|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:27:39   
azraj

IZVORNA PORUKA: škorpija

bogami ovo je spsiak sa stranice zavoda za statistiku FBiH  ih ja bih voljela da nismo na njemu al eto, nedade seuser posted image


Sto nas ima mashalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:28:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

a evo i 10. najčešćih imena u Bih u 2009 godini ( i moj ajdin je među njimauser posted image )






VEDAD
227

3
TARIK
214

4
AJDIN
192

5
HARUN
166

6
ADIN
138

7
FARIS
135

8
AHMED
133

9
MUHAMED
125

10
BENJAMIN
125

a koje je no.1??? fali 1.mjesto user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:30:08   
azraj

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: dadada

A gdje su nestali Aleni, Farisi, Harisi, Emiri,Ibre,Denisi,Adnani,Amiri...???


kako ja znam to su albanska imena ili se varam user posted image user posted image user posted image


alen, faris, haris, emir, Ibrahim (ne Ibro), adnan, amir... to su muslimanska imena, a pretpostavljam da ih i albanci daju....
armin, almin, almir, eldar, admir, za ta imena nisam sigurna da su muslimanska i nisam im mogla pronaci znacenje.... ako neko jeste nek me ispravi....

a koja se meni svidjaju:
afan
tahir
talha
zejd
mesud
abas - abaz
ilijas - ilijaz
imran
selman

i naravno ime mog sultana - abdulah.... kao i sva imena izvedena od 99 Allahovih - Abdurahman, Abdulkerim, Abdulselam, isl....


Ja nesto nisam sigurna za Alen jer moj brat kada je zavrsio Islamski fakultet je bas predio sebi ime sa Alen na Alem,da se ne bi kao pogresno protumacilo zato sto nije ime muslimansko

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:32:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: azraj


IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: dadada

A gdje su nestali Aleni, Farisi, Harisi, Emiri,Ibre,Denisi,Adnani,Amiri...???


kako ja znam to su albanska imena ili se varam user posted image user posted image user posted image


alen, faris, haris, emir, Ibrahim (ne Ibro), adnan, amir... to su muslimanska imena, a pretpostavljam da ih i albanci daju....
armin, almin, almir, eldar, admir, za ta imena nisam sigurna da su muslimanska i nisam im mogla pronaci znacenje.... ako neko jeste nek me ispravi....

a koja se meni svidjaju:
afan
tahir
talha
zejd
mesud
abas - abaz
ilijas - ilijaz
imran
selman

i naravno ime mog sultana - abdulah.... kao i sva imena izvedena od 99 Allahovih - Abdurahman, Abdulkerim, Abdulselam, isl....


Ja nesto nisam sigurna za Alen jer moj brat kada je zavrsio Islamski fakultet je bas predio sebi ime sa Alen na Alem,da se ne bi kao pogresno protumacilo zato sto nije ime muslimansko
Alen je, koliko ja znam, francusko samo su ga kod nas muslimani rado "prisvojili"...a meni je pravo lijepo ime

(odgovor članu azraj)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:34:28   
maja78 RR
nisu ga prisvojili, to je multinacionalno ime, a dali su ga muslimani kojima nije stalo cije je ime

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Muško ime
31.5.2010 22:53:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: škorpija

a evo i 10. najčešćih imena u Bih u 2009 godini ( i moj ajdin je među njimauser posted image )






VEDAD
227

3
TARIK
214

4
AJDIN
192

5
HARUN
1''

'
ADIN
138

7
FARIS
135

8
AHMED
133

9
MUHAMED
125

10
BENJAMIN
125


Ovdje u Hercegovini Vedad je baaaas rijetko ime, ali zato Benjamina na svakom cosku:)


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Muško ime
31.5.2010 23:32:15   
teacher75
meni je vedad bas lijepo ime, najljepse sa gornjeg spiska, al nisam imala pojma da je tako cesto!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Muško ime
1.6.2010 0:00:16   
lejlašh
I meni su lijepa sva imena sa ovog spiska, ali s obzirom da je moje ime bilo jako često kada sam ja išla u školu (3 Lejle u razredu u osnovnoj, 4 u srednjoj, a bezbroj na faxu) niko me nije zvao imenom već prezimenom.Meni se ime jako sviđalo i još uvijek mi se sviđa, ali baš bi to voljela izbjeći kod svoga djeteta,ali garant neću uspjeti.
Merjem je postalo jako često ime, a za dječaka bih izabrala Harun, Faris ili Tarik (za ovo Merjem posebno navija), međutim ako se doktor nije zeznuo - za sada će se naš pišonja, aBd, zvati Arman. Našla sam da je ime perzijskog porijekla i da znači želja, čežnja

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Muško ime
1.6.2010 0:05:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: lejlašh

I meni su lijepa sva imena sa ovog spiska, ali s obzirom da je moje ime bilo jako često kada sam ja išla u školu (3 Lejle u razredu u osnovnoj, 4 u srednjoj, a bezbroj na faxu) niko me nije zvao imenom već prezimenom.Meni se ime jako sviđalo i još uvijek mi se sviđa, ali baš bi to voljela izbjeći kod svoga djeteta,ali garant neću uspjeti.
Merjem je postalo jako često ime, a za dječaka bih izabrala Harun, Faris ili Tarik (za ovo Merjem posebno navija), međutim ako se doktor nije zeznuo - za sada će se naš pišonja, aBd, zvati Arman. Našla sam da je ime perzijskog porijekla i da znači želja, čežnja

super, arman mi je jedno od najljepsih muskih imena i nije do sada bilo toliko cesto user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Muško ime
1.6.2010 15:34:56   
škorpija



1
AMAR
241

2
VEDAD
227

3
TARIK
214

4
AJDIN
192

5
HARUN
166

6
ADIN
138

7
FARIS
135

8
AHMED
133

9
MUHAMED
125

10
BENJAMIN

125



Evo nadam se da je sad spisak poptun, prvo mjesto je AMAR

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Muško ime
1.6.2010 16:24:26   
Dinkica
Meni se trenutno svidja ime NADIR.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Muško ime
1.6.2010 16:42:45   
Deseo
Jedno pitanjce za škorpiju user posted image gdje si pronasla ovaj spisak najcesce davanih imena u BiH? Hvalaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Muško ime
1.6.2010 16:44:24   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija




1
AMAR
241

2
VEDAD
227

3
TARIK
214

4
AJDIN
192

5
HARUN
1''

'
ADIN
138

7
FARIS
135

8
AHMED
133

9
MUHAMED
125

10
BENJAMIN

125



Evo nadam se da je sad spisak poptun, prvo mjesto je AMAR

a ja kontala Hamza user posted image buduci da se ovdje cesto spominje. cudo nije medju prvih 10user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Muško ime
2.6.2010 12:33:24   
Sonja
aaa mi smo na 6. mjestuuser posted image
a ja bas kontam da je to ime rijetko pa ga zato i daliuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Muško ime
2.6.2010 18:35:39   
škorpija
Deseo spisak je sa stranice Federalnog zavoda za statistiku (znači ovo su najčešća imena u FBiH, a ne u cijeloj BiH, moja greška) a tamo se može naći spisak sa 100 najčešćih žesnkih i muških imena koja su nadjevana djeci u 2009. gpodini

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Muško ime
3.6.2010 16:45:19   
lillyy85
IZVORNA PORUKA: Okarica

bezelye, Eren je predivno ime, a ima i prekrasno značenje. Meni se od muških imena sviđa Timur.


