RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


ladyblue RR -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (16.3.2013 14:28:21)

o snu bolje da i ne pričam...




Blue rose RR -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (16.3.2013 14:53:35)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam žrtvovala:

- 4 epizode uvoda u anatomiju
- 4 epizode Kućanica
- sav posao od ove semice (na radnom mjestu) me čeka sljedeće
- posvađala se sa Vajtom[sm=smiley36.gif]
- kuća mi je demolirana
- sav veš prljav

ima da poginem ovaj vikend i sljedeće sedmice da sve stignem

Ali Neum je "legao"[sm=smiley36.gif]



Ihh ako ćemo tako onda:
- mami nisam snimala niti Silu niti Karadaye, o Sulejmanu da ne pričam,
- farma na FB mi crnula do sada tri puta - ne pitaj još igram farmu (u stvari to je jedino što igram na FB)
- nisam gledala dnevnik pet dana, a sinoć mi bubnjalo u glavi i sve što su pričali ne čuh,
-ne odvedoh dijete dva puta na ples,
- a na poslu nisam baš podbacila - čak sam po izvještaju imala najbolju heftu po učinku (šteta što ne plaćaju po učinku) [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (16.3.2013 21:44:12)

Sopstvene oči sam zrtvovala...Bolile su me jer sam na poslu po 8 sati za racunarom i kad dođem kući jos 8 na rr i malo odspavam i tako sve u krug...Dosta je bilo...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (16.3.2013 21:47:11)

San, nekoliko sex partija, muza, djecu, oci, kosti, ruckove na kasiku, bijele milke svaki dan po jednu, druzenje sa meni dragom osobom...a o stanu i rusvaju po njemu da ne pricam.[sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (16.3.2013 23:51:51)

Muza[sm=jezicek.gif] Kad smo pili kavu, klikala sam drvca, kad smo rucali, klikala sam drvca, a u tijeku sexa sam mislila na drvca[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




veeseelaa -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (17.3.2013 0:23:59)

ja sam tipkala uglavnom dok bijah na poslu, od kuće slabo, kad sam doma nemam baš vremena za net
a šta sam "žrtvovala" na poslu budem vidjela u pon na referisanju. možda 10-20% od LD-a [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: šta ste žrtvovali ove sedmice za rr? (17.3.2013 0:24:51)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

San, nekoliko sex partija, muza, djecu, oci, kosti, ruckove na kasiku, bijele milke svaki dan po jednu, druzenje sa meni dragom osobom...a o stanu i rusvaju po njemu da ne pricam.[sm=smiley36.gif]



svašta [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]