Grcevi materice (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


uplasena buduca mam -> Grcevi materice (14.2.2013 13:57:04)

Zdravo mame i buduce mame blizanaca!Ja nosim dojke,ustvari lezim sa njima evo vec tri mjeseca.Uradjen mi je i serklaz.Sada sam u 20oj nedjelji.Plasim se svega i svacega !Non stop zivkam ginekologa,ali me je i to vise sramota,pa mi mozda vi pomognete. U poslednje vrijeme cesto imam osjecaj da mi se materica "stvrdne"to potraje nekoliko minuta i prodje.Ne znam,mozda bebe zauzmu neki polozaj pa je zbog toga.Pokusavam sama sebe da tjesim,al slabo mi ide.I dosta cesto mokrim.Pijem sve lijekove sto se piju,a najbolje djeluje bensedin Na pregledu prije 7 dana je sve bilo ok.
Unaprijed hvala na pomoci.




veeseelaa -> RE: Grcevi materice (14.2.2013 14:11:35)

odmah kod dr-a




Dida79 -> RE: Grcevi materice (14.2.2013 14:22:10)

Najbolje ti je kod dr otici...sta te briga ako si i dosadna to je tvoje pravo jer niko ti drugi ne moze pomoci nego dr




ajla86 -> RE: Grcevi materice (14.2.2013 14:43:07)

jeli dr na uz vidio kontrakcije,ocito da ih imas jer pises da lezis,imas terapiju,serklaz....ja sam isto imala jako rizicnu trudnocu i znala sam 3x u sedmici kod dr.zaboli te uho za njega on je dr i mora biti na usluzi tebi.ti i bebe ste najvazniji tu.sprremi se i dr odmah

p.s pijes li mg?ginipral?
bensendin je apaurin,ja pila 3x1




uplasena buduca mam -> RE: Grcevi materice (15.2.2013 14:34:25)

Cula sam sa sa gin, Pojacali smo gynipral i sad je bolje.
Pijem sve to ,a bensedin je isto sto i apaurin.
Valjda bude dobro.[sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Grcevi materice (15.2.2013 14:37:23)

IZVORNA PORUKA: uplasena buduca mam

Cula sam sa sa gin, Pojacali smo gynipral i sad je bolje.
Pijem sve to ,a bensedin je isto sto i apaurin.
Valjda bude dobro.[sm=smiley13.gif]


hvala Bogu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Lejla Ka -> RE: Grcevi materice (15.2.2013 15:33:32)


IZVORNA PORUKA: uplasena buduca mam

Cula sam sa sa gin, Pojacali smo gynipral i sad je bolje.
Pijem sve to ,a bensedin je isto sto i apaurin.
Valjda bude dobro.[sm=smiley13.gif]


Uplasena, ja lično znam ženu koja je iznijela tri trudnoće (sve jednoplodne, do duše) i koja je kroz čitavu trudnoću imala kontrakcije. Imala je terapiju, mirovala kako joj je bilo preporučeno, bila pod kontrolom i sve OK.

Blizanačka trudnoća se uvijek vodi kao rizična, i imaš pravo da se konsultuješ sa ljekarom u vezi svega što te brine. Važno je da budeš pod ljekarskim nadzorom, i samo polako.




uplasena buduca mam -> RE: Grcevi materice (15.2.2013 16:20:13)

Hvala drage mame na podrsci.Napadi straha i panike su ponekad neizdrzivi.Al,dace Bog,bice dobro.




Stranica: [1]