|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 17:09:05   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: škorpija

a tek sam ove godine shvatila kako je teško roditeljima koji djecu odgajaju po vjerskim princimpima i to na banalnom primjeru djeda mraza i paketića, vidim po prijateljičinom primjeru da je teško 3,5 godišnjaku objasniti zašto ne može ići da primi paketić kod djeda maraza, asva djeca iz vrtića idu, mogu milsiti kako je tek kasnije


Ja sam mlada mama i jos ne znam kako cu svoju djecu odgajati, ali znam sigurno da djetetu od 3,5 godine necu objasnjavati nesto sto ni odrasli ne mogu lahko shvatiti. Kad mu se kaze ne moze onda ne moze i to je to. I dijete to za par minuta (ili sati, haha) zaboravi. Ne moguce je djetetu ovo objasniti. I jos mnogo drugih stvari.

Npr. ja sam bila kod svoje starije sestre u drugoj drzavi i kad sam krenula nazad njena kcerka od 8 godina pocela plakati. I pita me: pa zasto ti ides, zasto ne ostanes, nek tvoj muz ide tamo a ti i beba ostanite, i sl. Place ona, tuzna i meni zao, ja joj pokusavam objasniti ali nista, uzalud. Kad je usla sestra u sobu i ja joj tako kazem, ona joj je samo rekla da se brzo ide spremati jer ce zakasniti u skolu. S tim joj je skrenula misli i gotovo. Za par minuta ona se smirila i otisla u skolu.

Hocu da kazem da je (pogotovo maloj djeci) ponekad dovoljno samo skrenuti paznju od neceg. Ja bih mozda taj dan kad se dijele paketici u vrticu dijete odvela na neko drugo mjesto, da se zabavi i kupila mu nesto. Pa ne mora taj dan biti u vrticu.
Ovo je samo moje misljenje user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 18:57:52   
Bebica11
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Zato, sto su nam roditelji u vecini slucajeva bili u neznanju.


To mozes pricati za svoje roditelje, ali moji su bili jako stabilni i NElabilni ljudi i nadasve roditelji. I ne nisu suncokreti, koji su se okrenuli vjeri preko noci. Uvijek su bili i ostali ono sto su uvijek i bili. I zato ih jako volim i cjenim i postujem.

Gali,ona je svakako napisala u vecini slucajeva,sto znaci da tvoji roditelji mogu izostati iz tog pravila. Uostalom,ona govori o roditeljima koji su imenom muslimani,ali su zivjelu u neznanju kad je islam u pitanju. Mozda ces vremenom nauciti da je u dosta slucajeva najbolje biti suncokret,dakle okrenuti se...od necega u datom trenutku,jos kad se okrenes u smjeru u kojem te ceka nesto sto ti zivot promjeni na bolje,postojanje ucini logicnim i dobijes sasvim jedan novi smisao zivota koji te apsolutno ispunjava,onda te to okretanje ucini vrhunski uspjesnom osobom user posted image . I zaista budes u stanju da vise cijenis ljude zbog njihove promjene,ne iskljucivo zbog toga sto su se promjenili...nego sto su tom promjenom dobili jednu novu osobenost,sto osjetis pozitivnosti te promjene. Bez obzira da li ti ljudi bili roditelji ili neko drugi,ti ih neizmjerno cijenis i s odusevljenjem uputis cestitke za ono sto su postigli. Bas kao kad nekog zadesi bolest...pa se bori i zeli da se bori,nadje lijek i ozdravi,pa ti bude drago sto je zdrav i sto je iz svega toga izasao ne samo zdraviji,nego pozitivniji i spremniji za sve druge zivotne prilike. Tada tu osobu vise cijenis i ponosan si sto si svjedok svemu tome.


user posted image

Svidja mi se izraz "suncokreti"user posted image ja volim biti obasjanauser posted image

Ja sam od 1-6 razreda zivjela u Svici, i sad osjetim u srcu radost i drago mi je sto sam se javno deklarisala kao muslimanka sto nije bio slucaj za vecinu Bosnja(negdje s 10-tak godina) dakle JA, ne moji roditelji, sam otisla ucitelju i rekla "ja sam muslimanka i ne zelim ici na vjeronauku( kod njih nije vjeronauka kao kod nas vec ukljucuje i molitve i odlazak u crkvu) i bio mi je merak sto sam imala manje casova od ostalihuser posted image

takodjer svi i susjedi, skolski drugari su znali da smo mi muslimani, kod nas se ni u Svici nisu kitile jelke, ni obiljezavao Bozic i sl, i nismo primali paketiceuser posted image nesto sto se npr nije moglo izbjeci kao pjevanje u horu za njihove praznike to sam prisustvovala a ostalo jok niti mi je bilo tesko i mucnouser posted image toliko o tome koliko je djeci vjernika "MUCNO" zbog jednog paketicauser posted image user posted image

Veoma rano sam naucila da se nosim s "razlicitoscu" od mase, i tako je ostalo, kasnije sam uzivala da se istaknem u masiuser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 6.1.2013 18:59:18 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:12:52   
smajli80
Ja sam najbolji roditelj svojoj djeciuser posted image ,volim i voljet ću ih uvijek bez obzira na sve.Mnogo ih mazim,ponekad grdim,i naravno griješim-poslije se pokajem i bude mi krivo što sam im to rekla ili uradila ali niko nije savršen.
Jako puno se igram sa njima,plešemo,pjevamo,bojimo,pravimo piknik na deci ispred kaminauser posted image .
Postavljam im granice i kćer(sin je još uvjek beba)jako dobro zna da moje NE znači NE ali isto tako zna da kad JA nešto obećam tako i uradim.Učiniću sve ama baš sve da oni budu sretni i ništa me u tom nemože sprječiti.

Učim ih da vole ljude bez ozira na vjeru i nacjonalnost(iako je danas takvih malo)objašnjavam joj zašto se njen drug iz vrtića Ernad ne zna prekrstiti (jer su sad u fazi priprema Božićne priredbe)a njegovi roditelji nisu imali ništa protiv.
Nisam neki vjernik i u crkvu idem kad osjetim potrebu za tim,ali moja djeca znaju kad su Božić i Vaskrs i običaje koje se upražnjuju na taj dan.Moje dijete zna kako izgledaju unutrašnjosti džamije i katoličke crkve jer je za to izrazila želju.

Moja kćerka zna kako mama rodi bebu a poslije ću joj objasniti kako one nastaju.I trudiću se da budem najbolja mama na svjetu sve do puberteta(tad me neće biti goreuser posted image user posted image

P.S.
Može li mi neko objasniti zašto nevodite djecu na paketiće kod deda Mraza-u čemu je fazonuser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:44:17   
jasmin

IZVORNA PORUKA: smajli80


P.S.
Može li mi neko objasniti zašto nevodite djecu na paketiće kod deda Mraza-u čemu je fazonuser posted image


Prosto k`o pasulj.
Taj obicaj darivanja djeteta ne spada u moje obicaje darivanja user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:53:34   
Galicia
Može li mi neko objasniti zašto nevodite djecu na paketiće kod deda Mraza-u čemu je fazon


Pojedini kazu da je to obicni ciko koji se obukao u maskaradno odijelo, ili je izmisljeni ciko.
A bog nije izmisljen. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:53:47   
malena sharena
Ni mi ne vodimo dijete "da vidi djeda mraza" jer uopste ne obiljezavamo n.g. i nemamo nikakvih obicaja vezanih za taj praznik. Isto tako ja od muza necu dobiti nista za 8.mart jer ne dozivljavamo taj datum uopste. A za bajrame i rodjendane cemo razmijeniti poklone.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:55:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Može li mi neko objasniti zašto nevodite djecu na paketiće kod deda Mraza-u čemu je fazon


Pojedini kazu da je to obicni ciko koji se obukao u maskaradno odijelo, ili je izmisljeni ciko.
A bog nije izmisljen. user posted image


A zasto bi Bog bio izmisljen?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 19:57:21   
Hanady RR
a šta je sad ovo još dvije ''vrste '' roditeljauser posted image
vodim dijete kod DM i ne vodim dijete kod DM...
onda sam ja kombinacija...vjerski, tolerantni,demokratski ili autoritativni i vodim djiete kod DM-a...

jesam potrefila temuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:01:54   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šta je sad ovo još dvije ''vrste '' roditeljauser posted image
vodim dijete kod DM i ne vodim dijete kod DM...


vala baš, ode temu u špravcu jeli neko pravi vjernik ili nije i vodi li dijete kod DMuser posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:06:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šta je sad ovo još dvije ''vrste '' roditeljauser posted image
vodim dijete kod DM i ne vodim dijete kod DM...


vala baš, ode temu u špravcu jeli neko pravi vjernik ili nije i vodi li dijete kod DMuser posted image user posted image


imamo i one koji mogu o tome prosuditi...

čovječe jesmo mi cool forum , saso mange...
user posted image


Nego vi iznad...de ga se vratite temi prvobitno postavljenoj ako vam nije kakav zahmetuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:08:00   
aida.

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šta je sad ovo još dvije ''vrste '' roditeljauser posted image
vodim dijete kod DM i ne vodim dijete kod DM...
onda sam ja kombinacija...vjerski, tolerantni,demokratski ili autoritativni i vodim djiete kod DM-a...

jesam potrefila temuuser posted image

Izgleda da si potrefila user posted image samo meni nije jasno... Ok vjera na stranu ali djecija je sreca Djed MrAZ i to... pa cak i ja uzivam u svemu tome user posted image Zasto se tu treba uplitati vjera? Ako si musliman ne moras diejte vodit kad je npr. Sv.Nikola ali sta fali Djeda Mrazu user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:13:06   
Sittah
ja još uvijek nisam roditelj, čekam prvu bebu, tako da još ne mogu ništa reći koji sam "tip roditelja"

ali želim reći nešto drugo i možda će moj komentar biti malo izvan teme, ali mi nije jasno zašto iko ima potrebu da drugima nameće bilo šta?

ako neko ne želi da ima išta s djeda mrazom (koji je dio kršćanske/komunističke tradicije) ili obrnuto ako neko drugi ne želi da ima išta s islamom - ne kontam zašto drugi imaju potrebu da se iščuđavaju ko da se radi o svjetskom čudu

meni se čini da je smajli80 uljudno pitala zašto neki roditelji (zna se i koji, muslimani-vjernici) ne vode djecu djeda mrazu i dobila je adekvatan odgovor - a to je da muslimani taj običaj ne smatraju svojim običajem - i šta sad? ne vidim razlog za prevrtanje očima, iščuđavanje, dovođenje postojanja Boga u pitanje itd.

ne kontam zašto bi ikog pogađalo to što neko ne vodi SVOJE VLASTITO dijete kod djeda mraza?

po ovom ovdje se može uvesti još mnogo pod-tipova roditelja - npr. "roditelji koji zabadaju nos u to kako DRUGI odgajaju svoju djecu" user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:15:10   
jasmin
Prvo,zena je pisala post kao odgovor na postojecu temu,a zatim je pitala,jer joj je ocito cudno,zasto se ne vodi dijete DM-?
Odgovoreno je na njen post,da se zena ne bi cudila. Jer svi mi najbolje znamo sta je dobro za nase dijete. Ne vidim nikakvu potrebu da se odmah reagira na takvo nesto kao na nekakvu podjelu. Meni smijesno user posted image . Obicno pitanje,obican odgovor.
Drugo,nije Djed Mraz sreca svakog djeteta,mozda da jeste onih kojima su roditelji ukazali na takvo nesto,ali sudeci po mnogim fotkicama na kojima dijete place...ne znam kako se to naziva srecom. No,mozda je do mene. Ja svoje nisam nikada upoznala s tim cikom i ne vidim ikakvu potrebu za tim.
Trece,pa svima je jasno da je Djed Mraz,radi lakseg prilagodjavanja nasem muslimanskom svijetu,iz Svetog Nikole preimenovan u Djeda Mraza,ali on je u biti SN,a on nije moj svetac. Toliko.

< Poruku je uredio jasmin -- 6.1.2013 20:16:42 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:17:31   
malena sharena
Sittah, ne uspijevam te citirati, ali potpis ko kuca.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:18:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Sittah

ja još uvijek nisam roditelj, čekam prvu bebu, tako da još ne mogu ništa reći koji sam "tip roditelja"

ali želim reći nešto drugo i možda će moj komentar biti malo izvan teme, ali mi nije jasno zašto iko ima potrebu da drugima nameće bilo šta?

ako neko ne želi da ima išta s djeda mrazom (koji je dio kršćanske/komunističke tradicije) ili obrnuto ako neko drugi ne želi da ima išta s islamom - ne kontam zašto drugi imaju potrebu da se iščuđavaju ko da se radi o svjetskom čudu

meni se čini da je smajli80 uljudno pitala zašto neki roditelji (zna se i koji, muslimani-vjernici) ne vode djecu djeda mrazu i dobila je adekvatan odgovor - a to je da muslimani taj običaj ne smatraju svojim običajem - i šta sad? ne vidim razlog za prevrtanje očima, iščuđavanje, dovođenje postojanja Boga u pitanje itd.

ne kontam zašto bi ikog pogađalo to što neko ne vodi SVOJE VLASTITO dijete kod djeda mraza?

po ovom ovdje se može uvesti još mnogo pod-tipova roditelja - npr. "roditelji koji zabadaju nos u to kako DRUGI odgajaju svoju djecu" [sm=jezicek.gif]



Ma nema ti ovdje takvih,ovdje su svi savrseni user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:21:35   
smajli80
Ja sam samo pitala jer STVARNO neznam zašto neko nevodi svoju djecu kod DM-dobila odgovor i to je to.A ono ode tema na savim drugu stranuuser posted image

