|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
16.3.2014 18:10:44   
ERI ***
DRAGA pahuljica a user posted image cestitam,i mene mnogo interesuje u vezi carskog reza sta i koliko,ja bi tek user posted image trece,prvu bebu sam rodila na cr i nakon tri dana umrlauser posted image ,drugo isto na cr bogu hvala sve ok ,e stjela bi jos djece,svaki savjet bi mi dobro doso hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
17.3.2014 10:38:49   
Lejla Ka
Čitajući ove postove meni nije baš jasno jedno:

Ti si pahuljica_a trudna 4. put.
Nakon/prije trećeg carskog reza ljekari su ti rekli da ne smiješ ići na 4. carski, pa se zbog toga dvoumiš?

Jer, mislim da ti je sad, kad si već trudna, jedina dilema kod koga ćeš se poroditi, a izbora nemaš o načinu poroda. Prirodnim putem nakon 3 carska reza nisam čula da rade porode ni vani, a kamoli kod nas (gdje im se ne da ni nakon jednog).

Kad ljekari nakon jednog poroda preporuče da se više ne radi carski, to podrazumjeva da se više ne tešavaju trudnoće, a izbor poroda je mislim, za ovakve slučajeve ograničen opet na carski rez.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
17.3.2014 13:29:20   
ERI ***
svaka zena ,majka ,kraljica poznaje sebe i svoje tjelo,,najbolje se posavjetovati sa ljekarom,ja znam gospodu koja je imala 3cr,poslije godinu dana 4 tr ,dr su joj rekli da odluci kako ona zeli,zbog male razlike,i nisam je dugo vidjela odselila je u drugi grad,user posted image ali mi smo u Romi,ja sam u Bosni imala 2cr a 3tr cemo vidjeti,,jakooo zelimuser posted image
user posted image user posted image dusaaa moja 26mjuser posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
27.3.2014 10:36:52   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: ERI ***

DRAGA pahuljica a user posted image cestitam,i mene mnogo interesuje u vezi carskog reza sta i koliko,ja bi tek user posted image trece,prvu bebu sam rodila na cr i nakon tri dana umrlauser posted image ,drugo isto na cr bogu hvala sve ok ,e stjela bi jos djece,svaki savjet bi mi dobro doso hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

prije svega, izvinjavam se zbog kašnjenja odgovora...
kao što si mogla i pročitati, ja sam već tri cr imala, a treći prije 4 i pol godine...iskrena da budem, od trećeg sam se nekako najlakše i najbrže oporavila..sad, da li je to zbog toga što sam već unaprijed znala šta me čeka, pa sam i psihički bila spremna na to, ili je u pitanju nešto drugo, ne znam, al mi je oporavak nakon trećeg najkraće trajao...tako da mislim da ni ti nemaš razloga da se brineš oko trećeg carskog, naravno, ako su ti prethodna dva dobro urađena i ako je prošlo dovoljno vremena od drugog cr, a preporučuje se razmak od dvije godine...
u svakom slučaju sretno!

(odgovor članu ERI ***)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
27.3.2014 11:21:16   
grozđe
Prvi carski rez imala pocetkom januara ove godine i posto zelim jos jedno dijete, onda i drugi abd user posted image

nikakavih problema niti neugodnosti nisam imala nakon carskog reza... sve odlicno....

Sretno nam svima user posted image

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
27.3.2014 13:41:15   
ERI ***
hvala draga pahuljic a na odg tebi zelim sve najbolje na 4cr user posted image ja sam prvi cr imala hitan bebica mi je umrla nakon tri dana,pslije 3god rodim sina isto na carski sada ima 2god i 3mj,a trece planiram nadam se brzoouser posted image sa cr nisam imala problema,,javi se da znamooo kako je sve prosloo sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: TRI CARSKA ILI VIŠE?
27.12.2015 13:36:56   
mykica
Pozdrav. Imam pitanje vezano za 3. Carski rez. Naime, prvi porod mi je bio u januaru 2014.godine carskim rezom. Nakon 7 mj sam opet ostala u drugom stanju, trudnoca bez problema prosla kao i sam carski rez, bebac stigao u aprilu ove godine. Sad sam saznala da sam opet trudna nakon 8 mj od zadnjeg poroda. Ima li neka mamica da je imala 3 carska u 3 godine, da mi napise svoja iskustva? Malo me strah svega ali se nadam da ce i ova trudnoca proci bez problema user posted image

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu ERI ***)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *