RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


Candy -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (29.7.2013 19:05:04)

Ja sam za, da se skupimo i odemo. Od price ovdje nemamo nista, mozda ni tamo, ali barem cemo znati da smo pokusali i da nam nije svejedno... Ne valja kleti, ali trebalo i njima 300 maraka, a nemaju odakle. Ko da im sadaku trazimo...




zemama -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (29.7.2013 19:37:59)

I ja sam za..hajde da organiz[sm=smiley13.gif]ujemo proteste umjesto da se ovdje zalimo u prazno




eminamirnesa -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (29.7.2013 20:12:45)

Kako ćemo mi bijedne i sirote koje nismo iz zenice doći bez para u zenicu?!!! treba odvojiti do 50 Km,nekim ženama da dođu iz olova,breze,vareša,tešnja itd...




amir_z -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 7:39:52)

znam da su juce bile plate svim budzetskim korisnicima na kantonu (policija, prosvjeta itd...)...moguce da su i porodiljske naknade uplatili na opštine, a ako nisu onda treba očekivat danas sutra...




Super Boy -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 12:08:36)

Kaze teta iz Zenice zaposlenim porodiljama uplata ide danas najvjerovatnije :)




cvječko -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 12:16:06)

o superboy daj boze [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




palma -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 15:54:56)

Ja danas išla predati doznake, i pitam kad će uplata kaže danas ništa a ne zna se ni kad.




Stent -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 22:34:16)

manje su informisani od nas ovi u socijanom... :)




visoko -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (30.7.2013 22:59:39)

to si u pravu, ovi u socijalnom nemaju pojma svaki put kad kažu u Zenici bila uplata ja nazovem socijalno a oni kažu da nema ništa, ustvari oni se uopšte ne interesuju za nas oni imaju sigurnu platu pa što bi se sikirali za neke svoje korisnike...




amir_z -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 7:46:51)

da, plata zaposlenih u czsr nije vezana za ove naknade, oni svoje plate posebno isplacuju i svima su ima redovne, planirane su budzetom opcine...a druga stvar vezana za porodiljkse naknade i isplatu istih u zenici nema toliko veze sa czsr, više sa općinom zenica i njihovom službom za budzet i finansije...kad kantonalni budzet doznaci sredstva za naknade opcinama, ovi bi trebali isti dan izvrsiti uplatu krajnjim korisnicima tj. porodiljama, oni od cszr dobiju vjerovatno spiskove ljudi kojima se treba uplatiti i to je sve, znaci naknade ne uplaćuje cszr vec opcina jer je općina osnivac cszr i u sistemu tezorskog poslovanja czsr ima status budzetskog korisnika, a ne neke zasebne jedinice sa svojim ziro racunom i prihodima...




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 8:32:18)

amire,licis mi na jednog amira koji radi u tesanjskom centru za socijalni rad....ako je tako,molim te prenesi misljenja i komentare na forumu nadleznim u centru da vrse pritisak na kantonalne institucije ili nek se lagano batale posla oko naknada za porodilje...jer njihovo je ionako da samo prosljede spiskove i rjesenja u kanton...ha ya [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




amir_z -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 9:29:35)

hehe, ma nisam, ne radim u centru, zena mi je porodilja, pa se i ja zanimam za ovu problematiku :) a inace radim isto u javnoj ustanovi, ali veze nema sa porodiljama i iz zenice sam ;) ...nego evo jedna radosna vijest danas naknade zaposlenim porodiljama u zenici :D




Super Boy -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 9:44:54)

Super Boy je provjerio, u Tesnju danas novac legao na racun, sutra prebacuju na racune porodilja :)

Samo da ne bude da je ova isplata bila u 8. mjesecu, ukrasce nam jos jedan mjesec :(




eminamirnesa -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 11:17:17)

istina da mi prije saznamo kada su naknade nego tete u našim czsr.....one i dalje nemaju pojma niočemu [sm=smiley1.gif] je li leglo na račune i u jednom gradu? izgleda da dočekasmoooo [sm=jezicek.gif]




visoko -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 12:24:49)

imam informaciju provjerenu da je stigao spisak u sk banku i da su pušeni nalozi u 11.30 pa danas u toku dana možemo očekivat na našim računima[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Candy -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 12:34:28)

Ne moze nam ukrasti mjesec, jer koliko znam ovo je isplata za mart, moze samo kasniti...




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 12:50:24)

zove me kolegica i kaze da su pare na racunima i da ode da podigne




adella88 -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 13:35:41)

U Tešnju su pare legle na račune. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




alvin -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 14:46:43)

Visoko leglo




cvječko -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 14:53:43)

zenica legla lova [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




eminamirnesa -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (31.7.2013 16:24:26)

[sm=bravo.gif] ovo je isplata za mart...i oni isplate sve što duguju,iako kasne,ali barem je 100% sigurno da ćemo dobiti naknade za sve mjesece koje smo bile na bolovanju...ovako ovo već godinama 'funkcioniše'... raduje me jedino što ću uskoro početi raditi pa ću 4 mjeseca primati platu i naknadu [sm=bravo.gif]




Super Boy -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (1.8.2013 7:20:57)

I mislim na to, da kasne malo po malo, pa da umjesto 4 mjeseca, naknade idu sa 5 mjeseci zakasnjenja :(




Lilliloo -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (2.8.2013 9:05:18)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Zene vidimo se krajem iduceg mjeseca kad opet zakukamo [sm=smiley1.gif]




tahir2013 -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (2.8.2013 13:10:21)

Eh.. nadam se da ću i ja konačno dočekati svoju prvu naknadu idući mjesec ...od februara [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image] svaki dan




amir_z -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (14.8.2013 21:52:34)

kanton uplatio opcinama, pa javite hoce li pare leci sutra, prekosutra na racune :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>