RE: Parfemi (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


SREĆNA -> RE: Parfemi (10.11.2014 16:40:08)

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].




muaaa -> RE: Parfemi (10.11.2014 16:45:35)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

[sm=zz_eek.png][sm=zz_cry.gif] izvini,moradoh...imas li potrosacku karticu s njom mozes na rate




salmy -> RE: Parfemi (10.11.2014 16:55:46)

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

uzme shoping karticu Raiffaisen banke i imas rata koliko hoces....Parfimerija Babic je davala na rate kozmetiku i parfeme svojim stalnim kupcima...

ali ja mislim da ti je najednostavnija varijanta shoping kartice..sve te razumijem i nije opste oifirno kupiti na rate...kvalitetna i dobra sminka/parfemi su jako skupi

srtno kako god




SREĆNA -> RE: Parfemi (10.11.2014 17:00:09)

O da baš za vrisak.
Potrošačku nemam.




Galicia -> RE: Parfemi (10.11.2014 18:45:58)

Ma daj, oni se izjasnili svi da zele parfem, bas parfem za rodjendan. A ne pitaju imas li novaca za to.
Malo vise ofirno.

Cokoladu kupi i gotova prica. I nek sami sebi ispunjavaju zelje.

Cuj molim te da dizes kredit za tudje prohtjeve. [sm=zmeden.gif]




muaaa -> RE: Parfemi (10.11.2014 18:57:27)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ma daj, oni se izjasnili svi da zele parfem, bas parfem za rodjendan. A ne pitaju imas li novaca za to.
Malo vise ofirno.

Cokoladu kupi i gotova prica. I nek sami sebi ispunjavaju zelje.

Cuj molim te da dizes kredit za tudje prohtjeve. [sm=zmeden.gif]

Jest vala




Anoniman -> RE: Parfemi (10.11.2014 19:20:18)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.




Hannica -> RE: Parfemi (10.11.2014 20:36:50)

Kupi ti njima neke povoljnije parfeme ili manje mililitaraže.




minie -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:26:34)

E vala ja jedino MM kazem tacno sta ce mi kupiti, a ostali ako nesto kupe, super, ako ne opet super, hehehhe
A ima i jeftinij parfema koji su dobri, B. Banani, Mexx i sl. Naci ces nesto, u Didacu uvijek ima snizenja. Ne moras kredit dizati ;)




Medić* -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:29:51)

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom, samo cura ne pita za kredit i dizanje, vec nesto na rate ako moze ili ako gdje daju [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:36:02)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom

kartica ili ti odgodjeno placanje je po meni jedno te isto..rate ovako ili na karticu opet isto
pricajte sta hocete..godinama radila i susretala se sa zenama raznih profila..uglavnom placanje kozmetike,parfema,krema (govorim o visokoselektivnoj) se vrsi na rate....vecinom je shoping kartica ili kreditna koja je opet odgdojeno placanje...a ima ih koje se redovno upisuju u "teku" i donose rate gazdarici...Meni nista ne obicno cak normalno..zene su navikle da kupuju da mirisu uzivamo u tome...pa barem i na rate...
i nije mi to mjerilo kokuza ili onih koji se furaju da imaju a zive na rate,,,zene su jendostavno navikle da kupuju...uzivamo u tome
bas danas sam kupila puder 85 KM...drugarica mi dala 30% popusta ...bas sam sretna..zasto ne iskorisitit




Galicia -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:40:17)

Meni je to isto, ha na rate ha na kredit, tebi je to otplatiti. [sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:46:18)

Ma nemam pojma, ako sta kupujemo onda ide gotovinom, ako sta treba, cekamo dok ne skupimo, nemamo kredit [sm=smiley36.gif]
Uglavnom ne oskudjevamo hBg [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:48:37)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je to isto, ha na rate ha na kredit, tebi je to otplatiti. [sm=jezicek.gif]

sve se placa kreditiranjem...od hrane do kuca stanova
dovoljno je u trznom centru na kasi vidjeti svaki 2 placa karticom..hvala Bogu pa ih ima




Galicia -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:49:59)

Bitno je da mirisemo. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:53:35)

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfema[sm=jezicek.gif].

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom

kartica ili ti odgodjeno placanje je po meni jedno te isto..rate ovako ili na karticu opet isto
pricajte sta hocete..godinama radila i susretala se sa zenama raznih profila..uglavnom placanje kozmetike,parfema,krema (govorim o visokoselektivnoj) se vrsi na rate....vecinom je shoping kartica ili kreditna koja je opet odgdojeno placanje...a ima ih koje se redovno upisuju u "teku" i donose rate gazdarici...Meni nista ne obicno cak normalno..zene su navikle da kupuju da mirisu uzivamo u tome...pa barem i na rate...
i nije mi to mjerilo kokuza ili onih koji se furaju da imaju a zive na rate,,,zene su jendostavno navikle da kupuju...uzivamo u tome
bas danas sam kupila puder 85 KM...drugarica mi dala 30% popusta ...bas sam sretna..zasto ne iskorisitit


Ma znam salmy da toga ima, nista neobicno.
Sada npr ako se ti bavis prodajom nekih kvalitetnih stvarcica, odjevnih, kucanskih, poslovnih i sl a pritom smo dobre, rekla bih ti ajde ti to daj meni daj, ja ti isplatim na rate ali ne bih kredit dizala [sm=smiley36.gif] npr nesto kosta 300 km, eto daj mi na 3 rate , ja tebi 3X100 [sm=smiley36.gif]
Svjesna sam da masa raje zivi na kredit, nisu vremena sjajna....




teacher75 -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:57:15)

Meni nije jasno kako neko trazi parfem za rodjendana, prvo sto je skup a drugo sto ne mozemo znati ukus slavljenika. U mom drustvu se za rodjendan kupuju pokloni od 20-30 km, tako je vec godinama. Ne racunam najuzu familiju. A opet bih samo od muza mogla zatraziti parfem[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Parfemi (10.11.2014 21:57:48)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Bitno je da mirisemo. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

uvijek se sjetim rata[sm=smiley13.gif] Radila sam pri mjesnoj zajednici oko humanitarne pomoci..i dobivali smo platu u nekim bonovima..
mati mila jedino sta se imalo kupiti je Haj dezodorans[sm=smiley13.gif]..jao moje srece..znaci puca grmi granate sibaju ja se namirisem Hajom i odoh na posao...
ali to su zene....i farabali se kabas sapunom da izbjelimo kosu[sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:00:53)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni nije jasno kako neko trazi parfem za rodjendana, prvo sto je skup a drugo sto ne mozemo znati ukus slavljenika. U mom drustvu se za rodjendan kupuju pokloni od 20-30 km, tako je vec godinama. Ne racunam najuzu familiju. A opet bih samo od muza mogla zatraziti parfem[sm=smiley36.gif]


Hajde ako je u pitanju npr naselje nekome, u redu mi je pitati : Ja vam mogu kupiti peglu, usisivac ( do neke odredjene cifre ), mikrovalnu, toster, mixer, ako vam od toga sta fali recite [sm=smiley36.gif]
Ljudi se izjasne. Ili se nas par skupimo prijatelja i ako imaju potrenu za ves masinom, za sudje i tako, onda svi uletimo i kupimo ensto od koristi.
A sada da mi neko odredjuje sta za rodjendan kupiti bez veze mi vala, pa neka i je i uza porodica.
No svakako za rodjendane nama ne kupujemo, eto jedino ako nas neko djecici pozove odemo.




teacher75 -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:01:02)

U cm- u uvijek na akciji bude dobrih parfema, moze se naci pristojan za 50-60 km, puta 4, moze se eto proci i sa 200 km[sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:01:45)

kad meni budete kupovali za rodjendan parfem zna se .... od koljevka pa do groba Emporio Armani She [sm=smiley36.gif]
moze i najmanje pakovanje .....
a mozete mi kupiti i prije rodjendana ovaj mi jedva moze jos mjesec dana potrajati...
eto [sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:03:50)

U mom drustvu nekad izrazimo zelju, sta nam treba al gledamo da bude u okviru tih 30ak km[sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:05:45)


IZVORNA PORUKA: teacher75

U mom drustvu nekad izrazimo zelju, sta nam treba al gledamo da bude u okviru tih 30ak km[sm=smiley1.gif]


mi u drustvu ne kupujemo poklone ...to je samo za nasu djecu obavezno...

ili se kupi neka zahebancija




bebaa -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:05:57)

kao što reče Tiki usudila bi se zatražiti parfem na poklon jedino od mm.....a i ne trebam,sam vidi kad je pri kraju......[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Parfemi (10.11.2014 22:06:09)

Meni mozete i nutellu al onu od kilu. Evo kupih onu od 400 grama, u oko mi moze stati, uzeh kasiku i pojedoh je odmah pola




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>