicca -- 12.10.2015 21:01:07 >


_____________________________

<3Umma<3

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: dr.Salko Mašić
12.10.2015 21:00:19   
Gabicca

IZVORNA PORUKA: minie

Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)


I mene zanima...

_____________________________

<3Umma<3

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

ankete
anuska08

Da li se vi nasmijete na ove naše ankete, a ponajviše na naše komentare?

da (79%)

ne (4%)

katkad (17%)


Broj svih glasova: 189

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *