Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


teacher75 -> Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:11:14)

Razocarana lopovlukom i primitivizmom u svom gradu cesto zazelim da zivim negdje drugo. posto volim toplije krajeve, to bi bilo negdje juzno- spanija, italija ili francuska (ne bih voljela zivjeti daleko od BIH zbog porodice i prijatelja)




Silver -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:12:57)

Moj je zivot Svicarskaaaaaa




jasmin -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:12:58)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Razocarana lopovlukom i primitivizmom u svom gradu cesto zazelim da zivim negdje drugo. posto volim toplije krajeve, to bi bilo negdje juzno- spanija, italija ili francuska (ne bih voljela zivjeti daleko od BIH zbog porodice i prijatelja)

tiki bona [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].




bebbe RR -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:15:35)

A ja bih i bez razočarenja voljela živjeti posvuda po, recimo, godinu dana. Trenutno bih voljeala da imam mogućnost upoznati Australiju i Novi Zeland.




sporty mamaa -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:19:31)

Jutros sam pisala o ovome na jednoj temi... Voljela bih zivjeti u Splitu, obozavam taj grad.




pepika -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:20:47)

Voljela bi zivjet u Svicarskoj,to mi je najdraza zemlja,najljepsa,najuredjenija...ono sto sam ja obisla i vidjela[sm=smiley1.gif]




DM -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:23:00)

Tiki ovo je dupla tema(ne mogu da nađem, ali danas su pisale na nj)




draguljče -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:23:18)

Sa ovim mentalitetom ne vjerujem a bih izdržala dugo negdje drugo. Nikad se ne bih mogla iskreno navići na nešto drugačije od ovog. Mada bih i ja u neke toplije krajeve i negdje gdje je političko, ekonomsko, uopšte državno uređenje mnogo drugačije i stabilnije.




teacher75 -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:23:52)


IZVORNA PORUKA: doublemum

Tiki ovo je dupla tema(ne mogu da nađem, ali danas su pisale na nj)

ja ne vidjeh[sm=zmeden.gif]nek moderatori provjere pa zakljucaju ako jeste




tehna -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:25:15)

kad bih mogla da biram vratila bih se u Podgoricu jer sam tu provela najljepse godine moje mladosti ali opet volim ja svoje Sarajevo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:31:48)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: doublemum

Tiki ovo je dupla tema(ne mogu da nađem, ali danas su pisale na nj)

ja ne vidjeh[sm=zmeden.gif]nek moderatori provjere pa zakljucaju ako jeste

Ja sam ti stavila link na onu temu koji si otvorila prije ove,pa ti je obrisali,pa ti opet otvorila [sm=jezicek.gif].
Tema je Gdje biste živjeli...




teacher75 -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:33:56)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: doublemum

Tiki ovo je dupla tema(ne mogu da nađem, ali danas su pisale na nj)

ja ne vidjeh[sm=zmeden.gif]nek moderatori provjere pa zakljucaju ako jeste

Ja sam ti stavila link na onu temu koji si otvorila prije ove,pa ti je obrisali,pa ti opet otvorila [sm=jezicek.gif].
Tema je Gdje biste živjeli...

nisam ja to ni skontala, spora rr pa ne stizem sve upratiti[sm=smiley13.gif]




MicoTico -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:35:26)


IZVORNA PORUKA: Silver

Moj je zivot Svicarskaaaaaa

Apsolutno!
Ili neka "uređena" zemlja , npr. Norveška, Švedska, Danska, ... neka je i hladnije, ja ne volim vrućini.
Island bi bio po mojoj mjeri isto.




muaaa -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:47:36)

Danska




koka i po -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (11.3.2013 19:50:26)

bilo gdje drugo...samo ne ovdje




Crnkica -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 0:40:21)


IZVORNA PORUKA: Silver

Moj je zivot Svicarskaaaaaa

i moj,al će malo pričekati...[sm=bravo.gif]




minja_ -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 9:19:50)

Zivjela bih na sjeveru Skotske, bilo gdje u Irskoj, Islandu, N, Zelandu, bilo gdje na Cape Codu, a juznije i toplije samo u Barceloni.




smajli80 -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 9:56:17)

Bilo gdje samo ne ovde
Kanada mi se ne čini loša[sm=smiley1.gif]




mayra -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 9:56:56)

Austrija-Bec, to je grad koji jako volim, a naravno uredjena drzava do bola, a tako blizu a a tako daleko od Bosne [sm=smiley36.gif]




Crnkica -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 12:03:49)


IZVORNA PORUKA: smajli80

Bilo gdje samo ne ovde
Kanada mi se ne čini loša[sm=smiley1.gif]

joj daleko moja draga,trknućemo mi do švice,do ženeve i lozane [sm=jezicek.gif]

pogledaj
ženeva




rerica -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 12:15:10)

gdje je uvijek proljece,ljeto [sm=smiley1.gif]

sa zimom sam na VI! Hercegovacka dusa [sm=smiley1.gif]




Bebica11 -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 12:37:33)

U biti volim Sarajevo i ne bih mijenjala mjesto stanovanja osim mozda za
Mekku u Saudiji,kraj Kabe, ehhh, i svidja mi se dole sto sam opustena medju muslimanskim narodom, sigurnost mi prija dole(dole ostave otvorenu radnju u trznom centru i odu na namaz i sl to mi se svidja)i sto je sve jeftino:))

u Svicarskoj zivjela 6god -nikad vise uhhhh grrr narod je uzasan dzaba im sve a ako bih vec morala onda bih birala Zurich ili Davos
u Tucepima zivjela 1,5g i imam lijepa sjecanja,volim more:)




ninuska -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 16:39:41)


IZVORNA PORUKA: smajli80

Bilo gdje samo ne ovde
Kanada mi se ne čini loša[sm=smiley1.gif]

da potpisem. Kanada je daleeeeko, Europa dolazi u obzir[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 17:24:20)

novi zeland, negdje blizu obale




teacher75 -> RE: Da mogu zivjeti u nekom drugom gradu/ drzavi, gdje bih zivjela? (31.3.2013 17:35:07)


IZVORNA PORUKA: škorpija

novi zeland, negdje blizu obale

divno al predaleko, jedino kad bih sve drage ljude povela sa sobom[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>