|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 20:20:10   
vila_7
prvo - divno je procitati da smo sve manje vise slicne , a ne kao u mojoj glavi gdje se sve druge mame igraju 24 sata s djecom, a samo ja ne user posted image user posted image user posted image

A drugo - ena 23 - za smajlice extra savjet (nesto slicno smo radili s ucenjem na tutu-svi smo sretni kad je koristi) , a druga ideja sa organizacijom jos vise extra ali ja se ne mogu toga drzati - nekako kod mene uvijek nesto drugo-il negdje idemo,il provedem dan kod mame, il MM ima iznenadnog posla, al mi je sve mrsko user posted image , tako da zasad nista od tog-mada bi se mogle neke osnove "postovati"....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: (ne)brižna mama
18.3.2013 20:46:34   
Lulu_08
Ja sam starijoj tabelu primjenjivala u periodu od 2 do 3 godine i super mi je funkcionisalo, bila je shema sa slicicama za "na vrijeme spavanje, samostalno rucanje, strpljenje, dijeljenje igracaka itd" i kada god nesto u tom fazonu uradi dobijala je naljepnicu u redu, kada skupi 5 u jednom redu po dogovoru id eneka nagrada. Kada je prestalo biti interesantno prestala, sada opet ima nesto slicno ali to je princeza koja s epenje do dvorca, 10 puta ako s ecijeli dan "lijepo ponasa" (pretezno ostale stvari su savladane) onda predje jedan korak gore, kada dodje u dvorac neku nagradu dobije, i funkcionise.

Pored toga moja 5ogodisnja curica je isto jaaaaako energicna, prilicno posesivna i ego centricna ali istovremeno ima jaku mastu do bola haha, tako9 da mi u kuci imamo "dobru vilu" (svjetlo od kuhala za vodu odbija plavu svjetlost na plafon sto lici na krila vile hahahaha) koja joj donosi cokoladni jogurt kao nagradu hahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 8:36:36   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: ena23

Ako budete nekad imale problema sa odgojem, evo jos jedna ideja, stupila na snagu prije 2 sedmice i ucinila cuda: muz na poslu isprintao veseli smajli i tuzni smajli, donio kuci, on i emir ih iskruzili i zalijepili na karton. kad E slusa i bude dobar, ode na spavanje bez problema itd itd onda na zidu na najupadnijoj tacki u kuci visi veseli smajli, sto znaci da smo svi sretni i veseli jer E slusa, eh onda dobije nagradu- navecer moze gledati bagere (ono vrjeme kad mama+K idu na spavanje) i dobije svoj omiljeni jogurt. A ako je udario nekoga ili vristo (znaci prekrsio one znakove sto imamo na zidu ili nije dosao kad je mama zvala) onda okacimo tuzni smajli na zid i onda nema nagrada.

joj da znate samo kako pali. cim mu kazem okacit cemo tuzni samjli na zid odmah ostavlja ono sto nije za njega ili krece kuci bez problema... fazon je samo ostati ustrajan, dakle ako je tuzni smajli onda zaista nema njemu omiljenih stvari i on je to skonto za dva dana (nakon par puta testiranja da li mi to stvarno ozbiljno mislimo) i svi smo sretni ]]user posted image

ovo mi je extrauser posted image user posted image user posted image

p.s. samo ne treba pretjerivati, dakle ne za svako malo prijetiti "stavit cemo tuzni samjli" nego fino objasniti za koje postupke se isti kaca.





