Muška depilacija (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


draguljče -> Muška depilacija (11.3.2013 17:13:02)

Nemojte mi zamjeriti, ali me živo zanima vaše mišljenje, tj. da li više volite depilirane ili nedepilirane muškarce? Mislim na komplet depilaciju, i intimnih dijelova? [sm=smiley1.gif]




mikyca1 -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:14:43)

"svi junaci nikom ponikoše",niko ništa o ovoj temi




Volim Te! -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:15:12)

Ja volim kad je intimni dio depiliran i ispod pazuha [sm=smiley1.gif] ali vala kad vidim musko a nogice obrijane ne volim ne znam sto [sm=zmeden.gif]




mala_sa -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:16:13)

Mrzim izdepilirane muske noge [sm=smiley11.gif]; a sve ostalo volim "opipati" glatko [sm=smiley2.gif]




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:17:46)

Zaboravih da napiše svoje preferencije. Ja takođe volim da se malo "podašiša" ispod pazuha i na intimnom dijelu, ali kad izdepilira prsa i noge, pih. Kao da sam sa tranvestitom. [sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:19:30)

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.



Ako Gali proviri,jao mene [sm=jezicek.gif].




bebacha -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:20:50)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.



Ako Gali proviri,jao mene [sm=jezicek.gif].


slazem se
ne toliko iz vjerski razloga koliko zbog higijene
nevolim dlake i gotovo




Volim Te! -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:22:54)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Zaboravih da napiše svoje preferencije. Ja takođe volim da se malo "podašiša" ispod pazuha i na intimnom dijelu, ali kad izdepilira prsa i noge, pih. Kao da sam sa tranvestitom. [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:35:14)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.



Ako Gali proviri,jao mene [sm=jezicek.gif].


Čuj to, pa zar se i to vjerski reguliše? [sm=smiley1.gif]




DM -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:47:59)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Nemojte mi zamjeriti, ali me živo zanima vaše mišljenje, tj. da li više volite depilirane ili nedepilirane muškarce? Mislim na komplet depilaciju, i intimnih dijelova? [sm=smiley1.gif]

E ja ti zamjeram[sm=sad.gif]
Čuvala sam ovu temu za sutra[sm=smiley19.gif]




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:50:24)


IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: draguljče

Nemojte mi zamjeriti, ali me živo zanima vaše mišljenje, tj. da li više volite depilirane ili nedepilirane muškarce? Mislim na komplet depilaciju, i intimnih dijelova? [sm=smiley1.gif]

E ja ti zamjeram[sm=sad.gif]
Čuvala sam ovu temu za sutra[sm=smiley19.gif]



A jooooj, izvini. Da sam mogla samo naslutiti ne bih je otvorila. Nego smo danas na poslu pričali o tome pa eto, stavih i ovdje. [sm=smiley1.gif]




Adana -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:50:33)


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ja volim kad je intimni dio depiliran i ispod pazuha [sm=smiley1.gif] ali vala kad vidim musko a nogice obrijane ne volim ne znam sto [sm=zmeden.gif]



Isto ovako.

Mada ne bi mi mnogo smetalo da ponekad i prsa depilira. [sm=smiley1.gif]




jasmin -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:51:49)


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.



Ako Gali proviri,jao mene [sm=jezicek.gif].


Čuj to, pa zar se i to vjerski reguliše? [sm=smiley1.gif]


Sve draguljče moja,sve [sm=smiley36.gif].




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 17:55:56)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.



Ako Gali proviri,jao mene [sm=jezicek.gif].


Čuj to, pa zar se i to vjerski reguliše? [sm=smiley1.gif]


Sve draguljče moja,sve [sm=smiley36.gif].


[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:20:16)


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ja volim kad je intimni dio depiliran i ispod pazuha [sm=smiley1.gif] ali vala kad vidim musko a nogice obrijane ne volim ne znam sto [sm=zmeden.gif]

Potpisujem




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:33:02)

Body bilderi depiliraju sve. Moja drugarica je kozmetičarka, i dok je radila u Bg dolazili su joj likovi koji se bave body bildingom. Depiliraju voskom sve, ali bukvalno sve.




DM -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:39:47)


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: draguljče

Nemojte mi zamjeriti, ali me živo zanima vaše mišljenje, tj. da li više volite depilirane ili nedepilirane muškarce? Mislim na komplet depilaciju, i intimnih dijelova? [sm=smiley1.gif]

E ja ti zamjeram[sm=sad.gif]
Čuvala sam ovu temu za sutra[sm=smiley19.gif]



A jooooj, izvini. Da sam mogla samo naslutiti ne bih je otvorila. Nego smo danas na poslu pričali o tome pa eto, stavih i ovdje. [sm=smiley1.gif]

A što izvini?!
Vidiš kako nam ideje nadolaze danas[sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:50:23)

Ma onako, zezam se. [sm=smiley1.gif]




hapymum -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:55:59)

Ja vala vise volim muskarce bez malja.tj prirodno glatke ..al mi je npr beze kad vidim da se muskarac depilira




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 18:58:29)

Jeste, pa da onda ja budem dlakavija od njega. Što ne ide ne ide. [sm=smiley36.gif]




hapymum -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 19:46:42)

hahahah,ja sam depilirala u jednom kozm salonu i jedan dan je dosla djevojka i dovela momka na depilaciju prsa,on je jaukao tokom cijeog tretmana,samo sto nije poceo plakati,a ona samo govori ponovi jos jednom neka se lijepo izdepilira.Momak je bio ko rak crven i jos sutradan odu na more-to sam poslije saznala[sm=smiley13.gif].

Mogu misliti njegovih muka[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]




draguljče -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 20:00:12)

Jao jadničak. Ali dobro, i ja tako radim. Izdepiliram se 24 h prije nego što ćemo stići na odredište.




Amam -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 20:05:59)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas je to vjera regulisala. Depilacija pazuha i intimnih dijelova se podrazumijeva.






[sm=smiley20.gif]




teacher75 -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 20:11:39)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Zaboravih da napiše svoje preferencije. Ja takođe volim da se malo "podašiša" ispod pazuha i na intimnom dijelu, ali kad izdepilira prsa i noge, pih. Kao da sam sa tranvestitom. [sm=smiley36.gif]

potpisujem[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Muška depilacija (11.3.2013 20:13:32)

Gali je totalno pro za depilaciju int dijelova. Nema sta da brines. Samo sto ja volim da je sve glat za razliku od tebe. [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>