RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


bebaa -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (9.5.2015 21:03:33)

ma bona zato mi upitnik iznad glave...e čuj,baš svi pričaju istu priču...a bili i u Domodu,na Malti,na Č.VILI.....mah...šuplja al' et'...ma svakako nam ne bi odgovarala veličinom...ovo je baš moćno.....[sm=bravo.gif]




minie -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (9.5.2015 21:19:26)

Hehhe, ma znam, ali oni idu na tu varijantu ako kupis 12' za godinu je preraste i novo moras, 16'. A rece i nama onaj ciko da se moze mijenjati biciklo,, ali da ga mogu procijeniti i na 50 KM, e vala jaka im zamjena, hahhaha.

A i meni se u Capriolu bas svidjelo crveno-bijelo [sm=smiley1.gif]





bebaa -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (9.5.2015 21:35:24)

na 50 KM

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]pa ni točak ne mogu uzeti....
a hoće li to i kod tebe slatka s tom crvenom konbinacijom....[sm=bravo.gif]




bebacha -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (10.5.2015 11:01:33)


IZVORNA PORUKA: minie


IZVORNA PORUKA: bebaa

misija uspješna....
kupismo Capriolo 16.....odlično mu čuči....[sm=smiley36.gif]
uopšte mu nije toliko prevelik kako smo kontali.čak ni cic nije smio do kraja spustiti jer mu ne odgovara onda visina.....
od 14 smo odustali iz razloga što su to nestandardne veličine (čitaj kineske kako svi prodavači kažu[sm=zmeden.gif])i nemaju unutrašnju rezervnu gumu.....i nestabilni su...
u ovoj radnji ima 1 god garancije....nakon prerastanja moguće je biciklo zamijeniti staro za novo uz doplatu nakon procjene starog...što ne vjerujem da će se desiti jer će ga rashodovati garant....[sm=jezicek.gif]
u svakom slučaju s obzirom da nam je to prvi put da sjede na pravo biciklo,frajer je uspio prevaliti put od Č.Vile do Grbavice.....[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Drago mi je da ste kupili. Capriolo je super.
A kako svima prica istu pricu za kineska bicikla 14'. Nas nije i ima god garancije, a i u Njem imaju ta i nisu kineska, samo sto kod nas nisu stand velicine. Cak ih je i Unis proizvodio.



pa na svim stranicama za određivanje veličine bicikla prema uzrastu ima i 14",tako da mi nesto čudna ta priča




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]