RE: Strah od letenja (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


amela2208 -> RE: Strah od letenja (21.6.2013 11:17:40)


IZVORNA PORUKA: ena23


Pokusavam evo vec sedam dana da se informisem i do sada sam saznala da je veca vjerovatnoca da padnes kroz prozor u SNU i tako umres nego da se avion srusi. ali te brojke meni malo znace kad se nadjem u zraku. Pokusavam sagledati i sa vjerskog aspekta, govorim sebi ako nam je sudjeno sudjeno je, bez obzira gdje se nalazili taj dan... to mi malo pomogne u avionu.


Kao sto si sama rekla ako vam je sudjeno desit ce se bilo dje ne samo u avionu. Igraj se sa momcima u avionu, ne gledaj kroz prozor i pokusaj da ne mislis na tu visinu i opasnost.Opet ti ne mozes bez tvojih brojki i matematike[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Sretan put i ljubni mi lijepe momke i pozdravi abija [sm=smiley1.gif]. Ljubum




medina66 -> RE: Strah od letenja (24.8.2013 8:21:43)

ja imam strah i uvek sam ga imala. ali ipak se vozim avionom.




Mirkica -> RE: Strah od letenja (25.8.2013 8:07:22)

od svega najmanje se bojim letenja , ja kazem sebi ako se sta desi meni ej 100 % mrjet hahahha nema tu ovo ono tako da ako mi je sudbine sudbina je , mene je strah ploviti brodom da se razumijemo na otvorenom moru toga me je punoo strah i ne vjerujem da bih ikad se usudila na neko krstarenje ili bilo sta sto ovdvodi daleko od kopna .

NEGO ti si vec stigla i SRETNOOOO u BIH nasoj ti bilo :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]