MISTERIJA (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


muaaa -> MISTERIJA (13.3.2013 21:41:39)

Uvjek me privlacilo,neistrazeno.Sta li je to?

Kako protumaciti.Kako je nastalo?

Zasto neznamo nista vise o tome?

Zasto bezuspjesno istrazujemo?

Hiljadu zasto....

NLO,Bermudski trougao, i jos mnogo neistrazenih misterija

Sta vi mislite?




muaaa -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:46:21)

.




draguljče -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:47:56)

Možda i nije bezuspješno. Možda se neađe nekad neko ko će da dođe do rješenja.




muaaa -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:49:05)

Mozda ali toliko toga istrazuju i jos nista




zvončica -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:54:04)

Misterija i treba da ostane misterija [sm=smiley36.gif]




muaaa -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:57:21)


IZVORNA PORUKA: zvončica

Misterija i treba da ostane misterija [sm=smiley36.gif]

Jel mi to sabotiras temu[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




zvončica -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 21:58:55)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: zvončica

Misterija i treba da ostane misterija [sm=smiley36.gif]

Jel mi to sabotiras temu[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Neeeeeeeee, ovo je samo razmisljanje jedne plavuse [sm=jezicek.gif]




rose 87 -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 22:06:35)

zabavne su mi misterije ali ne vjerujem nesto puno u takve stvari[sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: MISTERIJA (13.3.2013 23:53:12)

x files




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 22:41:00)

ja samo kad pomislim da svemir NEMA KRAJA...ma najezim se...i jos se kazu rasteze...a gdje se rasteze ...znaci da tamo iza svemira ima jos mjesta cim se moze jos razvuc...joj neka me panika spopadne...i jos kad neko nabaci ovu temu i krene rasprava meni se place...ne volim nerazjasnjeno i nedefinisano nista...




animagical -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 22:42:32)


IZVORNA PORUKA: bebaa

ja samo kad pomislim da svemir NEMA KRAJA...ma najezim se...i jos se kazu rasteze...a gdje se rasteze ...znaci da tamo iza svemira ima jos mjesta cim se moze jos razvuc...joj neka me panika spopadne...i jos kad neko nabaci ovu temu i krene rasprava meni se place...ne volim nerazjasnjeno i nedefinisano nista...

umirem[sm=smiley36.gif] hvala puuuno na ovome[sm=sad.gif] suze brisem




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 22:47:13)

ma i ja vjeruj mi ...sama sam sebi smjesna ali zar to nije istina...izvini ali za mene je to prava misteryyyy...[sm=sad.gif]




veeseelaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:12:51)

Bermudski trougao


ja znam đe je ovo [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:14:49)

hmmm...i mm zna...[sm=smiley36.gif]




maja78 RR -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:15:20)

tema je na pogresnom mjestu

i ja volim misteri, a i ovo sto kazes za svemir, bas je fascinantno i zastrasujuce




veeseelaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:15:39)


IZVORNA PORUKA: bebaa

hmmm...i mm zna...[sm=smiley36.gif]



[sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:17:58)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

tema je na pogresnom mjestu

i ja volim misteri, a i ovo sto kazes za svemir, bas je fascinantno i zastrasujuce

i ja sam se pitala sta ce medju vjencanjima pa reko mozda je za nekoga i taj obred misterija...[sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:20:17)


IZVORNA PORUKA: bebaa

ma i ja vjeruj mi ...sama sam sebi smjesna ali zar to nije istina...izvini ali za mene je to prava misteryyyy...[sm=sad.gif]

Istina je da se svemir rasteže.




jasmin -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:20:50)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

tema je na pogresnom mjestu

i ja volim misteri, a i ovo sto kazes za svemir, bas je fascinantno i zastrasujuce

i ja sam se pitala sta ce medju vjencanjima pa reko mozda je za nekoga i taj obred misterija...[sm=jezicek.gif]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:25:00)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: bebaa

ma i ja vjeruj mi ...sama sam sebi smjesna ali zar to nije istina...izvini ali za mene je to prava misteryyyy...[sm=sad.gif]

Istina je da se svemir rasteže.

znammm...gutam sve emisije na nacionalnij o svemiru...postanku...sirenju,crnim rupama...e one su mi jos gora opsesija od ovog sirenja...brrr




Anoniman -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:25:07)

Zanima me savremeno tumacenje Kur'ana,
poimanje svijeta, istine, bitka, bivstvovanja od strane filozofa(Zapadnih, islamskih, Istocnih...),
krajnje granice ljudskog uma,
snaga volje i misli,
kosmos,
numerologija...
Zbog mojih zelja za otkrivanjem Istine sam i upisala filozofiju...i sto bi rekao Sokrat' sad tek znam da nista ne znam...'[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: MISTERIJA (3.4.2013 23:31:13)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Zanima me savremeno tumacenje Kur'ana,
poimanje svijeta, istine, bitka, bivstvovanja od strane filozofa(Zapadnih, islamskih, Istocnih...),
krajnje granice ljudskog uma,
snaga volje i misli,
kosmos,
numerologija...
Zbog mojih zelja za otkrivanjem Istine sam i upisala filozofiju...i sto bi rekao Sokrat' sad tek znam da nista ne znam...'[sm=smiley36.gif]

molim vas da me se ne razumije pogresno...imam rodjaka zavrsio teologiju,radi u rijasetu...i pitam ja ko laik...kako je moguce da se rukovodimo nekim stvarima koje su se desile tako davno a sad su nepojmljive...u jednom ajetu se spominje faraon...ne kontam ...covjek umjesto da mi objasni fino poce se smijati i kaze pa samo zamisli umjesto faraona danasnjeg poglavara...[sm=zmeden.gif]opet ne dobih odgovor...ne zelim se grijesiti ali mozda neko da priblizan odgovor,kako se tada i sada mozemo voditi po istim nacelima...ponavljm ne razumite me pogresno...i ja sam vjernica...ali za mene je to misterija...




ellene -> RE: MISTERIJA (6.6.2014 10:10:10)

Možda nisam na dobroj temi, i znam da nas ima različitih vjera, ali svi smo mi isti i samo je jedan Bog, pa evo podijelit ću link i pročitajte:
http://www.knjiga-istine.com/




Galicia -> RE: MISTERIJA (6.6.2014 11:45:02)


IZVORNA PORUKA: ellene

Možda nisam na dobroj temi, i znam da nas ima različitih vjera, ali svi smo mi isti i samo je jedan Bog, pa evo podijelit ću link i pročitajte:
http://www.knjiga-istine.com/



UsraH ga ti posteno.




lency -> RE: MISTERIJA (2.7.2014 15:52:43)

Sve misterije ce vremenom biti razotkrivene. Svako zasto ima svoje zato. Mozda nismo na tom stadiju razvijenosti da bi to dokucili ali vremenom ce se to promineniti. Do jucer je bila misterija i zašto kiša pada, zašto puše vjetar, šta je sunce a nama je to sad smješno.
Bitno je da ljudi istražuju i postavljaju pitanja, jer samo tako mozemo i dobiti odgovor...




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>