RE: Grčevi (kolike) kod beba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba



Poruka


Storm -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (4.2.2013 14:37:54)

Hvala na odgovoru i ja se nadam da ce proci.




Lalena -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (4.2.2013 14:43:01)

Proci ce samo od sebe... samo jednog dana vise nece plakati zbog toga. Kod nas je prestalo negdje s dva i po mjeseca.




Amelaa RR -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (19.3.2019 15:10:51)

Zene, dajem sab sim kapi po potrebi, nekako mi puno da mu dajem po 15 kapi svaki podoj, ali bas mi bude zao bas se muci s grcicima, kontam da li ima veze sto mu nekad kapi dam poslje podoja? Kontam o Biogaia kapima




Visnja RR -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (19.3.2019 16:30:20)


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Zene, dajem sab sim kapi po potrebi, nekako mi puno da mu dajem po 15 kapi svaki podoj, ali bas mi bude zao bas se muci s grcicima, kontam da li ima veze sto mu nekad kapi dam poslje podoja? Kontam o Biogaia kapima


ja sam vjerovala samo Espumisan kapima.... svako jutro sam u kašičicu s malo izdjenog mlijeka davala...a kasnije s adaptiranim mlijekom.... uvijek prije papanja ...nije nikada imala grčeve




ijaa -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (19.3.2019 16:58:55)



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Zene, dajem sab sim kapi po potrebi, nekako mi puno da mu dajem po 15 kapi svaki podoj, ali bas mi bude zao bas se muci s grcicima, kontam da li ima veze sto mu nekad kapi dam poslje podoja? Kontam o Biogaia kapima


Daji odprilike svako 3h...ja sam davala redovno sab simplex nekako kad mi na um padne ili kad se unervozi, nikakvih problema nismo imali... A cura je espumisan koristila ni ona nije imala problema... Sad je li do djece sta znam... Bije to puno neki tempo uzmi




vortex RR -> RE: Grčevi (kolike) kod beba (24.3.2019 21:22:57)

Amela kako sada grcevi?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]