šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


EEDITH -> šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:44:58)

naslov sve kaže [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Blue rose RR -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:48:46)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/kuza.gif[/image]




Hanady RR -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:49:50)

i kakav je ovo tema...

mislim šta bi uradili moderatoru da ne poštuje pravila...pa recimo dozvoli da vas neko vrijeđ javno i ne briše OT i ne kaszni opomenom i banom treće lice...

[sm=zmeden.gif]

Igra je igra...al ovo je ozbiljan portal...
imamo temu kritike i sugestije[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:50:56)

zakljucala mu tastaturu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Sala[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:52:38)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/kuza.gif[/image]

[sm=smiley31.gif]




sporty mamaa -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:52:53)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

i kakav je ovo tema...

mislim šta bi uradili moderatoru da ne poštuje pravila...pa recimo dozvoli da vas neko vrijeđ javno i ne briše OT i ne kaszni opomenom i banom treće lice...

[sm=zmeden.gif]

Igra je igra...al ovo je ozbiljan portal...
imamo temu kritike i sugestije[sm=smiley1.gif]


Naravno da pravila mora biti. Ja kad vidim na nekim rr tema: "mom a nikao zubic", moj B se pokakio itd....




EEDITH -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:54:54)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

i kakav je ovo tema...

mislim šta bi uradili moderatoru da ne poštuje pravila...pa recimo dozvoli da vas neko vrijeđ javno i ne briše OT i ne kaszni opomenom i banom treće lice...

[sm=zmeden.gif]

Igra je igra...al ovo je ozbiljan portal...
imamo temu kritike i sugestije[sm=smiley1.gif]


šuti bona ,što se ljutiš,nisi vidjela [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
[sm=smiley31.gif]





Volim Te! -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 15:55:48)

Nista,sta cu...Nervira kad ti "zacepe usta" [sm=jezicek.gif] ali pravila se moraju postovati...




jasmin -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 16:03:04)

Ma priđeš tastaturi,pa tom tastaturom u sred nicka tog moderatora,pa ko živ ko mrtav.





[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




madam x -> RE: šta biste uradile moderatoru kada vam zaključa temu? (12.3.2013 17:05:01)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma priđeš tastaturi,pa tom tastaturom u sred nicka tog moderatora,pa ko živ ko mrtav.





[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Stranica: [1]