Uzasna situacija!!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


nesudjena_bebo -> Uzasna situacija!!! (30.4.2013 17:11:08)

Ovu temu otvaram ne znam da li na pravom mjestu, medjutim hitno mi je potreban savjet kako pomoci jednoj gospodji. Njena kcerka je udata, medjutim stalno odlazi dolazi od covjeka dok se nije desila jedna uzasna stvat. Zadnji put kad je otisla prije tri dana je ostavila malenu bebu samu. On je provalio u stan i donio dijete njenoj mami. Ona se ne javlja nikako, osim jednom kad je rekla da je kod kolegice .. I da trazila je bivseg muza(prvi brak) Njena mati ne zna sta da radi. Da li da ode socijalnom radniku? da im oduzme oboma skbnistvo, ali postoji porblem , ne zeli da dijete daju u dom. Da li odmah socijalni radnik dijete daje u dom Ili ?
Molim vas pomozite ?




Mirkica -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 17:19:18)


IZVORNA PORUKA: nesudjena_bebo

Ovu temu otvaram ne znam da li na pravom mjestu, medjutim hitno mi je potreban savjet kako pomoci jednoj gospodji. Njena kcerka je udata, medjutim stalno odlazi dolazi od covjeka dok se nije desila jedna uzasna stvat. Zadnji put kad je otisla prije tri dana je ostavila malenu bebu samu. On je provalio u stan i donio dijete njenoj mami. Ona se ne javlja nikako, osim jednom kad je rekla da je kod kolegice .. I da trazila je bivseg muza(prvi brak) Njena mati ne zna sta da radi. Da li da ode socijalnom radniku? da im oduzme oboma skbnistvo, ali postoji porblem , ne zeli da dijete daju u dom. Da li odmah socijalni radnik dijete daje u dom Ili ?
Molim vas pomozite ?



ja da dignem temu , ako neko ima ko je upucen neka se javi i pomogne , usput zao mi je bebe :((((




bebaa -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 17:45:32)

hajmo žene ko se razumije pomozite...
i meni je žao bebe a ta mi ne izgleda bas da je za djecu...možda sam krivo shvatila situaciju...a što traži bivšeg muža sad...[sm=zmeden.gif]




Mrvica_83 -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 18:01:24)

Zao mi je bebice [sm=smiley13.gif]Nadam se da ce se uskoro javiti zenice koje ce imati pravi odgovor !





hanabanana -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 18:04:09)

Ostavila je bebu samu I otisla negdj?
Da sam to uradila ja, moja mama bi otisla I prijavila me za zanemarivanje dijeteta i trazila privremeno starateljstvo.




nesudjena_bebo -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 18:05:37)

Znaci ona moze trazit privremeno starateljstvo bez da oni daju dijete u dom.. Jer njena majka ne zeli da dijete ide u dom !




animagical -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 18:39:36)

ako ej u sarajevu evo ti brojevi
http://www.kcsr.ba/index.php?option=com_contact&view=category&catid=3&Itemid=7




maja78 RR -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 21:07:17)

dizem temu




Lulu_08 -> RE: Uzasna situacija!!! (30.4.2013 21:47:28)

Dizem temu, ne razumijem se u pravna pitanja medjutim nadam se da ce njena majka preuzeti brigu o djetetu [sm=smiley13.gif], jadna bebica...




Hanady RR -> RE: Uzasna situacija!!! (1.5.2013 2:09:10)


IZVORNA PORUKA: nesudjena_bebo

Znaci ona moze trazit privremeno starateljstvo bez da oni daju dijete u dom.. Jer njena majka ne zeli da dijete ide u dom !


da...nana neka traži privremeni starateljstvo




Stranica: [1]