Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Silver -> Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 12:44:36)

Naime, ja nemam jos fiksnog telefona, predlazu mi razne, od bh telecoma, u paketu moja tv, preko logosofta, u paketu sa HS kablovskom i internetom...

koju vi imate ili za koju ste culi da je najbolja, da nudi najbolje pakete i interneta i kablovske?




Cami -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:00:12)

Uh draga moja bolje ti je ne uvodi!! Sve je skupo :)




Silver -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:04:04)

ma znam ali opet ovako se trosi kredit sve se cini pomalo, a nabere se na kraju, a i moja porodica vecinom mene zove sa fiksnog na mob. pa bi i njima ustedila [sm=smiley1.gif]




chuci -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:27:45)

mislim da ti je najisplatnije uzeti neki paket. od koga ti je internet uzmeš njihov i telefon i tv tako u paketu dobiješ i neki iznos novca koji možeš trošiti na tel računu.
mi imamo logosoft tel i internet, a prebacićemo i tv pa ćemo imati čini mi se 15 KM telefona uključeno u cijenu. a ja potrošim mjesečno par KM telefona.




Silver -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:31:40)

hvala ti chuchi, ovako nesto me interesuje! Ja koristim HS internet i kaablovsku pa ne znam bas njihova telefonska mreza koliko je isplativa s obzirom da svi moji su na telecomu!?




chuci -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:38:07)

zavisi sve koliko trošiš telefona mjesečno. menij e bilo koji isplativ osim telekoma jer tamo bezveze platim pretplatu i imam u nju uključeno nešto razgovora a ja ni no ne potrošim, a pretplata velika.
sad na logosoftu plaćam koliko potrošim i nema nikako pretplate.




animagical -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:40:51)

moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....




moja suncica -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:48:44)

Kod mene je europronet u paketu telefon i internet, 30KM a u okviru tog iznosa imam 5Km za razgovor... ostalo placas tel.koliko potrosis. Ja sam zadovoljna i cijenom i uslugom.




Silver -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 13:59:11)


IZVORNA PORUKA: animagical

moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....



ovo bi mi mozda bilo najisplativije!




maja78 RR -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 14:14:17)

ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam




Silver -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 14:15:31)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam



kolika je pretplata i kako si zadovoljna generalno?




moja suncica -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 14:29:24)


IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: animagical

moja tv nema pretplatu, doduse kako se uzme...mi imamo osnovni paket tv i telefon, 30km, besplatni pozivi prema fixnim brojevima u bih....meni se isplati....



ovo bi mi mozda bilo najisplativije!




kako sam upoznata uspostava broja se placa naknadno




mamaajna -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (13.3.2013 18:52:20)

haloo dva broja 4KM-po 2KM kredita start,razgovor izmedzu mjeza0,09f svakog mjeseca ja dobijem 1,10KM bonusa kad dopunim 5KM dobijem jos 25 min.razgovora prema ostalim mrezama.Mama i muz mi imaju te br a moj trosak sada iznosi 5KM mjesecno za 064 i imam ovaj telekomov 062 tu mi dodze oko 18KM pretplate




bebaa -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (23.3.2013 10:23:22)

jeste li upoznate s novon Ultra FAN tarifom...ja sa mojim najbrojevima pricak koliko hocu za samo 0.07 pf...nisam vjerovala dok mi rodica nije pokazala i ubijedila me pa sad pricam i po 15 min za te pare...a i oni vecernji razgovori su pravo jeftini...ja sam zadovoljna...mozda se tema odnosi samo na fiksnu telefoniju ali eto samo mala informacija...




maja78 RR -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (23.3.2013 17:27:43)


IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja imam logosoft tri paket i prezadovoljna sam



kolika je pretplata i kako si zadovoljna generalno?



nema pretplate, kosta 58 KM internet (predobar 14Mb/s), kanale tv (predobre HD) i evo drugi mjesec telefon , bas sam zadovoljna.

u ovih 58KM (sa porezom) je ukljucemo 15 KM telefona. Razgovori izmedju korsinika njihove mereze su besplatni. Moze se prenijeti i br. telefona iz telecoma

u proslom mjesecu sam punoooo manje platila telefona nego sto bi da sam na telekomu




Lalali -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (2.6.2013 13:35:14)

HS-telefon se uopste ne isplati ja sam ga imala, svaki racun je 40-50km kao da sam po cijeli dan na tel. a i sve da hocu ne mogu stici od djeteta. Ne znam kolika je pretplata jer sam ja trazila paket tel. internet i kablovsku a oni su mi sve pojedinacno uveli pa nisam imala uvid ni u sta. Helem katastrofa i jos nesto jako bitno cim podignes slusalicu obracunavaju, znaci i ako se neko ne javi ili ako je zauzet, svejedno naplacuju ti, sitno ali ako uzmes u obzir mjesec dana i to je dodatnih nekoliko km. Ma nigdje veze




whats app -> RE: Koja je telefonska mreža u BiH najisplativija? (8.4.2014 14:26:59)

Mislim da sad posoji i mogucnost da roj koj koristite u jednoj mrezi prebacite na drugu mrezu i koristite isti broj pod drugom mrezom....valjda sam dobro objasnila :D




Stranica: [1]