RE: Otkrivanje noću (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


tinkivinki -> RE: Otkrivanje noću (23.2.2015 8:49:12)


IZVORNA PORUKA: bebaa

naletih na pravu temu...
od kako smo proljetos izbacili vreću spavanje s malcem je noćna mora.....on kao da ga ko u centrifugu ubaci,kako se ne umori onoliko se okrećući,nije mi jasno...tako da se moje spavanje uglavnom svodi na pokrivanje,šuškanje...a što je najgore on se tako stručno sklupča preko deke koja mu se omota oko nogu tako da dok ja tu deku izvadim ispod,pa ga pokrijem ja sam se već razbudila.....prebacila sam ga kod sebe na krevet,jer ova avantura me slomi,rebra izubija preko krevetca....[sm=smiley29.gif]
i nije mi jasno kako se neprobudi kad mu je hladno,ako mu je hladno......ali mene u neka doba uhvati zima ako sam otkrivena,pa kontam i njega garant...ali jok,taj ne registruje ništa.....[sm=smiley24.gif]

bebo isto i kod mene malac,otkrije se,ja pokrijem,on opet otkrije.tako da i ja nekad prebacim ga kod nas,jer jednostavno ne mogu ustajati više.a cura već tako ne spava,ona je pokrivena.a čini mi se da se i ona tako otkrivala dok je bila manja pa valjda i njega prođe[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Otkrivanje noću (23.2.2015 8:53:14)

ja se sjećam da je nena rahmetli vezala ćoškove deke pa podvlačila pod jogi dušeke.....ma nema šanse da se iskopaš ispod onoga....a zimi svakako oni teškii vuneni jorgani ,pa kad te prokliješti nemaš snage da se mrdneš.....[sm=jezicek.gif]
a valjda će proći što kažeš.....




mama2009 -> RE: Otkrivanje noću (23.2.2015 8:55:57)

mi smo jos u vreci, kupim obicnu vrecu, snajderica mi napravi " noge" i svi super
D sama trazi vrecu kad ide spavati




irenaSA -> RE: Otkrivanje noću (23.2.2015 8:58:17)

S to stalno radi...ne mogu se sad nakaniti da odem imaju u Jysku super stvarčicu za jorgane, deke koja se nakači i pričvrsti za krevet...i to presmješno jeftino 2 ili 4 komada...planiram to i [sm=duda.gif] sve me strah da šta u krevecu ne navuče na glavu..ne daj mi Bože...pogledajte na njihovoj stranici ima u kućnim potrepštinama...super stvar...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]