Kreiranje djecije odjece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Arijana2 -> Kreiranje djecije odjece (5.4.2013 17:51:24)

Drage mame,meni i mojoj sestri treba Vase misljenje :) Posto smo se i same ostvarile kao majke,nakon sto su djecica malo porasla pocele smo razmisljati o ideji kreiranja izrade iprodaje djecije odjece.To bi vecinom bila elegantna moderna djecija odjeca.Naravno ima tu jos puno punooo posla ali to je ideja koju godinama imamo.Po kom principu Vi odabirete odjecu za svoju djecu,kvalitet,cijena,unikatnost ili nesto trece [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Kreiranje djecije odjece (5.4.2013 19:03:34)

kvalitet prvenstveno ...osobito ako do tijele dotiče...a većina dotiče..pamuk smao dolazi u obzir...
haljine za sredit se unikatno al da imama i kvalitetu materijala i cijenu pristojnu...


uglavnom prvo gledam izgled letim na ono što mi se dopada, pa cijenu ako mi ista odgovara onda sastav odjeće...sastav presudi...




MicoTico -> RE: Kreiranje djecije odjece (5.4.2013 19:06:53)

Bitno mi je da je djeci udobno, da ih ne stišće, ne grebe, da se oni lijepo osjećaju u odjeći koju nose. Volim i da je praktično i da je zgodno za kombinovati s drugim komadima odjeće.




nanika -> RE: Kreiranje djecije odjece (5.4.2013 19:17:53)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Bitno mi je da je djeci udobno, da ih ne stišće, ne grebe, da se oni lijepo osjećaju u odjeći koju nose. Volim i da je praktično i da je zgodno za kombinovati s drugim komadima odjeće.


Potpisujem




Stranica: [1]