Vjenčanje u drugoj zemlji (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


Rosaina -> Vjenčanje u drugoj zemlji (13.4.2013 10:34:59)

Ćao. :)

Nova sam tu, prelistala sam teme koje postoje što se tiče vjenčanja, i nisam našla onu koja odgovara onome što mene zanima.

Dakle.. da li se ijedna od vas, kao državljanka BiH, udala u drugoj zemlji?
Mi smo zasada planirali nešto jaaako intimno, samo nas dvoje i kumovi, na nekom otočiću u Hrvatskoj.
Oboje imamo i hrvatsko državljanstvo.
Zanima me koje dokumente moramo izvaditi?

Znam da je jednostavnija opcija da se raspitam u svojoj općini, ali je grad u kom živim jako mali, svatko svakoga zna, a mi ne želimo da itko da zna da ćemo se vjenčati.

I da, je li itko uspio tajno da se vjenča? Pa poslije samo objavi roditeljima, familiji, prijateljima, itd. :)

Cijenim sve informacije. :)




Mya_81 RR -> RE: Vjenčanje u drugoj zemlji (13.4.2013 10:47:12)

Pretpostavljam da je kao i kod nas i da treba rodni list i osobna. S tim da ovdje i za kumove treba licna, a sigurna sam da te stvari puno ne odudaraju izmedju Bosne i Hr.
Moja je sestra davno to obavila u Zg, ne sjeca se [sm=smiley36.gif]




Mirkica -> RE: Vjenčanje u drugoj zemlji (13.4.2013 11:10:21)

pa kada zakazes termin za vjencanje pitas sta ti treba , mislim da ne
mozes upast tek tako i reci hajd nas vjencajte.




Rosaina -> RE: Vjenčanje u drugoj zemlji (13.4.2013 11:27:03)

Znam da ne mogu tek tako upasti. :D
Želim znati šta mi treba i da spremim to ako su neke stvari tipa na koje se mora čekati puno duže nego na zakazani termin vjenčanja. :)




danija7 -> RE: Vjenčanje u drugoj zemlji (7.5.2014 15:30:53)

Ja pretpostavljam da to vjencanje nije validno u BiH, pa mi mozda morali ponovo. To je meni nekako vise samo radi fazona, neki tamo svecanik de vjenca, a ovdje odes u opstinu da se potpise [sm=smiley36.gif]




Ben 10 -> RE: Vjenčanje u drugoj zemlji (7.5.2014 16:44:19)

Valjda se zena vise vjencala ako je mislila....
MM i ja smo vjencani u opstini u Hrvatskoj i vjencani list je validan...ali davno je to bilo ,prije 15 godina.




Stranica: [1]