Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


lepetetka -> Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 18:33:47)

Čemu su sklona vaša djeca? Da li je to sport, crtanje,muzika, gluma...?




Adana -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 18:38:57)

Asja uživa u plesu i pjevanju... Za sada je sve to u domenu igre. Priča da bi voljela ići na balet. [sm=smiley1.gif]

Trenutno uči plivačke tehnike. Uživa da pliva/roni i ne ide joj loše, voli da bude u vodi. Sve u svemu sport joj leži.




ziki -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 18:45:46)

Tarik ima sklonosti ka crtanju i "učenju" tj studioznom pristupu svemu npr sad ga zanimaju vitezovi i zamkovi, dok ne stigne zamak on je kupio knjigu o tome da nauči kako da se igra[sm=sad.gif]
Tufik je još mali ali zvrk tako da mislim da ce ga sportovi i fizičke aktivnosti privlačit više od ovih statičnih




mama Nermina -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:05:17)

Ammar vec ima devet godina tak da ga samo zanim lego i skupljat i pravit neku kolekciju [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bebbe RR -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:10:41)

Moja starija kćerka je oduvijek izrazit talenat za sportove i ples pokazivala. Mlađa manje, radije će cijeli dan slušati dok joj se čita nego, recimo, ići na rolanje ili klizanje, ali trudimo se da ni sporta ne fali. A sklonosti... Ne znam... Veoma lijepo pjeva, recimo, iako ne znamo od kuda joj takav sluh.[sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:12:51)

M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...




Mya_81 RR -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:17:24)

I moja M najvise voli glumu, ali ni kod nas nema radionica, a u pozoriste moze krenuti tek kad nauci citati.




lepetetka -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:23:15)

[sm=love.gif][sm=love.gif] slatko, male glumice [sm=smiley1.gif]
moj E voli da slaže kocke jako, da gradi nekakve zamkove, šatore, i jaaaako voli da crta [sm=smiley1.gif] nema koncentracije da sluša, ili da nešto nauči, a muziku baš ne voli, on jako rijetko pjevuši... doduše možda se i promijeni, neki dan ga slušam nešto pjevuši "čudna mala, čudna mala" to on lafo smislio pjesmu [sm=smiley36.gif]




m.i.n.a. -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 19:25:37)

moj arman voli sve sto ima veze sa vodom..od cesmovace do pljuvacke..voli je i na slici vidjet[sm=smiley36.gif]




stella -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:16:32)

Moja Hana voli da crta,plese...pa vidjecemo [sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:20:25)

Trenutno je zanima sve i svašta, do kada vidjet ćemo.
Nije nešto ljubite sporta, više voli misaone stvari, i naravno ples i glumu - kao i svako žensko.




mamina princeza -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:44:42)

i moju trenutno zanima bas svasta ... al najveci napredak u azadnje vriejme je u crtanju. samo crta i pise ...naucila je sva slova sama i sastavlja ih a niko je jie tome naucio . a crta puno ljepse nego ja kad sam bla duplo starija od nje. muzika i ples su od ranije sastavni dio svakog dana....
al ona ce garant biti advokat jerzna najbolje jezikat[sm=smiley36.gif] ima odgovor na svako pitanje i podpitanje na svaki odgovor[sm=smiley36.gif]

a ovaj maleni je jos mali al on je skroz drugaciji...oon ce biti mozda neki zanatlija ... zezamo se kazandzija ili elktircar jer samo gleda ima lise koja zica spojit ili prekinut u kuci. i jakoo voli da plese u zadnej vrijeme .. i to pravo a ne zna da hoda jos dobro al plese ko veliki i to mase glavom ko da je na partyju nemam pojma od koga je to pokupio....




Adana -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:50:26)


IZVORNA PORUKA: leona81

M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...


Ima na FB 'Mali Magacin kabare' - rade sa djecom, gluma i sl. ali ne znam od koje godine....




ljubičica 28 -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:54:25)

Još je mali da bi pokazao sklonost ka nečemu određenom.

Voli da 'čita' slikovnice, 'crta' gume na autu kojeg ja nacrtam [sm=jezicek.gif] i ostalo što ne liči ni na šta ali je to za njega riba, avion, medo...

Voli da trči, skače, šuta loptu...

Ono što sam primijetila jeste sposobnost da uoči detalje. Tako npr. u slikovnicama uvijek prije mene uoči neke sitnice (tipa da je leptir go [sm=smiley36.gif] i sl.). Takav je i u vožnji. Skenira svaku mačku, psa, pticu ili bilo šta neobično na ulici.




leona81 -> RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti? (11.3.2013 21:58:39)


IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: leona81

M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...


Ima na FB 'Mali Magacin kabare' - rade sa djecom, gluma i sl. ali ne znam od koje godine....


mislim da je od osme. pitala sam ih. ima jos jedna za manje radionica u Jelicevoj od 5 ili 6 godina. al niko nece primiti nju od 3




Stranica: [1]