_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 8:39:49   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja sam starijoj tabelu primjenjivala u periodu od 2 do 3 godine i super mi je funkcionisalo, bila je shema sa slicicama za "na vrijeme spavanje, samostalno rucanje, strpljenje, dijeljenje igracaka itd"


I mi imamo ovakvu tabelu, samo što ona ima 10-tak "kriznih" rubrika :))
I funkcioniše, ne savršeno, ali čim jedna dan dobije minus, odmah drugi se trudi da popravi taj isti minus.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 9:59:34   
veeseelaa
ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 10:20:38   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?



u istom smo sosuuser posted image Najteže mi je palo kad je jedna djevočica u vrtiću izjavila, koja je uvijek u nekim haljinama, suknjama i ima mnoogo nakita, da s mojom L neće da se igra samo zato što ne nosi haljine i suknje. Moram priznati da sam nakon toga počela da joj oblačim suknje i haljine ali opet vodeći računa da se u tome može komotno igrati i skakati i na kraju dođem po nju ona samo u helankama ili štramplama a suknju stavila u ruksak jer joj je smetala.. Ne oblačim joj hlače, ne stavljam joj kaiš...jednostavno te stvari su za druge prilike a vrtić mi nije mjesto gdje treba da je tip top sređena jer tu provodi mnogo vremena i želim da se osjeća nesputano za bilo koju aktivnost koju tamo sprovode.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 11:17:28   
škorpija
kad vidim curicu u haljini u igraonici to mi je user posted image , trenerkica ili helanke i tunika mi je ok i za vrtića, ali opezt znam da ima curica koje same traže da obuku najsvečaniju haljinicu u vrtić i tu nema pomoći, curice su čudna sortauser posted image , npr moj A. još nikad u svom životu nije rekao neću tu majicu daj mi drugu, nejga baš briga u čemu je. i ja pazim da mu je udobno u vrtiću i farmerke mu oblačim jako rijetko jer nije građen za njih i na pupi mu spadaju ili ga žuljaju.

a da sam loša majka često pomislim da bnavečer gledam tv, a on me moli da se igramo autićima, a meni je to glupo i ne kontam tu igru, onda ga zamolim da čitamo slikovnicu ili da crtamouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 11:20:14   
veeseelaa
ja svojoj ne znam jesam li farmerke od kada se rodila obukla jednom, a ima ih bezbroj
jednostavno taj način kopčanja sve kontam nažuljaće je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 11:57:07   
mamabb

IZVORNA PORUKA: škorpija

, trenerkica ili helanke i tunika mi je ok i za vrtića, crtamouser posted image


Takav outfit nam je u 99% slučajeva

da se nadovežem na postove gore s nagradama smajlijima itd. Negdje sam pisala koliko joj je važan tetin smješko, moj može da posluži kao toalet papiruser posted image , ali tetin e to je nešto drugo i mudro smo ga iskoristili za prelazak u sobu i uspavljivanje samom sobom.

Nama pali pismo koje pišem vinkiscama (iako iskreno meni taj crtani bezveze i ništa pametno nema, ali dijete voli) i braći Kret user posted image ako je bila dobra, bez vike i dernjave obavi ono što joj se kaže, pišem pismo pohvale koje šaljemo blum i ekipi, kao i krisu i martinu,u suprotnom joj pročitam njihov odgovor kako su oni očekivali da će ona slušati mamu i tatu i tako. Koliko je ovo mudro pokazaće vrijeme jer vjerovatno će ubrzo skontati da su oni samo crtani likovi koji ne postojeuser posted image ali ćemo do tad mudro koristiti njohovo postojanje.



_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: (ne)brižna mama
19.3.2013 20:13:18   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja svojoj ne znam jesam li farmerke od kada se rodila obukla jednom, a ima ih bezbroj
jednostavno taj način kopčanja sve kontam nažuljaće je



Nikad farmerke pantalone nismo obukli, niti ih ja volim, niti ih kupujem kikici, mrzim te "krute" materijale.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 0:01:59   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja svojoj ne znam jesam li farmerke od kada se rodila obukla jednom, a ima ih bezbroj
jednostavno taj način kopčanja sve kontam nažuljaće je



Nikad farmerke pantalone nismo obukli, niti ih ja volim, niti ih kupujem kikici, mrzim te "krute" materijale.



