|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 9:22:15   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Galicia

Bog nije izmisljen draga, samo su ljudi u veliko zabludi :)


Vrijedjas moju inteligenciju.


Ne, zasto bih. Ne zamaram se drugima uopste.

Ti imas pravo reci da je Bog izmisljen, isto i ja imam svoje misljenje :)

I sto rekose moderatori, cure vratite se temi.

< Poruku je uredio medic slatki -- 7.1.2013 9:23:05 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 9:26:56   
Lulu_08
Ja sam izrod user posted image , sala mala - ali stvarno ne pripadam niti jednoj od navedenih grupa. "Ima me" u mnogim vrstama po malo. Stroga - da, pravedna - takodjer, kada dijete grijesi nesvjesno pricam i objasnjavam i upucujem kako i sta dalje a kada pak grijesi svjesno kaznjavam (razmisljanje ili u krajnjoj liniji oduzimanje necega omiljenoga, tipa igracka ili crtani film), kada se predje granica bilo cijom krivicom pa se desi da ruka poleti i pucnem dijete po guzi ja se prije ili kasnije izvinjavam djetetu, jer ne mogu preci preko toga, nekako na kraju price taman i da je kontradiktorno ja ne zelim da dijete misli da je udaranje u bilo kojoj situaciji "ispravno" pa neka zna da je to mamina greska bila. U jednu ruku podrzavam dijete da se osamostali vec odavno, da zna za svoje "obaveze" a na drugu stranu pustam je da bude dijete, da se igra i dozivljava nove situacije na djeciji nacin.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 9:27:32   
škorpija
Tema je otišla u krivom smjeru, nemojte me pogrešno shvatiti meni se podrazumijeva da roditelji koji su na namazu neće voditi dijete kod DM jer se to kosi sa svim principima vjere, ali samo sam htjela napomenuti koliko je (iz moje perspektive) kod nas teško biti roditelje iz prve kategorije (vjernik), nego iz recimo moje, (tolerantan), npr u arapskim zemljama roditelji sigurnoi nemaju nikakvih problema sa DM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 9:31:16   
Hanady RR
da Bog da nam kroz odrastanja Deda Mraz jedini porblem biouser posted image
ja to sebi od srac želim majkemi....
Ineča ako bude drugih belaja ode ovaj demokrastki , tolerantni roditelj u helaćuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 9:32:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

da Bog da nam kroz odrastanja Deda Mraz jedini porblem biouser posted image
ja to sebi od srac želim majkemi....
Ineča ako bude drugih belaja ode ovaj demokrastki , tolerantni roditelj u helaćuser posted image


E jest vala, ali jednostavno ljudi ne mogu i ne zele prihvatiti drugacije :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kojoj "roditeljskoj vrsti" pri...
7.1.2013 11:05:49   
amanullah

IZVORNA PORUKA: jasmin

Prvo,zena je pisala post kao odgovor na postojecu temu,a zatim je pitala,jer joj je ocito cudno,zasto se ne vodi dijete DM-?
Odgovoreno je na njen post,da se zena ne bi cudila. Jer svi mi najbolje znamo sta je dobro za nase dijete. Ne vidim nikakvu potrebu da se odmah reagira na takvo nesto kao na nekakvu podjelu. Meni smijesno user posted image . Obicno pitanje,obican odgovor.
Drugo,nije Djed Mraz sreca svakog djeteta,mozda da jeste onih kojima su roditelji ukazali na takvo nesto,ali sudeci po mnogim fotkicama na kojima dijete place...ne znam kako se to naziva srecom. No,mozda je do mene. Ja svoje nisam nikada upoznala s tim cikom i ne vidim ikakvu potrebu za tim.
Trece,pa svima je jasno da je Djed Mraz,radi lakseg prilagodjavanja nasem muslimanskom svijetu,iz Svetog Nikole preimenovan u Djeda Mraza,ali on je u biti SN,a on nije moj svetac. Toliko.


potpis ko kuca user posted image

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *