|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Vahidin Katica
10.12.2013 16:00:33   
ammyv
Juce sam bila kod njega, prvi put. Inace sam u 30-oj sedmici. Sve je bilo ok, opusten je pristupacan i ja imam pozitivno misljenje.user posted image

_____________________________

Mala dobrica Din 19.09.2009
Mala maza i zvrk Omar 25.02.2014

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr.Vahidin Katica
10.12.2013 22:22:41   
hanabanana
Da je meni uradio sto je uradio mojoj drugarici, ja bih ga zapalila.

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr.Vahidin Katica
10.12.2013 22:38:26   
ada_

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Da je meni uradio sto je uradio mojoj drugarici, ja bih ga zapalila.

jel mozes napisati sta je uradio,jer posle 100 pohvala ide jedna kritika pa bi bilo lijepo znati sta je bilo

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr.Vahidin Katica
10.12.2013 23:27:17   
hanabanana
Moja drugarica je izgubila dvije trudnoce. Obe visoke, jednu u 20 sedmici, drugu u 37.
Uzok je otkrila sama, pricajuci, trazeci, istrazivajuci.
Poremecaj koagulacije u krvi.
Ide cetvrta trudnoca, do 32 sve ok, onda je opet uoceno da plod ne napreduje kako bi trebalo.
Zatim ide sest paklenih sedmica, sa kontrolom svaka tri dana.
Od 35 sedmice i protok u pupcanici slab.
Od 36 posteljica zrela.
Svake sedmice komisija za CR.....u istoj Aksamija i Katica.
E probaj zamisliti kako je to podnositi sa takvom historijom i gubitkom koji si imao prije toga, kad zena mora proci kroz dva porodjaja i roditi mrtve bebe.

Onda taj dr Katica kaze da bi on CR radio ipak poslije N.Godine ????
Iako je pred njim osoba sa takvom genezom, osoba koja je takorevi radni kolege,osoba koja je je punih 38 sedmica trudna, kojoj je posteljica zrela, i protok u pupcanici los.

E onda nakon par dana vise sludjeni oboje od psihickog pritiska, nadju vezu i od rade CR prije N.Godine.
Dobiju zdravu bebu, tesku 3000 g, i apgarom 10.

I dolazi dr Katica nakon N.Godine vizitu, podigne obrvu i kaze: a vi ipak rodili prije nego sam rekao, zasto?
Ona uljudno kaze: pise sve na papirima.
I dr Katica joj na to kaze : e zato TI dijete i jeste u inkubatoru!
I to tonom kao da se djeca svadjaju.

Prvo, dijete nije bilo u inkubatoru.
Drugo, sve i da jest e da li je to nacin da se tako kaze zeni koja je prosla sto je prosla, i koja je porodjena tek, kojoj su hormoni u vrazijoj strini.
Trece, gdje je etika, psihologija........najbitnija je povrijedjena tastina.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr.Vahidin Katica
10.12.2013 23:49:02   
ada_

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Moja drugarica je izgubila dvije trudnoce. Obe visoke, jednu u 20 sedmici, drugu u 37.
Uzok je otkrila sama, pricajuci, trazeci, istrazivajuci.
Poremecaj koagulacije u krvi.
Ide cetvrta trudnoca, do 32 sve ok, onda je opet uoceno da plod ne napreduje kako bi trebalo.
Zatim ide sest paklenih sedmica, sa kontrolom svaka tri dana.
Od 35 sedmice i protok u pupcanici slab.
Od 36 posteljica zrela.
Svake sedmice komisija za CR.....u istoj Aksamija i Katica.
E probaj zamisliti kako je to podnositi sa takvom historijom i gubitkom koji si imao prije toga, kad zena mora proci kroz dva porodjaja i roditi mrtve bebe.

Onda taj dr Katica kaze da bi on CR radio ipak poslije N.Godine ????
Iako je pred njim osoba sa takvom genezom, osoba koja je takorevi radni kolege,osoba koja je je punih 38 sedmica trudna, kojoj je posteljica zrela, i protok u pupcanici los.

E onda nakon par dana vise sludjeni oboje od psihickog pritiska, nadju vezu i od rade CR prije N.Godine.
Dobiju zdravu bebu, tesku 3000 g, i apgarom 10.

I dolazi dr Katica nakon N.Godine vizitu, podigne obrvu i kaze: a vi ipak rodili prije nego sam rekao, zasto?
Ona uljudno kaze: pise sve na papirima.
I dr Katica joj na to kaze : e zato TI dijete i jeste u inkubatoru!
I to tonom kao da se djeca svadjaju.

Prvo, dijete nije bilo u inkubatoru.
Drugo, sve i da jest e da li je to nacin da se tako kaze zeni koja je prosla sto je prosla, i koja je porodjena tek, kojoj su hormoni u vrazijoj strini.
Trece, gdje je etika, psihologija........najbitnija je povrijedjena tastina.

hvala ti sto si podjelila to sa nama....zao mi je sto je tvoja prijateljica morala proci kroz sve to,i sama znam kako je izgubiti bebu user posted image ,drago mi je da su i ona i beba na kraju bile dobro user posted image
dr.katicu poznajem i ovome bas iznenadio ali eto i toga ima user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr.Vahidin Katica
13.12.2013 23:30:35   
IVAMA
Dr.Katica mi je vodio cijelu trudnocu i porodio me. Divan covjek, izuzetan ljekar, samouvijeren, strucan,,Iskreno, ne vjerujem da je tako rekao Vasoj prijateljici...

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr.Vahidin Katica
13.12.2013 23:33:16   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: IVAMA

Dr.Katica mi je vodio cijelu trudnocu i porodio me. Divan covjek, izuzetan ljekar, samouvijeren, strucan,,Iskreno, ne vjerujem da je tako rekao Vasoj prijateljici...


A to je tvoj problem.
Ja joj vjerujem.

(odgovor članu IVAMA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 11:59:29   
veeseelaa
mene je štipnuo za obraz, ne kontam, kao da smo raja 100 godina :-))
bi mi i šega i simpatično, rekao je još neke stvari, no hele nejsi sad user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 12:01:00   
veeseelaa
jer znam da su mnogo bolji prema onima koje vode od pocetku trudnocu kod njih


ja to nisam skužila, pitaju te ko ti vodi trudnoću, kažeš privatno taj i taj i upadneš gdje si stao il ko te od njih zanima
meni su ti na Jezeru svi ok, ljubazni prema meni maksimalno, nisam osjetila nikad nikakvo šikaniranje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 12:08:44   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jer znam da su mnogo bolji prema onima koje vode od pocetku trudnocu kod njih


ja to nisam skužila, pitaju te ko ti vodi trudnoću, kažeš privatno taj i taj i upadneš gdje si stao il ko te od njih zanima
meni su ti na Jezeru svi ok, ljubazni prema meni maksimalno, nisam osjetila nikad nikakvo šikaniranje


Isto.

Do ulaska u 9 sam bila privatno. Nakon toga preuzeo me Katica. Odlican dr. Bio je na odmoru kad sam se poradjala. Porodila me Kandic i Rovcanin. U mom slucaju sve pohvale za porodiliste Jezero.

I da kazem da niko feninga nije dobio, jedino Katica knjigu i bombonjeru :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 14.12.2013 12:09:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 18:13:25   
IVAMA
Da mu se nisi mozda svidjela, pa te stipnuo za obraz :-) dajte , molim Vas, jedan od rijetkih ljekara za kojeg se zaista ne moze reci nista lose...mozda Vi ocekkujete previse od naseg zdravstva..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 18:35:16   
hanabanana
Jesil se ti to registrovala maksuz da branis Katicu. :):)

Aferim.

(odgovor članu IVAMA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 18:59:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: IVAMA

Da mu se nisi mozda svidjela, pa te stipnuo za obraz :-) dajte , molim Vas, jedan od rijetkih ljekara za kojeg se zaista ne moze reci nista lose...mozda Vi ocekkujete previse od naseg zdravstva..



ma ne, iako sam lijepa user posted image nego on konta da na taj način je najbolje prići pacijenticama i postati im drag
svaki od njih ima neki fazon a on taj, o stručnosti nemam pojma , ne poznajem ga na tom polju, al sam skužila OVO što navedoh kod njega
e sad da ga nekoj ne bi mlatnuo ja mislim da mu i ne bi bilo mrsko user posted image

al bezveze što ja tako o njemu, prema meni je bio takav kakav navedoh i jako, jako ljubazan

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.12.2013 19:02:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu IVAMA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dr.Vahidin Katica
14.12.2013 19:40:36   
shej

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Jesil se ti to registrovala maksuz da branis Katicu. :):)

Aferim.


Mozda nam je ovo Katica glavom i bradom user posted image Sad je sigurno oplakao na izjavu nase vesele user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dr.Vahidin Katica
20.1.2014 13:31:34   
tajra26
Da li neko za radi li katica privatno? Da li neko ima njegov mob da mi posalje na pp ?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dr.Vahidin Katica
20.1.2014 14:58:15   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: IVAMA

Da mu se nisi mozda svidjela, pa te stipnuo za obraz :-) dajte , molim Vas, jedan od rijetkih ljekara za kojeg se zaista ne moze reci nista lose...mozda Vi ocekkujete previse od naseg zdravstva..


U našem zdravstvu ovo ne postoji. Ne postoji ni jedan ljekar za kojeg nećete naći pacijente koji ga u zvjezde ukivaju zajedno sa onima koji ga proklinju.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu IVAMA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dr.Vahidin Katica
20.1.2014 21:21:36   
shej
Uvijek je tako, i uvijek ce tako biti.. A i nismo svi zadovoljni istim tretmanima, nekome je doktor los ako nije imao kez od uha do uha na pregledu, a nekome je odlican i ako ne uradi/kaze nesto kako treba...
Meni je dr. Katica cisto ok, ali naravno kao i svi gore, uvijek u nekoj zurbi, prolazu, guzvi i nikako mi se ne moze posvetiti koliko bih ja htjela, ali to je vec druga stvar, jer ja ne bih izlazila iz kabineta bar pola sata dok sve ne ispitam user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dr.Vahidin Katica
21.1.2014 13:18:14   
_turpija_
Poozzz user posted image

Djevojke koje vode kod Dr.Katice trudnocu, imam jedno pitanje, ja sam 16 nedelja blizanci ... i zanima me kako mogu doci do njega, prebacila bih se kod njega, jel ja to mogu na njegovu dezuru samo da bahnem? Hoce li me htjeti primiti?

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dr.Vahidin Katica
21.1.2014 15:19:32   
moni
Ja imam samo riječi hvale za doktora Katicu, da je Bogdo više takvih doktora. Dr.Katica je stvarno profesionalac,mlad a tako stručan a prije svega dobar čovjkek, pristupačan, jednostavan. Nemojte misliti da mi je šta u rodu , kad ga ovoliko hvalim.Već sam govorila samo me porodio s drugim djetetom i govorim iz ličnog iskustva s doktorom.

(odgovor članu _turpija_)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dr.Vahidin Katica
21.1.2014 15:58:41   
ada_

IZVORNA PORUKA: tajra26

Da li neko za radi li katica privatno? Da li neko ima njegov mob da mi posalje na pp ?

ne radi privatno,a ako nisi nasla broj javi mi se imam ja broj user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dr.Vahidin Katica
21.1.2014 16:00:24   
ada_

IZVORNA PORUKA: _turpija_

Poozzz user posted image

Djevojke koje vode kod Dr.Katice trudnocu, imam jedno pitanje, ja sam 16 nedelja blizanci ... i zanima me kako mogu doci do njega, prebacila bih se kod njega, jel ja to mogu na njegovu dezuru samo da bahnem? Hoce li me htjeti primiti?

nazovi pitaj kad je na UZ i odes s uputnicom,gore sestri kazes da ces kod njega i to je to,i kasnije zoves provjeris kad radi i ides njemu

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu _turpija_)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dr.Vahidin Katica
29.1.2014 17:27:34   
maza85
i ja sam imala priliku upoznati dr.Katicu dok sam lezala u bolnici pred porod mene ostavili istekao mi termin,navece kad je on bio dezurni stalno me obilazo i pitao kako sam,boli li me sta,hocemo li se poradjati hehehe,doduse tad je gore bio dr.Rama i rekao mu da me pripazi sad ili je to bilo sto mu je on rekao ili je stvarno tako brizan user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dr.Vahidin Katica
21.2.2014 15:40:56   
lila25
Procitah da ima vise hvale za dr.Katicu...bas mi je drago ipak mlad dr.i cini mi se ok kao covjek ali me zanima kao strucnjak kakav je sa carskim...

(odgovor članu maza85)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dr.Vahidin Katica
24.2.2014 15:29:32   
ja_25
Katica je odlican. Meni je radio hitan carski, koji se bio malo i zakomplicirao, ali on je bio tako smiren i strucan i odradio je za desetku. Sve pohvale za njegovu strucnost!

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dr.Vahidin Katica
24.2.2014 19:33:01   
lila25
Ja sam imala jedan carski sad sam drugi put trudna,najvjerovatnije da ce opet biti carski pa ne znam koga na odaberem ...
ja_25 kako ti je rana zarasla jesi li imala kakvih problema poslije....

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *