Vaš pripravnički staž. (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


lepetetka -> Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 11:28:29)

Gdje ste odradili pripravnički.. Ima li ženica koje su isti odrađivale preko programa zavoda za zapošljavanje?




Hanady RR -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 11:32:20)

ja sma svoj obavila davno...
imala sma tu sreću da me uzmi prije nego sam diplomirala...sa diplomiranjem sma obvljala pripravnički i sve dona redom...

al moj je suprug preko zavoda za zapišljavanje obavio svoj pripravnički...
naime imajo je stažiranje koje je obavio belpslatno i položio stručni ispit nakon toga jer za njegovu struku isti treba...

onda smo našli konkurs zabvoda za zapošljavanje...
otišai u novo sarajevo kod lika po imenu mahir koji je posrednik za to...dao mu papire po kojima će konkurisati firma...našli javnu ustonavu koja je konkurisala i tražila njega jer je bio na bioru...
obavio taj staž u trajanju od godine ...bilo mu plaćeno 286 Km tu godinu...više trošio nego je donosio al nakon toga siplatilo se...ostao je zaspolenik te sutanove do dana današnjeg :)




aida. -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 11:39:59)

Zavrsila zubotehnicku i nisam mogla "doc" na red za staz.. Tako su mi rekli.. Onda sam kucala na sva moguca vrata, dosla do "vrha" u ministarstvu zdravstva, i onda su me ovi nasi uz izvinjenje pozvali da staziram [sm=smiley36.gif]




Zelimo_bebu -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 11:42:59)

Za sada nigdje, skoro godinu dana cekam i dobila sam samo pusta obecanja...Nazalost!




Ina86 -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 12:43:20)

Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..




Silver -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 12:45:04)

u sudu, pola godine besplatno radila pola godine samo za topli obrok i kartu! [sm=hudicek1.gif]




Latinka -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 12:46:33)

ja sam odradila pripravnički u irmi u kojoj i sad radim. Preko zavoda za zapošljavanje. I uvijek se ljudi začude kad kažem da mi je "Biro" našao posao[sm=smiley1.gif]




loomasa -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 22:57:32)

i ja sam prvo dobila posao pa odradila pripravnički na istom mjestu. tako se nekako bilo poklopilo...




loomasa -> RE: Vaš pripravnički staž. (11.3.2013 22:58:50)

a, i ne, biro mi nije pomogao, jednom sam mogla dobiti super jak posao, ali reče teta "bili ste nedostupni".




lepetetka -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 11:23:59)


IZVORNA PORUKA: Ina86

Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..

Ina86 meni rekoše da u školama ne primaju volontere [sm=hudicek1.gif]




anđelo -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 13:02:50)

ja sam isto odstažirala u osnovnoj školi ,volonterski...i položila stručni ispit




anđelo -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 13:04:38)

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Ina86

Ja sam pripravnicki odradila nedavno, u osnovnoj skoli, i to kao volonter, jedva i to nasla.. sad cekam da polazem strucni/za nastavnika, nadam se da ce biti posla..

Ina86 meni rekoše da u školama ne primaju volontere [sm=hudicek1.gif]


lepetetka ,lažu te.Sve ovisi od volje direktora hoće li ili neće da te primi..Konkretno ,ja sam obišla 20 osnovnih škola, i u 20-toj direktor rekao može




lepetetka -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 14:26:20)

anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju [sm=smiley13.gif] pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali [sm=smiley13.gif]




dandi84 -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 18:06:23)

Odradila u Opštini 2009. godine upravo preko pomenutog programa za zapošljavanje pripravnika....




zeze -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 18:14:31)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju [sm=smiley13.gif] pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali [sm=smiley13.gif]


Nisam jos polozila, a kad cu ne znam.. Omrzlo mi je sve, sve. Bas sam izgubila volju. Koliko dugo cekam samo da mi jave, nista. Pisem, idem , "dosadjivam" ali samo me skinu s dnevnog reda.




mamaajna -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 18:42:46)

u skoli moga sina M.Selimovic non stop imaju pripravnike na casu.Sarajevo N.Grad




sporty mamaa -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 19:33:21)

za faks nigdje, bitko ne prima pripravnike nazalost[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] sredbju u bolnici, preko kbc




gvendolina -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 19:46:48)

lepetetka hoce li to ubrzo biti progrm suf. od strane fzzz?




Amyla -> RE: Vaš pripravnički staž. (13.3.2013 21:13:16)

eeee moja lepetetka, gdje me nadje[sm=smiley19.gif]...tugo moja [sm=jezicek.gif]




anđelo -> RE: Vaš pripravnički staž. (14.3.2013 9:34:13)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

anđelo hvala na info puno... gledat ću i sada preko zavoda za ovaj pripravnički, očekujem konkurs da objave, ali po školama samo petljaju [sm=smiley13.gif] pa mislim, ne tražim da iz svoga novčanika mi daju platu, ali eto ako su već sredstva obezbijeeđena šta im fali [sm=smiley13.gif]

da su sredstva obezbjeđena jesu, da ti treba debela štela da upadneš u ta sredstva treba.Ja sam odstažirala , a da nisam dobila ni 1 marku.Ni kartu za prevoz , ama ništa , ništa .Čist volonterski rad.Ja sam i na tome bila zahvalna , jer sam znala da je teško dobiti priliku i na ovakav bezprofitni način stažirati.

Tako da ako nemaš debelu štelu ja ti savjetujem da volontiraš džabe




lepetetka -> RE: Vaš pripravnički staž. (17.3.2013 10:04:39)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

lepetetka hoce li to ubrzo biti progrm suf. od strane fzzz?



evo žene konkurs je objavljen u petak 15.03. pa eto da znate koga interesuje... sretno svima koji traže [sm=smiley31.gif]




lepetetka -> RE: Vaš pripravnički staž. (20.7.2013 9:34:29)

ehh da dodam malo "boje" ovoj temi [sm=smiley1.gif]
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama [sm=smiley1.gif]




Amyla -> RE: Vaš pripravnički staž. (20.7.2013 22:13:52)

lepetetka, aaaaaaaaaaaa masallah, bas mi je drago, neka ti je sa srecom, gdje, kako, kad pocinjes? [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hanady RR -> RE: Vaš pripravnički staž. (20.7.2013 22:15:44)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

ehh da dodam malo "boje" ovoj temi [sm=smiley1.gif]
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama [sm=smiley1.gif]


četitke od srca...
da bude sretno [sm=bravo.gif]




ljubičica 28 -> RE: Vaš pripravnički staž. (21.7.2013 0:30:04)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

ehh da dodam malo "boje" ovoj temi [sm=smiley1.gif]
Dobila sam priliku da odradim pripravnički, i happy sam, pa eto da podijelim vijest sa drugaricama [sm=smiley1.gif]


Čestitam i sa srećom da ti bude [sm=smiley1.gif]

A zna li neko informaciju koliko jedna škola može primiti pripravnika? Meni rekoše da u našoj osnovnoj školi već ima jedan pripravnik i da ne primaju više [sm=zmeden.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>