Odlazak u cirkus (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Medi_87 -> Odlazak u cirkus (12.3.2013 11:30:02)

Drage moje da li ste ikada išle u cirkus, da li ste vodile svoju djecu, i kakva su vam općenito mišljenja o istom, Ja do sad nisam [sm=smiley1.gif]




mikyca1 -> RE: Odlazak u cirkus (12.3.2013 14:07:17)

nisam isla, gledala sam na televiziji, a i svaki dan mi je s djecom cirkus[sm=smiley36.gif]




Mya_81 RR -> RE: Odlazak u cirkus (11.6.2013 9:49:50)

Kao mala sam bila opcinjena. Nekoliko puta bila i odusevljavala se svim onim zivotinjama, bojama, akrobacijama i ostalom. Iz danasnje prespektive, isti tren bih zabranila cirkuse u kojima su zivotinje. Jadne, mogu misliti kakav zivot vode, da bi ih ljudi gledali i zabavljali se iz neke svoje jadne obijesti! Degutantno mi je vidjeti majmune obuce, slonove i ostale zivotinje koje koriste samo u svrhu zabave. Uzas jedan!
Cirkusi u kojima su iskljucivo ljudi su mi super! Ne znam je li Cirque du Soleil nema nikakvih zivotinja, mislim da ne, i njihove akrobacije su zaista da te ostave bez daha. To je sasvim dovoljno da bude zanimljivo. Sta ce im zivotinje.




tekja -> RE: Odlazak u cirkus (11.6.2013 9:52:26)

Mya da te poDapisem, opet...ne uhodim te, majke mi[sm=jezicek.gif]




Mya_81 RR -> RE: Odlazak u cirkus (11.6.2013 9:57:48)

[sm=smiley36.gif]

A cirkusi na nasim podrucjima su stvarno cisti cirkus [sm=smiley36.gif] [sm=hudicek1.gif] U normalnoj drzavi bi to odmah sasjekli tuzbom za zlostavljanje zivotinja.




bebana27 -> RE: Odlazak u cirkus (11.6.2013 14:00:02)

isla sam kao djete ali sam sve zaboravila




Stranica: [1]