Igrajmo istine (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


sporty mamaa -> Igrajmo istine (11.3.2013 23:49:27)

Ako ste za da malo ubijemo ovu monotoniju gradovi , kaldont[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Recimo ja postavim pitanje forumasica iznad odgovori i nastavi dalje. Ne mogu nac slicnu temu.

Evo ja cu poceti:

Jesi li ikad razmisljala da se osisas na celavo?




Leena -> RE: Igrajmo istine (11.3.2013 23:58:01)

Jesam, ali sam, ipak, ostavila 1 cm kose[sm=jezicek.gif] imala sam 19 godina i kosu do pola leđa prije toga.

Da mozes upoznati jednu historijsku licnost-ko bi to bio?




mamajednogdjecaka -> RE: Igrajmo istine (11.3.2013 23:59:39)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ako ste za da malo ubijemo ovu monotoniju gradovi , kaldont[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Recimo ja postavim pitanje forumasica iznad odgovori i nastavi dalje. Ne mogu nac slicnu temu.

Evo ja cu poceti:

Jesi li ikad razmisljala da se osisas na celavo?


Sta razmisljala,bila celava :) Kada sam imala 11 god,nisam mogla naci gumicu za rep (a kosa mi bila do gu...e),iznervirala se,i otisla se osisati na celavo budala :)

Sljedece pitanje : Kako se osjecate kada vidite na fb slike bolesne djece,prikopcane na aparate i cijevcice? (To mi je bas tema koja me muci)




Hanady RR -> RE: Igrajmo istine (11.3.2013 23:59:53)

Tito[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Dali misliš da smo nevjerovatne ( u smislu dobroga)  kao RR zajednica?




draguljče -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 0:00:04)

Kakva istina. Nije na cijeni danas. [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 0:01:33)

ovakvu slicnu temu je vesela davno postavila- zove se jesi li , tako nesto




draguljče -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 0:03:36)

U pravu si. Skoro ista tema, samo malo drugačijeg naslova.




sporty mamaa -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 0:04:59)


IZVORNA PORUKA: teacher75

ovakvu slicnu temu je vesela davno postavila- zove se jesi li , tako nesto


A h... ga nisam je ja nasla. Ja ukucavala istina, koliko ste iskrene i tako[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 0:07:36)

http://www.ringeraja.ba/forum/ja-nisamjesam-jesi-li-ti/m_1418731/mpage_38/tm.htm#1476761




loomasa -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 9:02:34)


IZVORNA PORUKA: mamajednogdjecaka


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ako ste za da malo ubijemo ovu monotoniju gradovi , kaldont[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Recimo ja postavim pitanje forumasica iznad odgovori i nastavi dalje. Ne mogu nac slicnu temu.

Evo ja cu poceti:

Jesi li ikad razmisljala da se osisas na celavo?


Sta razmisljala,bila celava :) Kada sam imala 11 god,nisam mogla naci gumicu za rep (a kosa mi bila do gu...e),iznervirala se,i otisla se osisati na celavo budala :)

Sljedece pitanje : Kako se osjecate kada vidite na fb slike bolesne djece,prikopcane na aparate i cijevcice? (To mi je bas tema koja me muci)


trudim se da ignorišem koliko mogu, voljela bih da je fkt tako da se lajkanjem može nešto postići. :-/

sljedeće pitanje: za čim u životu najviše žališ?




mamabb -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 9:05:16)


IZVORNA PORUKA: loomasa


IZVORNA PORUKA: mamajednogdjecaka


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ako ste za da malo ubijemo ovu monotoniju gradovi , kaldont[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Recimo ja postavim pitanje forumasica iznad odgovori i nastavi dalje. Ne mogu nac slicnu temu.

Evo ja cu poceti:

Jesi li ikad razmisljala da se osisas na celavo?


Sta razmisljala,bila celava :) Kada sam imala 11 god,nisam mogla naci gumicu za rep (a kosa mi bila do gu...e),iznervirala se,i otisla se osisati na celavo budala :)

Sljedece pitanje : Kako se osjecate kada vidite na fb slike bolesne djece,prikopcane na aparate i cijevcice? (To mi je bas tema koja me muci)


trudim se da ignorišem koliko mogu, voljela bih da je fkt tako da se lajkanjem može nešto postići. :-/

sljedeće pitanje: za čim u životu najviše žališ?



Zaludo potrošeno vrijeme na određene ljude :)

Čime bi se voljele baviti ili nešto uraditi, a za to sad nemate priliku?




dandi84 -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 14:24:05)

Voljela bi naučiti svirati gitaru...Dobila sam poklon i odlučila da naučim da tamburam al nikako nemam vremena za to...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Na koga si se zadnji put naljutila i zbog čega....?




jasmin -> RE: Igrajmo istine (12.3.2013 14:26:22)

IZVORNA PORUKA: dandi84

Voljela bi naučiti svirati gitaru...Dobila sam poklon i odlučila da naučim da tamburam al nikako nemam vremena za to...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Na koga si se zadnji put naljutila i zbog čega....?


Na mm zbog gluposti.
Samo se na njega i ljutim [sm=smiley36.gif].
Ljuti li se ti na ljude?




Stranica: [1]