RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


kokouli -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (13.4.2014 21:03:46)

A prolaktin je jedan od polnih hormona koji kad poludi kao kod mene radi svasta ruzno ciklusu i onemogucava ovulaciju i remeti menstrualni ciklus .




miks -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (14.4.2014 22:54:58)

trebala bih ga i ja vaditi....koji dan ciklusa se vadi?
pislije proslog spontanog nisam imala ovulacju 5 mj...nadam se da sada nece biti tako...

IZVORNA PORUKA: kokouli

A prolaktin je jedan od polnih hormona koji kad poludi kao kod mene radi svasta ruzno ciklusu i onemogucava ovulaciju i remeti menstrualni ciklus .





kokouli -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (15.4.2014 19:22:18)

Pa ja mislim njega samog mozes bilo kad ,ja sam vadila 10 dan ,a juce mi je opet vaden bio mi 2 dan ciklusa ,uglavnom su mi ga trazili sa ostalim hormonima na 3 ,8 i 21 dan ciklusa.




drvo -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (23.10.2014 13:28:02)

Pozdrav da li ima neko da je imao sl. slucaj kao ja. Ovako uradjena mi je biopsija odnosno neki dr to nazivaju biopsijom,a neki malom vrstom kiretaze.Uradio mi je dr. tu malu kiretazu, ta procedura je trajala jedno 2 3 min. on kaze da je to sasvim malo sastrugo,i da je sve ok.Medjutim ciklusi su mi uvijek bili redovni, dok sad mi kasni 7 dana, imam sve simptome da trebamdobiti, ali nema nista.. Vazda odletim na wc, ali nista, grudi me zigaju, stomak bolucka osjecaj onaj kaoda je procurilo.. Ne znam sta da radim da se obratim dr. ili ? hvala puno




Brinet -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (23.10.2014 13:47:59)

Draga menstruacija poslije kiretaze dodje izmedju 4 i 6 sedmica meni je stigla za 5 sedmica zato ne brini posto imas simptome stici ce ubrzo. Nadam se da sam pomogla [sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: drvo

Pozdrav da li ima neko da je imao sl. slucaj kao ja. Ovako uradjena mi je biopsija odnosno neki dr to nazivaju biopsijom,a neki malom vrstom kiretaze.Uradio mi je dr. tu malu kiretazu, ta procedura je trajala jedno 2 3 min. on kaze da je to sasvim malo sastrugo,i da je sve ok.Medjutim ciklusi su mi uvijek bili redovni, dok sad mi kasni 7 dana, imam sve simptome da trebamdobiti, ali nema nista.. Vazda odletim na wc, ali nista, grudi me zigaju, stomak bolucka osjecaj onaj kaoda je procurilo.. Ne znam sta da radim da se obratim dr. ili ? hvala puno





drvo -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (23.10.2014 14:27:36)

Hvala puno na odg. Ma mene brine sto to nije bila bas kiretaza kao sto se i radi, nisam bial trudna, nego cisto dr, uzeo malo sastrugo mater. to je sveg trajalo 2 3 min. dook je radio, a sad ni pojma o men. da nije sta poremetio joj bas me malo i brine to sve... al eto bit ce dobro aBd ... jos jednom hvala puno




Brinet -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (23.10.2014 14:45:22)

Ne vjerujem da se nesto poremetilo,ipak se strugalo koliko toliko,sacekaj jos malo pa ako ne dodje javi se doktoru. Nema na cemu [sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: drvo

Hvala puno na odg. Ma mene brine sto to nije bila bas kiretaza kao sto se i radi, nisam bial trudna, nego cisto dr, uzeo malo sastrugo mater. to je sveg trajalo 2 3 min. dook je radio, a sad ni pojma o men. da nije sta poremetio joj bas me malo i brine to sve... al eto bit ce dobro aBd ... jos jednom hvala puno





kokouli -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (24.10.2014 20:44:15)

Meni se sve shebalo poslije kiretaze ,trebalo mi je vise od 3 mjeseca da se povrati sve na staro ,i sad trokiram[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif],al bice to drvo kod tebe ok .ne brini ,svakako ako potraje idi dr.




joka123 -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (16.3.2018 14:57:23)

Imala sam kiretazu u 10 nedelji trudnoce, krvarenje je trajalo nedelju dana, sledecu mc sam dobila posle 33 dana. Inace imam skracene cikluse traju od (21 do 25 dana). U tom periodu imala sam bolove kao da cu d adobijem, ali nisam, evo proslo je vec 28 dana a jos nisam dobila. Da li cu uopste dobiti ponovo i da li kiretaza utice na promene u ciklusu (da li ih trajno poremeti?), ako neko zna nesto o ovome molim vas da mi odgovori jer sam vrlo zabrinuta i ne znam o cemu se radi?[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




vortex RR -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (16.3.2018 17:00:58)

Nemoj da se brines, zenama nakon kiretaze zna "kasniti"i do 60 dana. Zavisi od oporavka tijela, vrste spontanog, nacina kako je uradjena kiretaza itd. Ne panicari. Ja sam u 5 mj nakon kiretaze dobila samo 2x, stalno sam isla doktoru i to sevoliko kao ok. Rekli su mi ako je preko 60 dana onda bi mi dali tablete za izazivanje ms.

Znam koliko je i fizicki, a jos gore psihicki tezak put na kojem si sada, ali ne daj se. Vrijeme ne izlijeci, ali bude stvarno lakse... odmaraj se, isplaci, preboli i sad s ljepsim vremenom pocni provoditi vise vremena u prirodi... okruzi se samo pozitivnim pricama i ljudima i ne radi nista na silu...

Ja sam nakon 5 mj i 2 menstruacije nakon ugledala ponovo [sm=rozacrtici.gif]. Isto od srca zelim i tebi.

Cuvaj se i pisi ako ti ista treba




joka123 -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (18.3.2018 18:29:42)

Hvala na odgpvoru. Nadam se da ce biti ok. Prvu jesam dobila posle 30 dana ali druge nema evo vec 31 dan, zato se i brinem...




vortex RR -> RE: Izostanak menstruacije nakon kiretaže (25.10.2018 22:54:22)


IZVORNA PORUKA: joka123

Hvala na odgpvoru. Nadam se da ce biti ok. Prvu jesam dobila posle 30 dana ali druge nema evo vec 31 dan, zato se i brinem...


Daga joka, ako si jos barem povremeno na forumu, javi nam se kako si i sta se desavalo u medjuvremenu. Nadam se da si dobro i da su crne misli i dani daleko iza tebe.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]