True Cover (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


draguljče -> True Cover (8.1.2013 23:01:10)

Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim? Da ne bacam lovu ako je bezveze. [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: True Cover (8.1.2013 23:07:42)

ako je ovo onaj puder sa top šopa...moja zaova ga kupila za noge sebi prije dvije godine još...i nije zadovoljna[sm=smiley36.gif]
ona ima popucale kapilare na listovima i u kratkoj usknji il šorcu nju to nervira misli svi u to gledaju i kupi ovo kino...međutim najprije nije joj adekvatno prekrilo to što je htjela a nadalje skida se naravno ako dodirenš drugom nogom, osraje po gardarobi , namješatju itd[sm=smiley36.gif]

e ja a dok ga nanijela na noge osafunjala se...to je toliko gusto i teko za nanosit gluho bilo[sm=smiley36.gif]




animagical -> RE: True Cover (8.1.2013 23:10:38)

koliko sam ja cula, ovo cudo je za spahtlom mazati, a tako i izgleda, kao malter[sm=zmeden.gif] kazu da bi moglo proci pod filmsku sminku,jer se s kamerom to ne vidi koliko je zamazano...eto...




zvončica -> RE: True Cover (8.1.2013 23:11:20)

Imam ja....meni mama kupila i umal' se nisam roknula kad sam vidjela za sta je pare dala.....kad sam se namazala po licu k'o da sam masku stavila....iz aviona se vidi da je onaj teski puder....a i ne prekriva uopste savrseno [sm=smiley11.gif]

Ja sebi kupila Garnierovu BB kremu i super zadovoljna......fino prekrije sve i lice super [sm=smiley20.gif]




animagical -> RE: True Cover (8.1.2013 23:13:42)

nego, vichy ima super prekrivajuci puder, onaj za problemtaicnu kozu...nisam ga koristila, ne treba mi, ali jeste kuma, ma savrseno ispadne[sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: True Cover (8.1.2013 23:27:22)

Ma sad ima neki novi. True Cover 2, i u bočici je na pumpicu, izgleda kao obični puder, prilično tečan. Ne znam, ja bih voljela da je istina ono što pričaju u reklami, ali... Znači, ništa. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




zvončica -> RE: True Cover (8.1.2013 23:39:34)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma sad ima neki novi. True Cover 2, i u bočici je na pumpicu, izgleda kao obični puder, prilično tečan. Ne znam, ja bih voljela da je istina ono što pričaju u reklami, ali... Znači, ništa. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Ma za te pare uzmes svasta nesta u CM-u ili DM-u.....pusti se True Cover-a....




Stranica: [1]