Ko hoće nek vodi ko neće nemora-nećemo se sad svađati oko toga.
Možemo se jedino složiti da smo mi sve majke ili (ili tek postati) i da volimo svoju djecu iznad svega a odgajaćemo ih onako kako najbolje znamo i umijemouser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:26:45   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: smajli80

Ko hoće nek vodi ko neće nemora-nećemo se sad svađati oko toga.
Možemo se jedino složiti da smo mi sve majke ili (ili tek postati) i da volimo svoju djecu iznad svega a odgajaćemo ih onako kako najbolje znamo i umijemouser posted image


E moram i tebe da potpisem user posted image

< Poruku je uredio malena sharena -- 6.1.2013 20:28:23 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:33:59   
vjestica

IZVORNA PORUKA: smajli80

Ja sam samo pitala jer STVARNO neznam zašto neko nevodi svoju djecu kod DM-dobila odgovor i to je to.A ono ode tema na savim drugu stranuuser posted image

Ko hoće nek vodi ko neće nemora-nećemo se sad svađati oko toga.
Možemo se jedino složiti da smo mi sve majke ili (ili tek postati) i da volimo svoju djecu iznad svega a odgajaćemo ih onako kako najbolje znamo i umijemouser posted image

tema je krenula u drugom pravcu i prije nego što si ti pitala
tvoje pitanje je došlo kao logičan nastavak svega
potpis na drugi dio posta

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 20:47:15   
jasmin
smajli80 user posted image .
Nazalost,uvijek se nadje neko ko svjesno ili nesvjesno vodu navodi na drugi mlin,pa iz prostih recenica izvede prosirene i veoma slozene.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 22:43:19   
Candy
Ja se iskreno izvinjavam ako sam ja ta osoba koja je proizvela sve to sto je dovelo do ovoga... Zaista mi nije bila namjera da govorim drugima o odgoju svoje djece, dosta meni moja pa da se pobrinem da ih izvedem na pravi put... Samo se svake godine povlaci to pitanje djeda mraza, i odmah se na tapetu stavljaju oni koji se javno izraze da to ne vole...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 22:48:26   
veeseelaa
ja DM doživljavam kao klovna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
6.1.2013 23:09:01   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Može li mi neko objasniti zašto nevodite djecu na paketiće kod deda Mraza-u čemu je fazon


Pojedini kazu da je to obicni ciko koji se obukao u maskaradno odijelo,
ili je izmisljeni ciko.
A bog nije izmisljen. user posted image


A zasto bi Bog bio izmisljen?


Moje dijete u vrticu vidjelo DM. Dosao moj 4 godisnjak kuci i kaze : Mama to je maskirani ciko, pala mu je brada, DM ne postoji. Rekoh, tako je duso :) Dalje se nikoga ne tice. Moja stvar sta cu mu reci.

Bog nije izmisljen draga, samo su ljudi u veliko zabludi :)

Sittah potpis. Smajli user posted image

Zasto mislite da je tema u krivom smjeru? Pa zar nisu jedna vrsta roditelja vjernici?

Oladite malo i zaobilazite to sto vam smeta.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 0:05:53   
M kao Mama
Tema je podobro oštišla na lijevo, najljubaznije Vas molim da se ostavite deda mraza, i ozbiljnijih stvari, ako Vas baš zanima sve oko dm pokušaj te to rioješiti preko pp-ova, znači tema nije ko vodi dijete ili ne vodi deda mrazu, nego nešto sasvim drugo, i puno ozbiljnije, e, da ne bi tema išla pod ključ, ja Vas molim da pokušate samo da ne izlazite iz okvira zadane tema.

Unaprijed hvala,

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 0:36:37   
Miracle*3
Ja sam najbolji i najsretniji roditelj. Sutra ako Bog da idemo po knjizicu u skolu,
Nije to prva knjizica, ali je prva s ocjenama i sa svim peticama.
Uspjeh i trud treba nagraditi.
Dogovorili smo se da bebu cuva teta, a nas troje idemo u skolu, pa u McD pa u kino, oni sretni, ja sretna, a babo tuzan jer on ne moze s nama,
Ne zelim se dijeliti ni u kakvu grupu i podjelu po pitanju roditeljstva. Moja djeca su sretna, vidim da jesu, i o tome sta mojoj djeci treba da budu sretna ne dam nikom da pametuje, a nit bi ja necijoj.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 1:34:17   
Galicia
Bog nije izmisljen draga, samo su ljudi u veliko zabludi :)


Vrijedjas moju inteligenciju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *