FIS - Sarajevo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


amra_sa -> FIS - Sarajevo (14.3.2013 0:04:31)

Jeste li išle u novootvoreni FIS ? Kako vam se dopada, kakav je izbor robe, cijene. Da li ste našle i kupile nešto za sebe, dijete, porodicu ? Imate li neke preporuke, šta je jeftino, šta kupiti itd. ?




gvendolina -> RE: FIS - Sarajevo (14.3.2013 0:39:52)

i mene ovo zanima,da li je kao u Vitezu i ima li igraona? mi nismo jos isli dok guzva prodje. valjda ce se neko javiti sutr ko je bio,sada svi spavaju[sm=smiley36.gif]




lillyy85 -> RE: FIS - Sarajevo (14.3.2013 9:08:41)

mi smo bili za vikend.. igraone nema kao ni da se jede,samo pice kod kase u kaficu.. na ulazu je market+dio za kucu i vrt i rasvjeta mislim..na prvom spratu djecija oprema,igracke,obuca i odjeca,pa onda muska odjeca i obuca, zenska odjeca i obuca
+ tehnika..a na spratu iznad je namjestaj,zavjese i jos ponesto.. Nema sanse da obidjes sve za sat-dva,jos je guzva uzas bila..Iskreno ima masu jeftinih stvari,ali kad dodjes kuci-skontas da ti i ne trebaju [sm=jezicek.gif] al eto,bile su jeftine.. a sto se mog ukusa tice- sve sto je lijepo i kvalitetno to je i skupo,sve sto je onako za par upotreba je jeftino.. pa zavisi sta vam treba.Ali ako imate slobodan dan za razgledanje -vrijedi otici i pogledati,sto da ne.. mozda se nesto i nadje.. iako je onaj u Vitezu 10x veci




chuci -> RE: FIS - Sarajevo (14.3.2013 9:13:19)

zar ovo nije reklama




Stranica: [1]