Timur user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  e nek' ima još neko kome se ovo ime sviđa -jer mi se svi zgražaju na izbor imenauser posted image  A ja tako k'o dijete voljela knjigu:"Timur i njegova četa"user posted image   Timur bio glavni frajer  user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Muško ime
3.6.2010 19:07:41   
Deseo
IZVORNA PORUKA: škorpija

Deseo spisak je sa stranice Federalnog zavoda za statistiku (znači ovo su najčešća imena u FBiH, a ne u cijeloj BiH, moja greška) a tamo se može naći spisak sa 100 najčešćih žesnkih i muških imena koja su nadjevana djeci u 2009. gpodini

škorpija, hvala na info user posted image bas sam pregledala listu od 100 imena, naravno da se i ime koje se meni svidja naslo pri vrhu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Muško ime
3.6.2010 19:12:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Deseo

IZVORNA PORUKA: škorpija

Deseo spisak je sa stranice Federalnog zavoda za statistiku (znači ovo su najčešća imena u FBiH, a ne u cijeloj BiH, moja greška) a tamo se može naći spisak sa 100 najčešćih žesnkih i muških imena koja su nadjevana djeci u 2009. gpodini

škorpija, hvala na info user posted image bas sam pregledala listu od 100 imena, naravno da se i ime koje se meni svidja naslo pri vrhu user posted image user posted image user posted image


mozete li postaviti link gdje je taj dio sa imenima, ne mogu ga naci


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Muško ime
6.6.2010 12:27:50   
gerberka
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

i meni se svidjelo Arslan kad ga je jaranica spomenula ali MM asocira na lava iz filma Hronike iz Narnije tako da nista od toga user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Muško ime
10.6.2010 14:21:02   
Amric
Pozdrav svim budućim mamamauser posted image
Ja sam juće saznala da je bebica muškog roda,a pošto sam se nadala curici,sada moram smisliti ime...
Pročitala sam cijelu temu,i mogu reći da su mi favoriti Arian,Amar,Sami i Mak...
Ipak,voljela bih dati ime koje ima lijepo značenje,jer sam ja Amra,a muž je Anis...imamo lijepa arapska značenja imena,pa bi voljeli i za dijete nešto slično...
A malo mi je i glupo Amra i Amar ili nije?
Ne znam,Arian mi je trenutno možda i najljepše,ali ovo me trenutno buni...Aryanuser posted image  

Gender: MaleMeaning: Of utmost strength.
Šta znaći utmost,i na ovoj stranici navode da je muslimansko ime,a nigdje drugo nisam našla nešto slično...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Muško ime
15.6.2010 5:48:09   
te.amo
Amric cestitam! :)

Arian jeste lijepo i nije cesto, ali (Aryan) me odmah podsjeca na (nemoj se ljutiti) http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_Nations , pa bih ja izbjegavala bilo kakvu slicnost. Ti i muz imate lijepa imena. Meni se svidja i musko ime Anes, ali mozda i previse lici na ime tvoga muza.
Mislim da Amar ne bi bilo glupo. :)




Altair -Gender: Boy
Origin: Arabic
Meaning: Flying; bird

Dastan - iz "Prince of Persia".
user posted image



Ja sam vec izabrala ime za djevojcicu, ako je ikad budem imala, ali za djecaka mi je puno teze. Ali imam jedno u rezervi ako ne nadjem neko bolje.

< Poruku je uredio te.amo -- 15.6.2010 5:49:05 >

(odgovor članu Amric)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Muško ime
15.6.2010 9:11:17   
teacher75
cula sam juce za ime Leis ili Lejs, jedan presladak djecak u parku user posted image neobicno i lijepo, ne znam sta znaci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu te.amo)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Muško ime
15.6.2010 11:12:43   
Deseo
evo ja sam nasla

Lais
لیث
  Lion, polite, debonair

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Muško ime
19.6.2010 22:55:07   
Amric
uh...ipak Aryan onda neuser posted image
Amar je za sada opcija No1user posted image

(odgovor članu te.amo)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Muško ime
19.6.2010 23:14:20   
many
moje prijateljce brat se zove Adan,a sin Amaro,i bas su mi lijepa imena......

(odgovor članu Amric)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *