Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


teacher75 -> Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:55:16)

Jos od filma Povratak u buducnost mastala sam o tome kako bi to bilo kad bi tako nesto bilo moguce[sm=smiley1.gif]putovati u buducnost ne bih htjela, malo me strah jer smatram da svijet ide nagore[sm=smiley13.gif]ali kad pomislim o proslosti, dosta perioda mi izgleda primamljivo[sm=smiley1.gif]voljela bih posjetiti francusku u vrijeme Luja 14. da vidim kako je zivjeti na dvoru i nositi one teske haljine i perike[sm=smiley36.gif], ameriku u vrijeme kauboja i indijanaca, te italiju u vrijeme baroka i renesanse[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:56:54)

Ne bi se kao zena vracala u proslost nikako[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:57:21)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ne bi se kao zena vracala u proslost nikako[sm=jezicek.gif]

a malo posjetiti pod nevidljivim plastom?[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:58:01)

ni ja kao žea ne bih puno po historiji hodala...
mižda vrijeme baroka malo radi haljina al da su mi ova prava[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bebbe RR -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:59:00)

Super tema, tjeraš nas da ostanemo male i maštamo.[sm=smiley36.gif]
A vrijeme... Ah, draga Teacher, kada bih imala tu moć teško da bih ostala na jednom vremenu... Ali, za početak ne bih išla daleko, prvo bih posjetila 30te godine prošlog vijeka...




ziki -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 18:59:33)

Engleska u vrijeme romantizma, ušunjat se u neku priču iz romana Džej Ostin[sm=smiley1.gif]
a pod uticajem serije voljela bih prošete i Sulejmanovim dvorom[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:00:14)

ja bih malo hodala sa hemingvejom po kafanama u havani, kazablanci i madridu[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:00:32)

Ne bih se voljela vraćati nigdje nazad s obzirom da su nas sa pravima gušili.

Mada da sa ovim pravima kroz vjekove smo hodili - voljela bih srednji vijek, i vrijeme prije 1. svjetskog rata.




koka i po -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:02:33)

ja bih u doba faraona




jasmin -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:04:37)

Jedino u vrijeme kada je Muhammed alejhi ssalatu we sselam živio u Medini [sm=smiley1.gif].
I ni u jedno drugo vrijeme.




MicoTico -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:07:01)

Nijedan period. Ja bih radije u budućnost[sm=smiley36.gif]




ljubičica 28 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:07:30)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Jedino u vrijeme kada je Muhammed alejhi ssalatu we sselam živio u Medini [sm=smiley1.gif].
I ni u jedno drugo vrijeme.


Isto htjedoh napisati, pa da ne ponavljam [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 19:08:49)

Ja bih u doba Francuske revolucije...Balske haljine, dvorovi, smicalice, opasne maćehe,....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




SdZ -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 21:52:31)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Jedino u vrijeme kada je Muhammed alejhi ssalatu we sselam živio u Medini [sm=smiley1.gif].
I ni u jedno drugo vrijeme.


Potpisujem.
A kao sto neko rece pod utjecajem serije voljela bih zaviriti malo i u Sulejmanov dvor.[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 21:55:03)

baš mi ništa nije prmamljivo prije... nije bilo leviski [sm=smiley36.gif]




Honey3 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 21:56:32)


IZVORNA PORUKA: SdZ


IZVORNA PORUKA: jasmin

Jedino u vrijeme kada je Muhammed alejhi ssalatu we sselam živio u Medini [sm=smiley1.gif].
I ni u jedno drugo vrijeme.


Potpisujem.
A kao sto neko rece pod utjecajem serije voljela bih zaviriti malo i u Sulejmanov dvor.[sm=smiley36.gif]


ne bih ja,ma bjezi zacas mozes nastradati ni kriva ni duzna[sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif]




muaaa -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 22:09:06)

Ja bih svugdje negdje zavirila....ali pod nevidljivim plastom[sm=smiley36.gif]




Mya_81 RR -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 22:12:12)

Egipat, vrijeme faraona. Nedvojbeno, bez razmisljanja, sad odmah!




tehna -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (11.3.2013 22:50:14)

tema prava za mastu eh i ja bih u vrijeme faraona piramida kleopatre jer bih bas voljela da gledam kako su pravili piramide [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Kada biste mogli putovati kroz vrijeme koji biste historijski period voljeli posjetiti (12.3.2013 17:44:40)

danas sam nesto razmisljala u pomislih da bih se rado vratila u lude 70. i otisla na woodstock[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]