|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 13:11:00   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: ada_

dr.Edina Medjedovica ako jos jednom sretnem kuku njemu,muz ga vec odavno ceka da mu "zahvali" na svemu user posted image nadam se da ga vise nikad necu sresti niti njega niti dr.Rovcanina...a dr.Begic je hvala Bogu otisao u penziju...
A dr.Katica mi je sve drazi user posted image


Katica je stvarno fantastican, nenadano mi se ukazala prilika da me on vodi, jer je moja doktorica na godisnjem. I zaista o njemu mogu reci samo najljepse stvari, preprezadovoljna sam njegovom strucnoscu, pristupom, ma svim, bas je user posted image .
Ja sam lezala prije 2 sedmice na Jezeru i bio mi je dr. Begic u viziti 2 puta. I dosta zena je cekalo carski rez bas kod njega, jer kazu da je extra za carski, tako da on nije u penziji, veoma je aktivan.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 15:15:10   
simba00
Tačno je da svaki doktor nekome valja, a nekome ne, zavisi od iskustva.

Ada, mislim da nije neophodno ići gore na preglede prije poroda. Ionako ti ne mora na porodu biti dr. koji te pregledao nego neko koga prvi put vidiš (kao što se desilo meni). Ako opet budem rađala, otići ću na Jezero samo da se porodim. Gore ništa bitno nisam dobila na tim pregledima (a što mi privatnik ne bi isto rekao), osim što sam pokupila MRSU i uštedjela par stotina maraka. Koje žene ionako poslije daju na "štelu". Ja nisam nikom ništa dala, mene je porodila babica i iskreno niti jedan doktor mi nije ni trebao. Prišao je taj neki mesar jednom i uvukao mi ruku da me pregleda. Mene je to tako zaboljelo, gore od ijednog truda, da sam lijepo pitala babicu da me taj čovjek više ne pregleda nego ona. I tako je i bilo. Dvije babice su me same porodile. Ne znam šta bi bilo da se nešto zakomplikovalo.

Meni je Rovčanin fuj jer je nas 8 pregledao sutra ujutro na viziti. To je strašno kako je taj čovjek drzak i grub.

Katica je sasvim OK doktor, mlad je i želi da se dokazuje, a tako i posao radi detaljnije i savjesnije. Ne prepušta stvari slučaju kao npr. Nikulin. Da se on pitao sa svojim odmahivanjem ruke i riječima : Ma ništa je to, ja bih vjerovatno imala velike probleme na porodu. Katica me hospitalizirao i time vjerovatno spriječio problem. Znam za par slučajeva u kojima je Nikulin napravio grešku na pregledima jer naprosto ima previše žena-

Ako hoćeš Katici, vidiš kad je dežurni i odeš mu u smjenu, kažeš sestrici da hoćeš kod njega.

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 15:35:48   
ada_

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: ada_

gdje ti vodis trudnocu,samo privatno ili?Ako je samo privatno ja bih ti preporucila da ranije odaberes doktora i da ides uporedo jer ce ti se kasnije biti tesko "uklopiti" gore,nisu im bas dragi pacijenti koji dodju posle privatnika u visokoj t user posted image


Vodim privatno draga u poliklinici Sunce. A tako sam i kontala da ono nekada oko 7 mj odem njima, samo jos ne znam koju bolnicu, prvi put sam u Vojnoj rodila. Jos sam u dilemi stvarno. Ali citajuci o ovom Katici sve me vise privlaci. Je li moguce bar nekako stelu za njeg naci ? user posted image bas zbog toga sto ne vole trudnice koje im kasno dodju :) Sada sam 13 sedmica.
U pravu si Armina sve je to ipak individualno. Eto ja recimo prvi put cujem da Nikulin nekome nije odg, za Rovcania cujem svasta ( a u rodu smo nekom user posted image ) ali daleko mu kuca od moje :)

ne treba ti stela draga dr.katica je utorkom ili srijedom,nazoves raspitas se i narucis se,kad te pregleda ostanes kod njega i dalje i to je to user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 15:40:42   
zumbulcica
Hm,sad bih svasta o dr.Katici napisala,ali necu da ga ovako javno blatim,nije moj stil.Ja mu nikad vise necu u ruke,ako Bog da.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr.Vahidin Katica
10.1.2013 16:05:49   
ada_

IZVORNA PORUKA: zumbulcica

Hm,sad bih svasta o dr.Katici napisala,ali necu da ga ovako javno blatim,nije moj stil.Ja mu nikad vise necu u ruke,ako Bog da.

zasto ne?tema i jeste tu da bi iznijeli svoja misljenja pa te molim da i ti izneses svoje

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr.Vahidin Katica
11.1.2013 15:34:22   
ada_
ah prvo je kod bebe u 12 tt nadjena ogromna cista na bubregu,pa kao to nije strasno vodice racuna i bebu poslat odmah nakon poroda na operaciju hajde ok pomirim se sa tim,prime me u bolnicu da prate situaciju,i tek onda nastanu problemi,bebi su se redale razne deformacije organa pa su na kraju crijeva bila vani,zeludac srastao s mokracnom besikom,pocela sam gubit plodnu vodu i svi su digli ruke od mene i moje bebe,rekli su da ih je strah sta ce kasnije biti sa plucima i da je prekid najbolji sto sam s velikom tugom i bolom i prihvatila user posted image ,dugo sam bila lose i psihicki i fizicki,imala napde panike,gusenja,obisla more doktora cak sam zavrsila i psihijatru,mogu reci da sam se tek koliko toliko oporavila sa novim plusom na testu jer nam je i za prvu i za drugu bebu trebalo jako puno vremena...i sad guram dan za danom,sizim pred svaki pregled sad smo 20tt i upravo me bebica lupka osjetila da je mama tuzna user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr.Vahidin Katica
11.1.2013 21:18:40   
simba00
Ada draga, sad nije vrijeme da misliš o negativnim stvarima i sekiraš tu mrvicu... Posebno ako si imala takvo tužno životno iskustvo iza sebe. Jedino što je bitno, JEDINO, jeste da beba bude dobro i da zdrava izađe iz one bolnice. U konačnici. A ne mora se tebi sestrica nasmijati i pomilovati te, ili doktor ohrabriti, važna je beba i važno je da ti pomognu da se porodiš.

Porod i sve oko poroda prođe za 24 sata, tako to posmatraj. Začas to prođe, a toliko drugih stvari je o kojima treba misliti... I misliti pozitivno, biti vedra jer je tako i tvojoj bebi u stomaku bolje. I sam porođaj je lakši kad je žena opuštena i smirena. Ideš li na vježbe pripreme za porod? Držim ti fige da sve prođe dobro i da zagrliš svoju bebicu, bit će to sve super, mila. user posted image user posted image

I love youu, meni je bio na porodu, a vidjela sam kako je porodio 2 žene. Dozvolio mi je da gledam iako je samo kukao da nemam mira i da moram brojati trudove a ne gledati žene kako se porađaju. user posted image Bio je OK sasvim, ako žena surađuje. Ima svakakvih i žena, jedna je samo vikala bez ikakve pauze pa je malo zaružio, ali sve u svemu je korektan i obziran. Zeza se puno a i simpa je s onim akcentom :D

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr.Vahidin Katica
30.1.2013 12:22:57   
Skvo RR
Idete u OT.

LP


< Poruku je uredio Skvo RR -- 30.1.2013 12:25:10 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr.Vahidin Katica
13.3.2013 23:04:28   
Yamas

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Ustat' pa ga spomenut - to je moje mišljenje. Meni je pomogao, hvala mu do neba. Želim mu svu sreću ovog svijeta. Nek je živ i zdrav puno godina.



Potpisujem user posted image

Ja sam trudnocu vodila kod privatnika, koji me trebao i poroditi ali je u vrijeme mog termina otisao na godisnji odmor , te me samo uputio na dr.Katicu. Ostala sam sokirana user posted image neko te vodi 8 mjeseci i onda kaze hajde ti drugom.. user posted image
Moj prvi dojam o dr.Katici je da je rodjen za ginekologa user posted image Jako dobro i savjesno radi svoj posao, a prije svega je dobar covjek. Porod se zakomplikovao, a on ni u jednom trenutku nije pokazao nervozu ni zabrinutost. Tek naredni dan mi je rekao koliko smo, zapravo, obje bile u kriticnom stanju user posted image Nemam rijeci kojim bi mu iskazala zahvalnost...spasio je moju curicu, a i meneuser posted image user posted image Da nije bilo njega, ko zna kako bi se sve zavrsilo,a uskoro slavimo prvi rodjendan user posted image Tako da ja uvijek o dr.Katici govorim (pisem) s posebnim emocijamauser posted image i sad bi ga zagrlila user posted image

I da dodam, to sa parama nema veze..user posted image


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr.Vahidin Katica
10.5.2013 19:37:49   
carli
ja sam na pola puta i od prvog dana idem privatno jer mi je lakse uskladiti s poslom. Zbog otvaranja i skracivanja grlica moja dok me uputila na jezereo na serklazu i rekla da se javim dr. Katici. Dosla sam gore i nasla ga odma zavrsio mi komisiju i sve za 3 min i primili su me u bolnicu (cetvrtak). U petak mi je radjena serklaza koju mi je radio Katica. Nisam imala puno prilike da pricam s njim jer je bio stalno u trci i poradjao zene. Zahvat mi je radjen u petak i sve je proslo kako treba. Nakon zahvata opet nisam vidjela doktora jer je bio na hitnom zahvatu van Jezera. Posto sam blago krvarila od zahvata pitala sam dezurnog dok. Rovcanina i on je rekao da se obratim onom ko me radio. Sreca pa sam imala broj od dr. Katice kojem sam odma poslala sms. On mi je sve objasnio i nazvao gore da me puste kuci (to je bila subota). Odjednom su me htjeli pregledati ali ja nisam dala, potpisala sam i bukvalno istrcala iz bolnice. S dr. Katicom sam bila u kontaktu oko mog stanja i potom isla na kontrolu kod svoje doktorice. Bio je u svakom trenutku, iako preko smsa, tu za mene (kao i moja doktorica) a posto se druzi sa mojom poznanicom znam da je doktro dusom i tijelom i da zaista zivi za svoj posao. Nisam mu dala nista ni parfem ni pare, ama bas nista sem HVALA.
Prema meni je bio divan koliko je imao vremena i svaka mu cast, sve pohvale dr Katici!!! user posted image

(odgovor članu Yamas)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr.Vahidin Katica
28.5.2013 13:20:01   
ja_25
Da li znate radi li dr. Katica negdje privatno? Hvalaa

(odgovor članu carli)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr.Vahidin Katica
28.5.2013 13:56:36   
Apotekarka
Imala sam susret s ovim doktorom onako ljubazan je,opusten,voli se saliti zna svoj posao,samo malo je povrsan,valjda mlad...
Ne vjerujem da ima privatnu ordinaciju

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr.Vahidin Katica
28.5.2013 23:19:47   
ZuZuM
Doktor je jednom rijecju fantastican! Mene je vodio na GAK-u kad sam presla od svoje dr. privatno, i nije mi ga ona preporucila vec sam cula da je dobar dr. i opredjelila se za njega. Ne bih se slozila da je povrsan, jer kod mene je svaki pregled bio bas onako kako treba i radio je preglede onako kako mi je i dr privatno radila, a ona je bas detaljna. Beba je bila krupna pa se zabrinuo zbog poroda... I imala sam srecu i da se porod desi u njegovoj smjeni, gdje je svo vrijeme bio tu za mene, zamolila da ne radi epizotomiju i ispostovao me u svakom momentu.
Tri dana prije poroda, CTG nije bio uredan, i vidjeo je zabrinutost na mom licu, pa me je smirivao, stajao uz mene dok smo treci mjerili, onako bas ljudski... Zaista dobar doktor!

_____________________________

"Za život treba mnogo napora i za svaki napor nesrazmjerno mnogo hrabrosti."
Ivo Andric

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 13:07:36   
olinas

IZVORNA PORUKA: ja_25

Da li znate radi li dr. Katica negdje privatno? Hvalaa

Ne radi privatno...

_____________________________

"pretvori svoje "ne mogu" u "ja to mogu",i svoje snove u planove"ed

moj medo mali 7.02.2013

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 14:18:21   
Medić*
Zna li neko kada je sutra Katica u dezuri, ujutru ili popodne. Mi sutra prelazimo kod njega voditi trudnocu do kraja ( 33 sedmice privatno isli ). Trebam ga nazvati ujutru ali rekoh da vidim da li neka od vas zna :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu olinas)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 17:34:59   
Yamas
Sutra je dezurni cijeli dan,ali najbolje je da ga pozoves i s njim se dogovoris. Da ne cekas punouser posted image

< Poruku je uredio Yamas -- 1.6.2013 17:36:11 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 17:44:48   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Yamas

Sutra je dezurni cijeli dan,ali najbolje je da ga pozoves i s njim se dogovoris. Da ne cekas punouser posted image


Hvala Yamas, prvi put idem kod njega sutra. Dobila sam njegov broj pa cu ga ujutru nazvati.
Posto sam i prvu trudnocu vodila privatno, samo se na klinici porodila...ne znam da li je pametno ponjeti mu neki pokloncic sutra, idem svakako preko veze jer sam strani drzavljanin i nije mi knjizica gotova. Hocu li pogrijesiti ako mu ponesem poklon ili mu ne ponesem, bas sam u nedoumici jer ne znam kako fercera sve to sa dr sa Jezera :)))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Yamas)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 17:53:10   
ada_
Katica ne radi privatno,nije povrsan pri pregledima i sve kolege ga bas postuju i uvijek mu ostavljaju svoje pacijente kad idu na odmor,ljubazan je i pristupacan u svako doba pogotovu ako ste od pocetka njegov pacijen...
medic ne nosi nikakav poklon nema potrebe kad sve zavrsi mozes ga castiti ako zelis....


_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 17:54:36   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ada_

Katica ne radi privatno,nije povrsan pri pregledima i sve kolege ga bas postuju i uvijek mu ostavljaju svoje pacijente kad idu na odmor,ljubazan je i pristupacan u svako doba pogotovu ako ste od pocetka njegov pacijen...
medic ne nosi nikakav poklon nema potrebe kad sve zavrsi mozes ga castiti ako zelis....



Hvala draga Ada, tako sam i mislila da je bolje nagraditi ga nekom sitnicom na kraju :)))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 23:14:11   
ZuZuM
Meedic bas kako ti Ada rece, ne nosi poklon, poslije ga mozes castiti. Ja sam nedavno prisustvovala kad su mu donijeli nesto i bas ih je unezgodio jer nije htjeo da to primi. Na kraju su mu samo kod portira ostavili i zamolili da mu da, naravno kad mu je to portir predao bas se vidjelo da mu nije bilo najugodnije.

_____________________________

"Za život treba mnogo napora i za svaki napor nesrazmjerno mnogo hrabrosti."
Ivo Andric

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 23:30:25   
Medić*
Hvala draga. Najbolje tako, na kraju, posto vec imam namjeru neki poklon uzeti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ZuZuM)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 23:33:59   
Apotekarka
Moj dr nije bio u dezuri kad me poslao njemu meni je primio pokloncic,malo se neckao ali uzeo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dr.Vahidin Katica
1.6.2013 23:38:25   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Moj dr nije bio u dezuri kad me poslao njemu meni je primio pokloncic,malo se neckao ali uzeo...


Ma meni je malo problem sto sam ja do sada vodila privatno trudnocu. Sada sam u 34 sedmici i prelazim njemu, zato ne znam kako se oni odnose prema takim pacijentima..jer znam da su mnogo bolji prema onima koje vode od pocetku trudnocu kod njih user posted image user posted image
Apotekarka saljem ti pp.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dr.Vahidin Katica
16.6.2013 17:51:56   
Medić*
Ovih dana trebam na kontrolu, imam bro od Katice, budem ga nazvala ali zanima me zna li neko kada je dezurni ? :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dr.Vahidin Katica
2.12.2013 17:30:14   
shej
Ima li neko novije iskustvo sa ovim doktorom? user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *