RE: pedijatar (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


saninica -> RE: pedijatar (10.6.2013 14:38:55)

MOJ SIN TREBA SLEDECE SEDMICE NA VAKCINU......IMA 4 GODINE.DALI NEKO ZNA IMA LI REAKCIJE NA TU VAKCINU




Marija13 -> RE: pedijatar (26.7.2013 17:46:32)

Ima li neko br tel za DZ Kumrovec, na 653-878 se niko ne javlja cijeli dan!?




Tessy -> RE: pedijatar (26.9.2013 13:19:37)

Kako se preziva dr Sefika koja radi na Podhrastovima?




Pikapolonica -> RE: pedijatar (26.9.2013 14:18:58)


IZVORNA PORUKA: Tessy

Kako se preziva dr Sefika koja radi na Podhrastovima?

Dr Sefika Delic-Hasanbegovic




nanika -> RE: pedijatar (28.9.2013 22:47:46)

Doktor kojeg spominjete a koji radi u dz Kumrovec je dr. Lutvo Sporisevic. Kazu jako dobar doktor a i ja sam se uvjerila. Moj A je uzasno kasljao a posto on ima problema sa opstrukcijama ja sam ga odmah odvela. Doktor ga je pregledao od glave do pete. Karton pregledao od rodjenja. Preslusao pluca i dao nam samo sirup za iskasljavanje. Djetetu bilo bolje nakon dva dana. Neko drugi bi mu sigurno na prvu propisao antibiotik.




M kao Mama -> RE: pedijatar (24.12.2013 11:02:56)

Ima li neko iskustva sa dr. Špritovićem, ili bolje rečeno voljela bih da mi bebaču pregleda još neko budući da smo upravo izašli iz opstrukcije,




semira01 -> RE: pedijatar (31.1.2014 16:46:00)

molim vas da mi neko preporuci dobrog pedijatra u velikoj sam dilemi[sm=zmeden.gif]




berni -> RE: pedijatar (31.1.2014 21:49:33)

I nama bi trebao fin pedijatar jer ovi po domovima zdravlja, a pogotovo u bolnici su kriza...
Odveli smo bebu na kontrolu zbog zutice a docekala nas je prehladjena doktorica koja se iskihala pa dijete pregledala[sm=smiley13.gif] i sad moja beba ima zapusen nos i mi ne spavamo 3 noci.




Lalopa -> RE: pedijatar (13.3.2014 21:23:52)

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?




Malenaoduvijek -> RE: pedijatar (13.3.2014 22:05:08)


IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.




nanika -> RE: pedijatar (15.3.2014 19:36:35)


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.

I moja sestra je vodila djecu kod nje...kaze da je odlicna.




salmy -> RE: pedijatar (16.3.2014 16:07:36)


IZVORNA PORUKA: nanika

Doktor kojeg spominjete a koji radi u dz Kumrovec je dr. Lutvo Sporisevic. Kazu jako dobar doktor a i ja sam se uvjerila. Moj A je uzasno kasljao a posto on ima problema sa opstrukcijama ja sam ga odmah odvela. Doktor ga je pregledao od glave do pete. Karton pregledao od rodjenja. Preslusao pluca i dao nam samo sirup za iskasljavanje. Djetetu bilo bolje nakon dva dana. Neko drugi bi mu sigurno na prvu propisao antibiotik.

Samo malo iskusto sa dr Lutvom[sm=smiley36.gif]

Dolazimo...dobar dan? on sjedi ispred njega 2 flase vode..mobitel i zuri u to...
kazem ja jesam vas sto prekinula? a vani utakmica guzvara samo takva..on uziva
Ma niste me prekinuli sta ste trebali? velim treba mi papir da je prebolovao pljuske zbog vrtica
on:Jao gospodjo ovo je ludilo..ove zene nisu normalne...Lutvo ce Abd ici odavde u Njemacku...zante sto?' rekoh sto? ovo su sve seljaci smrde uzas jedan..ona meni dovela djete sa turom..koje su to seljanke veli on[sm=smiley36.gif] vidite li vi ovo? nece Lutvo djaba ovdje radit odo ja...ne ne...uzas jedan gospodjo...
I tako on prica prica..velim ja pa dobro dajte mi papir? a koji papir veli...sto ste vi dosli gospodjo? Ma onako rekoh da vas vidim[sm=jezicek.gif]

Ovo je bilo ljetos kad je mjenao neku dr..u Kumrovcu...ja izasla iz ordinacije i padam od sege




Pikapolonica -> RE: pedijatar (17.3.2014 9:25:10)


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.

Potpis. Moja topla preporuka.




child1 -> RE: Pedijatar (19.3.2014 23:08:30)

Moja dugogodišnja isksutva s dr Lutvom Sporisevicem su uvijek bila pozitivna. Strucan, detaljno pregleda djecu, par puta objasnjava o cemu se radi. Divim mu se u kakvim uslovima radi i on i kolegice rade. Iznositi ocjene o njemu negativne nije u redu. Nije problem za takvog pedijatra da ode vani raditi. Na stolu mu nikada nisam vidjela flase vode, a bila sam toliko puta na pregledu. Covjek je posvecen poslu. O njegovom radu najbolje govore pacijenti koji ga traze.




grozđe -> RE: Pedijatar (21.3.2014 10:46:44)

Dobar dan forumasice....

da li neko zna radi li dr.Lutvo Sporisevic privatno? Mozete li mi molim vas dati broj, adresu?

Hvala.




Mrvica_83 -> RE: Pedijatar (21.3.2014 11:39:16)

Draga ja trazila od nase drugarice Trati pa ako ona javne prije posaljem ti [sm=smiley1.gif]Ako se javi neka mamica prije - nikom nista [sm=smiley1.gif]




MajkaTereza -> RE: Pedijatar (22.3.2014 17:25:32)

Zenice! Da li neka od vas zna nekog pedijatra koji radi i subotom, ovako kasno? ili dolazi kuci? Mali mi ima temperaturu 39,8 , ja to inace pustim, ali postaje previse. Jucer je iskasljavao slajm, ali ne kaslje puno, samo kao pokusava kasljati.. Ne znam sta cu, Sad spava, a osiguranja nemamo, pa ne mogu u DZ.




Bella.88 -> RE: Pedijatar (24.3.2014 9:05:37)

grozdje on i radi jedino privatno,imala sam vizitku ali ne mogu je naci
On ti je na ciglanama,neznam tacnu adresu,malo iznad stanice ima apoteka a on ti je u prizemlju te zgradice.
Dr.Zuhra je preko puya ako znas gde je ona
on je bio dobar kazu,ali Bogami meni sada izgleda da je posenilio,ja sam vodila malog i nisam zadovoljna nikako
Mira Ademovic je jako dobar ped.i Amra Jonuzovic u Starom gradu dolazi i kuci kolikoznam sretno




MajkaTereza -> RE: Pedijatar (24.3.2014 11:14:58)

ima li neko brojeve telefona pediataram nigdje da nadjem... ni Tatjane Simsic..




disaaa -> RE: Pedijatar (24.3.2014 11:32:45)

Majka Tereza mozes ti u dom zdravlja odnijeti dijete ,samo ces platiti jer nemate osiguranje
Lutvo Hodzic ,Jukićeva 2, 033 267 780




MajkaTereza -> RE: Pedijatar (24.3.2014 11:40:02)

ma jok, on ima njevjerovatnije ili virozu ili jaku upalu, zato i trazim da mi neko dodje kuci. Vise nije panika kao prekj3ucer er nema temperature, alinecu da rizikujem, da ga vodim medju bolesne i sl.. kod lutve smo davno bili, on je pravi stofil, nije djetetu bilo nista, a propisao antibiotik, pricao mu o cuni, ma ludjak pravi..Mira mi daleko, najradij bih da mi neko kuci dodje, ili u neku kliniku gdje ima analiza krvi i sl..hvala ti kako god [sm=smiley1.gif]




disaaa -> RE: Pedijatar (24.3.2014 11:45:08)

Ima neka dr. na Grbavici ,, kod skretanja za Vraca dr. Ademovic,,al iskreno ne znam kakva je,,a Lutvo gore netko prije trazi njegovu adresu pa ja napisah,,jer prolazim tu svaki dan pa znam adresu,,a kao dr.kakav je ne znam,mi idemo u DZ




canim -> RE: Pedijatar (24.3.2014 11:53:27)

Ja mislim da su trazili adresu od dr. Lutve Sporisevic a ne dr.Lutve Hodzica, ovaj prvi radi u DZ i ne znam dali uopste radi privatno a drugi ima privatnu ordinaciju.




Bella.88 -> RE: Pedijatar (24.3.2014 12:06:27)


IZVORNA PORUKA: canim

Ja mislim da su trazili adresu od dr. Lutve Sporisevic a ne dr.Lutve Hodzica, ovaj prvi radi u DZ i ne znam dali uopste radi privatno a drugi ima privatnu ordinaciju.

Jaoj ja tek sada videh prezime,ja se izvinjavam
Nisam ni znala za ovog drugog,ja sam mislila na Hodzica

Terezo u kom si delu grada?Ja ti imam jedino od Mire br.mislila sam da imam i od Junuzovicke ali nemam[sm=smiley13.gif]
kako je maleni?




disaaa -> RE: Pedijatar (24.3.2014 12:10:29)

O i ja tek sad skontah da je drugi dr. Lutvo upitanju a ne Hodzic. Oprostite




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>