Moja djevojcica 4 i pol godine obozava farmereke, prije ce obuc to nego trenerku i helanke. A i ja sam luda za farmerkamauser posted image user posted image A vesela kod nas se nijedne farmerke ne kopcaju, ja joj kupim s onim elastinom, samo se navukuuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 20.3.2013 0:02:40 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 0:05:31   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?



u istom smo sosuuser posted image Najteže mi je palo kad je jedna djevočica u vrtiću izjavila, koja je uvijek u nekim haljinama, suknjama i ima mnoogo nakita, da s mojom L neće da se igra samo zato što ne nosi haljine i suknje. Moram priznati da sam nakon toga počela da joj oblačim suknje i haljine ali opet vodeći računa da se u tome može komotno igrati i skakati i na kraju dođem po nju ona samo u helankama ili štramplama a suknju stavila u ruksak jer joj je smetala.. Ne oblačim joj hlače, ne stavljam joj kaiš...jednostavno te stvari su za druge prilike a vrtić mi nije mjesto gdje treba da je tip top sređena jer tu provodi mnogo vremena i želim da se osjeća nesputano za bilo koju aktivnost koju tamo sprovode.



Moja djevojcica nikad nije dala da joj obucem haljinu ili suknju... Ali ona je druga sorta, kako ona kaze "Ja sam muskarac"user posted image user posted image Do kad ce trajati ta faza vidjet cemo.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 0:34:04   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?



Moje mladje dijete samo odlučuje šta će obući....od prvog rodjendana.
user posted image
Nekad izgleda ko jelka, uplašim se kad skontam u liftu šta je sve nabacala na sebe....al ima faze kada je samo u tenama.
Da ja na mater, udala bi se u farmerkama i tenama.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 0:46:12   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?



Nek je odjeća udobna i čista, to je najbitnije. Ja sam protiv uskih pantalona bez elastina niskog struka koje im dođu na pola zuze i sl. I zašto od djeteta praviti lutku i voštanu figuru ? Nešto lijepo i slatko obući povremeno kad negdje izlazite, idete kod rodbine itd. Ali svaki dan da je nešto cifram, nemam potrebe a nekad ni vremena. Ne griješiš, sasvim zdravo razmišljaš po tom pitanju.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 0:48:47   
amra_sa
Najbolja je ona odjeća od prirodnih materijala, od koje koža može fino da diše, udobna da se u njoj dijete može normalno razvijati i rasti. Kad vidim uske pantalone na djevojčicama, koje jedva zakopčaju dođe mi da vrisnem - to je greška roditelja što to dopuštaju.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 1:17:48   
Neca xxx
Ma veseelaa, odjeca se bira u skladu sa prilikom. Pa tako i sebe oblacis. Ne ides na izlet u uskoj haljinici i cipelama na petu, a ni na neku finu vecericu u trenerci. Zato ne brini zbog toga. U vrticu djeca skacu i igraju se i spavaju i treba da im je udobno. Lijepa trenerka super izgleda, kao i neke helankice i tunikica. Lijepo a udobno. A ti nju onda poslije vrtica sredi, pa malo prosetajte, da se folirate. user posted image

Tako mi to radimo. A da je volim srediti, pa volim. Ali uvijek gledam da je sve sto nosi udobno. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 1:23:18   
amra_sa
Joj Neco, znam da nije tema o mamama ali ja znam jednu što se uštikla kad ide na planinu. Reko pa što bona, kaže da vazda mora biti doćerana. user posted image Po toj logici valjda i spava u štiklama. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 1:40:28   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Joj Neco, znam da nije tema o mamama ali ja znam jednu što se uštikla kad ide na planinu. Reko pa što bona, kaže da vazda mora biti doćerana. user posted image Po toj logici valjda i spava u štiklama. user posted image


Znam i ja jednu. Jos je isla dobar dio puta pjesice. Takva je bila dogovorena tura. Svi pod punom spremom, sa ruksacima. A ona na stiklicamama i maloj torbici preko ramena. Naravno, bez kape, da joj ne pokvari frizuru. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 1:53:44   
amra_sa
Ma dobro reče jedna moja kona .... "Kad se opanak posandali" user posted image Jesmo mahaluše i to u sitne sate. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 8:06:49   
chuci
kod mene je kao kod hanebanane ajša uglavnom sama bira šta želi obući.

nedavno je išla kod nane u štramplama i pamučnoj ljetnoj suknjici i preko skafander jer je zima i snijeg. jučer je u kupovinu obukla pantalone i sako karirani, ispod rolku. sredila se u bajramsku obleku.
uglavnom boje dobro upari. jedino što ne konta da se neke stvari ne mogu obući ljeti a neke druge ne mogu zimi.
mislim da je u redu da je pustim da sama bira, uz moje sugestije. ako joj ne dam da nešto obuče što ona hoće ili ne pravim kompromis onda mi to dođe da se svađam s njom za glupost, ne pada mi na pamet da je šaljem u kaznu ili da se svađam oko toga hoće li obući trenerku (koju nikako ne voli iako ima raznih boja) ili jedne farmerke (koje ne bi nikada skidala). što s tiče udobnosti uvijek gledam da je pamuk i udobno.
mi kad šta kupujemo ona mora probati u kabini, i vazda komentariše valja li joj ili ne valja.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 9:56:55   
EEDITH
mene moja djeca izlude svako jutro dok se obučemo,
to otprilike izgleda ovako:
-netu tu majicu,ja delim svoju pavu,a majica je crvena(sreća da znam)
dvije crvene majice ,pa naizmjenično,a ako nisu oprane ili ispeglane onda nastaje problem user posted image

isto tako i sa trenerkama,uglavnom su dvije u opticaju,a ostale mogu nekako ako ovih nema,na pranju,suše se ili sl.
haljinice i suknjice oblačimo u posebnim prilikama
još jedan detalj-jednom smo imali suknjicu ito ljetnu preko futrovanih samtnih pantalona user posted image
user posted image
i da ona je prava djevojčica,voli haljinice,suknjice,ali eto u vrtić ne voli (pametnica moja)
znalo se desiti i dres da se obuče preko trenerke usred zime user posted image to je D
ili hoće košulju sa trenerkom ,
ali djeca brzo narastu pa i to prođe
najvažnije je da im je udobno


< Poruku je uredio eldinky -- 20.3.2013 10:02:54 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 10:01:34   
chuci
meni su jednom toliko dosadile ove farmerke iz oviesse koje stalno želi da obuče da su se ''sušile'' sedam dana. ona traži reko još su mokre user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 10:04:44   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: chuci

meni su jednom toliko dosadile ove farmerke iz oviesse koje stalno želi da obuče da su se ''sušile'' sedam dana. ona traži reko još su mokre user posted image


djeca imaju svoj stil user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 10:15:00   
Medić*

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: chuci

meni su jednom toliko dosadile ove farmerke iz oviesse koje stalno želi da obuče da su se ''sušile'' sedam dana. ona traži reko još su mokre user posted image


djeca imaju svoj stil user posted image user posted image


I moj bira sam. Ali mi to navece odaberemo i stavimo na stocicu tako da zna sta ce ujutru obuci. Ranije je bilo natezanja i ponovnog biranja, ali sada ne :)

Ako bas nesto trazi stiktno a meni je to dosadilo, kazem u masini je user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: (ne)brižna mama
20.3.2013 10:15:53   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ponekad osjećam loše iz sljedećih razloga
naime nisam sklona da Ajšu sredjujem kao što to čine ostale majke za svoje djevojčice
ja nekako gledam da joj je odjeća udobna i to je to....
smatram da je ne trebam smarati uštirkanošću i da za to ima vremena
al ponekad kontam da možda griješim, šta vi mislite?



Moje mladje dijete samo odlučuje šta će obući....od prvog rodjendana.
user posted image
Nekad izgleda ko jelka, uplašim se kad skontam u liftu šta je sve nabacala na sebe....al ima faze kada je samo u tenama.
Da ja na mater, udala bi se u farmerkama i tenama.



hahaha ma i moja odlučuje uglavnom, al eto ja joj ponudim 2-3 opcije
da se pohvalim da sam je danas sredila, čak sam joj i pletenice napravila user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *