RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


sporty mamaa -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 12:00:04)

Siske joj osisa svekrva, a kad joj sisam duzinu vodim je frizerki. Jedno vrije se uzasno bojala. Cak je tjerala frizerku nek joj vrati kosu, scene su to bile[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Amani12 -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 12:00:44)

Moj djecak ima tanku i rijetku kosicu,kum mu je za 1.rodjendan osisao pramencic,
a prvo sisanje je bilo sa dvije godine i dva mjeseca,kod frizera,prije zaista nije bilo potrebe.

Redovno idemo na sisanje,nikada nije pravio dramu oko toga,sreca.[sm=smiley1.gif]




canim -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 12:01:47)

Sisam joj ja samo siskice i jednom sam joj duzinu poravnala ali njoj je jako mekana kosica i uvija se, tako da i nemozes neku frizuricu napraviti, svaka dlaka na svoju stranu ide.

Ne vjerujem da bi bila odusevljena s frizerom, tako da cemo to sacekati dok joj malo kosica ojaca a i ona malo poraste.




bebacha -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 12:02:57)

Ajlu sisa frizerka u frizeraju a Alenu tajo s masinom obleti[sm=jezicek.gif]




Silver -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 12:03:53)

Ja imam traumu [sm=smiley36.gif] otkako je moj otac osisao mladjeg brata kad smo bili mali [sm=smiley36.gif] sad kad gledamo te slike suze nas obliju kako je burazer smijesan bio, zato...ja a ni moj muz a narocito ne moj otac, necemo sisati bebana, imam komsinicu frizerku koju moj djecak poznaje i voli, pa ce ga ona sisati aBd, ali nam se sad svidja duza kosica svakako!




mamma mumi -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 13:47:44)

Mog starijeg sina sisa frizerica od prvog puta, a i mladjeg namjeravam akB. Ne bih bas da ih unakazim, pa da se smiju kad budu veliki maminom radu [sm=jezicek.gif]




leona81 -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 13:59:16)

ja sisam M, svakako i da pogrijesim kod nje se ne vidi




Blue rose RR -> RE: prva dječija frizura-frizer ili majka? (11.3.2013 14:00:48)

IZVORNA PORUKA: leona81

ja sisam M, svakako i da pogrijesim kod nje se ne vidi


Lokne ?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]