RE: Grcevi kod beba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Mya_81 RR -> RE: Grcevi kod beba (3.6.2013 17:29:11)

Mislim da ne.




gvendolina -> RE: Grcevi kod beba (12.5.2014 20:10:15)

Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju [sm=zmeden.gif]




ananas_ze -> RE: Grcevi kod beba (13.5.2014 16:14:54)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju [sm=zmeden.gif]

iz tudjeg iskustva-djeluju nakon 10dana koristenja

nama pomaze Espumisan




Latinka -> RE: Grcevi kod beba (13.5.2014 18:02:47)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju [sm=zmeden.gif]

Koristimo mi. Pocela sam ih davati A.od trece sedmice i nikad nije imao grceve. Preporucujem ih




gvendolina -> RE: Grcevi kod beba (14.5.2014 16:15:04)

Hvala vam na odgovorima,evo vec par dana ludimo uzasno nas muce grcevi[sm=smiley13.gif] uzecemo i nadam se da ce nam djelivati aBd




gvendolina -> RE: Grcevi kod beba (14.5.2014 19:06:31)

Latinka kako ih uzimate? Ovdje pise 5 dnevno, da li dajes 5 kapi odjednom ilii u toku dana? Da li ih je potrebno davati sa mlijekom.ili mogu iz kasikice same?




Latinka -> RE: Grcevi kod beba (15.5.2014 14:21:36)

Gvendolina, dajem 5 odjednom i to na kasikicu kad sebi napravim caj od komoraca pa i njemu stavim malkice caja i kapi. A nekad same kapi
Pomoci ce, aBd




Hanady RR -> RE: Grcevi kod beba (19.2.2015 10:44:23)

http://www.ringeraja.ba/clanak/welleda-misli-na-mame_2262.html

[sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif]




mirnah -> RE: Grcevi kod beba (25.11.2015 19:12:20)

Evo da se i na ovu temu chekiram[sm=smiley36.gif]...22 dana su nam. Dojim i dohranjujem s NAN-om. Bebica u pocetku imala grcice u ustaljeno vrijeme, poslijepodne do kasno u vecer, sada ima cesce i intenzivnije, poslije svakog obroka. Malo caja od komoraca toplog, malo vode i kima tople, masaza, cak i jastucic za grceve koristimo, biogaia kapi svaki dan, ali nista ne pomaze...bas su glupi ovi grcevi, kad K place, placem i ja koliko mi ga je zao...Vec 16. dan imamo grcice i nikako da prodju. Pa sta je ovo????[sm=smiley19.gif]




ziki -> RE: Grcevi kod beba (25.11.2015 19:22:06)

Sve će to proć. Mojim dječacima pomagalo je nosanje. Umatala u dekicu, kad sam mogla od vrućine, i nosala. Ako imaš pilates loptu da se njoj ljuljuškate. Probaj da upratiš da li bebi smeta nešto od tvoje hrane. Kod nas je mlijeko bilo problem tek sa 7 mj sa starijim, 5 mj sa mlađim počela da pijem.




lajlac -> RE: Grcevi kod beba (4.12.2015 18:09:26)

Pozdrav svima! kupila sam bio gaia kapi za grcice. Da li se one moraju davati uvijek u isto vrijeme? i kako se daju? da li na kasikicu, prije ili poslije podoja ili dohrane? Kako je najbolje? Inace koristim NAN dohranu, i uvijek poslije obroka bebica mi ima grcice, jeli to normalno?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]