Bol kod bebe pri mokrenju (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba



Poruka


dana3 -> Bol kod bebe pri mokrenju (9.11.2008 18:48:20)

Moj [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image]  je star svega dvije sedmice i primijetila sam da place pri mokrenju.ima li neko iskustva sta bi to moglo biti.imao je pelenski osip koji se povukao i obavezno ga perem svakog presvlacenja i cekamda se koza dobro osusi prije ponovnog oblacenja.ako tema ima ili je bila uputite me na te linkove.hvala.




suncan_dan -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (9.11.2008 19:11:40)

jeli mu skroz zamladila kozica od osipa?




Blue rose RR -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (9.11.2008 22:04:13)

Moj ti je savjet da obavezno posjetiš pedijatra, jer naša iskustva ne mogu se porediti sa stručnim savjetom.




stella -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (9.11.2008 22:28:45)

Bas kao sto rece M.Amina najbolje doktoru,jer je beba mala.Moguce da se radi o urinarnoj infekciji.




travnicanka -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (10.11.2008 9:30:02)

Isti problem sam imala ja sa Adijem kad je bio tako mali....imala sam osijecaj da je upala mokracnih kanala iako znam da je to rijetka upla kod beba...otisli smo doktoru i bila je blaga infekcija vrha cunice...nismo dobili nista od lijekova samo smo ispirali mlakom vodom i to spricom ubrizgavali vodu i ispirali....od prilike sedam dana smo muke mucili.
Pozdrav!!!




proud mom -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (10.11.2008 19:56:38)

imala sam sličan problem i doktorica je posumnjala na upalu mokraćnih kanala... te prilike mi je rekla da su upale puno češće kod dječaka nego kod djevojčica, i baš mi je skrenula pažnju da ako primjetim da se čudno ponaša dok mokri da se obvezno javim; stoga, trk kod pedijatra... 




suncan_dan -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (13.11.2008 11:07:49)

dana 3 jesi li bila kod dr.? i sta it je rakako?




dana3 -> RE: Bol kod bebe pri mokrenju (14.11.2008 23:24:25)

bila kod doktora i kaze da je to normalno kod muskih beba.imam lose iskustvo sa doktorima ovde u swe
pa sam nalaze poslala kolegici u bosnu da ih ona vidi i kaze sta je ustvari.ovde kod najvece temerature kod djece posalju kuci i kazu tusiraj vodom dijete dok tem ne spadne.beba mi i dalje place kad piski,vrisne pa onda u plac.moje je misljenje da to ne moze biti normalno.osip se povukao zahvaljujuci kremama iz bosne pa vidjecemo  kako dalje.hvala puno na odgovorima




Stranica: [1]