Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


hElma -> Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (5.4.2013 23:46:39)

Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa




tratinčicaa -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (6.4.2013 8:49:11)

Nisam čula da se na GAK-u primjenjuje epiduralna....[sm=zmeden.gif]




Emica_sa -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (6.4.2013 8:57:25)

koristi,u dogovoru sa doktorom koji vodi trudnocu na jezeru[sm=smiley1.gif]




mamana -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (6.4.2013 9:53:20)

Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa

Moja sestra je drugo dijete rodila sa epiduralnom i sve super prošlo. Prvo se moraš dogovoriti sa svojim ginekologom, pa te on uputi na dogovor sa anesteziologom.




hElma -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (7.4.2013 1:14:23)


IZVORNA PORUKA: mamana

Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa

Moja sestra je drugo dijete rodila sa epiduralnom i sve super prošlo. Prvo se moraš dogovoriti sa svojim ginekologom, pa te on uputi na dogovor sa anesteziologom.


Hvala puno na odgovoru. Jos nesto, znas li slucajno koliko se to placa ( da li ima neki posebni cjenovnik) ili je i to dogovor sa doktorom-anesteziologom ? Narucena sam tek iduce sedmice doktoru pa bih zbog toga malo da se informisem




mamana -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (7.4.2013 19:00:46)

Ne placa se posebno, pokriveno je zdravstvenim.




hElma -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (7.4.2013 19:42:14)


IZVORNA PORUKA: mamana

Ne placa se posebno, pokriveno je zdravstvenim.

Hvala ti punooo na odgovoru




JAD26 -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (29.4.2013 8:59:05)

draga ti kao prvo carski rez mora biti iz opravdanih razloga i dr ni u kom slucaju nece ugroziti yivot tvog djeteta ,neplaca se nista ako je opravdan
a ako ti zelis samoincjtivno onda imas par doktora kojim das 100-300 km za carski i molis boga da te ne zeznu
kao moju cimericu iz sobe ako sta treba jos pitaj
kad te odrede na carski ti biras koju ces anesteziju ja sam uzela totalnu tako je ja zovem iz svojih razloga




Lili bili -> RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK) (26.9.2017 21:43:29)

Da li je neka buduca mamica trenutno tu.:-) :-) :-)




Stranica: [1]