Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Stefanova mama -> Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (20.2.2013 19:19:45)

Cao mame ovo je moj prvi forum.Imam bebu od 9 mjeseci.Znatel neku stranicu za online kupovinu baby opreme tj stvari (majce,body,cipelice) ?Neke normalne cijene da nije previse ni skupa.Nije bitno odakle je samo da dostavlja u BiH.Molim vas ostavljajte svoje komentare i vase misljenje i iskustvo hvala unaprijed svima :)

[sm=smiley27.gif]




škorpija -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (21.2.2013 11:30:15)

mi smo naručivali sa e-baya, iz Velike Britanije, ali jako malo ponuđača omogućava dostavu u BiH, a i ako dostavlja kad uračunaš poštarinu definitivno se većini stvari ne ispalti kupovati, zako kupujem samo stvari sa likovima koje ne mogu naći u Sarajevu.

Doduše ima dosta ovih FB stranica koje nude H&M robu, ali stvarno kad vidim sa se neki komad robe na njihovo stranici košta 7 eura, a ovdje istu tu stvar prodaju po 28-30 KM bude mi muka, to je čista pljačka[sm=hudicek1.gif]




stella -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (5.3.2013 14:52:36)

mi smo kupovali na pik-u i na facebook-u




Angelica -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (27.2.2016 17:58:24)

Kupovala H&M preko fb zadovoljna sto se tiče dječije odjeće ali sebi sam uvijek zabrljala sa brojevima, il materijal ne bude onakakv kakvim sam ja zamišljala...

Kakva su vam iskustva sa primark beby odjećom i dr. stvarima, masovno vidim po fb prodaju, slatki su mi dezeni ...




Edita1989 -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (27.2.2016 18:04:33)

Ja ne volim online kupovinu,kupovala sam nekoliko puta i nisam bila zadovoljna...




aidana -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (29.2.2016 8:46:28)


IZVORNA PORUKA: Angelica

Kupovala H&M preko fb zadovoljna sto se tiče dječije odjeće ali sebi sam uvijek zabrljala sa brojevima, il materijal ne bude onakakv kakvim sam ja zamišljala...

Kakva su vam iskustva sa primark beby odjećom i dr. stvarima, masovno vidim po fb prodaju, slatki su mi dezeni ...


Ja sam dobila neke djecije majice, primark. Super su jeftine, meni donio brat kaze po 1,5-2 eur ih platio. Ali nisam bas odusevljena. Kod jedne je spalo pola aplikacije odmah nakon prvog pranja a kratke majice mi djeluju dosta siroke, cudnog kroja. Bas cu i njih isprobati ovih dana i javiti kakve su.




niki83 -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (29.2.2016 13:17:25)

Mi smo prosle godine dobili neke Primark odjece..sorcice i majice..ja sam zadovoljna bila..a vidim da su jeftini..medjutim ako narucujes preko ovih sa fb i sl.nigdje te nema [sm=smiley36.gif] mislim stvarno podignu cijene [sm=smiley24.gif] tako da se ne isplati..




karantena35 -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (8.4.2016 12:22:21)

Osobno ne volim preko interneta naručivat odjeću niti obuću jer tu je lako "promašiti" pa kupiti premalo ili preveliko (posebno iz Kine).

Ali za igračke, opremu i ostalo - može se uštedit.




colito -> RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme (13.4.2016 13:15:58)

Pozdrav drage zenice ,posjetite stranicu,i like za nju ,mozda nadzete nesto za sebe i za nase male pilice ,sve na jednom mjestu ( cjene su nize nego na ostalim onlin starnicama [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]) udzite pa pogledajte ,uporedite ;) unaprijed vam hvala

https://www.facebook.com/uvoznaroba/




Stranica: [1]