RE: proslave rođendana u igraonicama (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


mykica -> RE: proslave rođendana u igraonicama (5.1.2015 21:38:19)

I ona nam je predložila te hladne plate i neku piletinu u susamu i uštipke. Mene strah da ne bude malo, ali kontam niko neće doći da se prejeda :) Ma ja nemam snage za kuću, trudna sam opet, jedva i ovako funkcionišem [sm=smiley36.gif]
Ovako nek se posjedi malo, dječica zabeve, moj slavljenik će imati slikice kad poraste da gleda :)
Hvala ti još jednom na info [sm=smiley1.gif]




Pikapolonica -> RE: proslave rođendana u igraonicama (5.1.2015 22:43:28)


IZVORNA PORUKA: mykica

I ona nam je predložila te hladne plate i neku piletinu u susamu i uštipke. Mene strah da ne bude malo, ali kontam niko neće doći da se prejeda :) Ma ja nemam snage za kuću, trudna sam opet, jedva i ovako funkcionišem [sm=smiley36.gif]
Ovako nek se posjedi malo, dječica zabeve, moj slavljenik će imati slikice kad poraste da gleda :)
Hvala ti još jednom na info [sm=smiley1.gif]

Nema sanse da bude malo. Mi smo imali 5 hladnih plata i ostalo je viska. Sto kazes, nece niko doci da se najede. Ovo je zakon, vjeruj mi. Da mi je ova pamet bila i za prva dva rodjendana :))
One i slikaju, sto je meni bilo super, nismo morali misliti o tome, nego fino dobili cd sa 200 slika i cao.
Nema na cemu, sretno slavlje vam zelim! :)




aidana -> RE: proslave rođendana u igraonicama (20.3.2018 21:52:08)

Ima li neko preporuku za igraonu u Novom Gradu? Kakva je ona u Wisi?
Mi smo do sad sve rodjendane slavili kuci ali ove godine decko zeli pozvati i svoje prijatelje iz vrtica a njih stvarno nemam gdje. Inace ne idemo u igraone pa nemam iskustva.




salmy -> RE: proslave rođendana u igraonicama (20.3.2018 22:07:22)


IZVORNA PORUKA: aidana

Ima li neko preporuku za igraonu u Novom Gradu? Kakva je ona u Wisi?
Mi smo do sad sve rodjendane slavili kuci ali ove godine decko zeli pozvati i svoje prijatelje iz vrtica a njih stvarno nemam gdje. Inace ne idemo u igraone pa nemam iskustva.

Mi kad smo slavili(vise ne slavimo) bili u wissi u onoj igraonici...super zabava sa Selmom




aidana -> RE: proslave rođendana u igraonicama (21.3.2018 9:20:30)

Salmy kako ste castili roditelje? Ona picerija pored ne radi.
Ja sam tamo cesto u prolazu i vidim da su svaki dan rodjendani. Meni djeluje malo prebucno ali to bi se dalo dogovoriti.





vortex RR -> RE: proslave rođendana u igraonicama (16.3.2019 19:52:36)

Sta preporucujete za proslavu prvog rodjendana kucnu varijantu ili igraonicu? Za stariju djecu mi je nekako igraonica super, ali se za prvi rodjendan bas dvoumim sta je pametno




Irinea -> RE: proslave rođendana u igraonicama (17.3.2019 6:55:30)

Ako imas puno djece i odraslih onda je igraonica idealna.ako nemas moze i kucna varijanta.

Ja sam malom prvi slavila u kuci tri dana ko ivkova slava haha i slomila se i rekla sebi nikad vise otad samo igraona.najbolja mi se pokazala ona u wisi em povoljna em velika em je zatvorenog tipa rodjendan i nema druge djece milina.




vortex RR -> RE: proslave rođendana u igraonicama (17.3.2019 15:54:50)



IZVORNA PORUKA: Irinea

Ako imas puno djece i odraslih onda je igraonica idealna.ako nemas moze i kucna varijanta.

Ja sam malom prvi slavila u kuci tri dana ko ivkova slava haha i slomila se i rekla sebi nikad vise otad samo igraona.najbolja mi se pokazala ona u wisi em povoljna em velika em je zatvorenog tipa rodjendan i nema druge djece milina.




Hvala puno za odgovor. I ha sam gledala cijene i daleko je najpovoljnija. A kako organizujes hranu i pice za odrasle? Poneses svoje ili iz onih okolnih kafica?




ijaa -> RE: proslave rođendana u igraonicama (17.3.2019 19:20:07)

Vortex ja msm da prvi rodjendan i ne mora u igraoni, ti ces se slomiti trcarajuci za malom... Ali naravno sve zavisi koliki prostor imas. Kuci i koga mislis zvati... Nama ce za prvi rodjendan biti bajram i bit cemo u Njemackoj, svekijevci u Bosni... Pa nece bit neke velike posjete... Ali prije rodjendana ćemo biti u Bosni bit ce mi sestra, ona ce ga sisati i sunecenje pa ce bit ko neko manje slavlje bit ce mi veselo





Irinea -> RE: proslave rođendana u igraonicama (17.3.2019 21:38:19)

Ponesem za odrasle pice a pizu sam iz restorana pored narucivala.stvarno bude super i selma vlasnica je jako susretljiva.





Visnja RR -> RE: proslave rođendana u igraonicama (17.3.2019 23:12:21)


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Sta preporucujete za proslavu prvog rodjendana kucnu varijantu ili igraonicu? Za stariju djecu mi je nekako igraonica super, ali se za prvi rodjendan bas dvoumim sta je pametno


prvi rođendan je najbolje u kućnoj atmosferi...za uži krug porodice




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]