RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


koka i po -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 16:51:26)

amelicameli...ja mislim da tvoj zarucnik ima jake sexualne apetite.mastanje je dozvoljeno doklegod ono ne predje u djelo.
jedan moja bliska drugarica je imala isti problem ali u braku.naravno da je bila povrijedjena..naravno da se osjecala ponizeno jer je stavljena pod upitnik njezina vrijednost kao covjeka i zene.srecom sve se zavrsilo pozitivno po nju.na zapadu ovakve stvari smatraju se kao normalne ali ovo nije zapad nego Bosna ,tako da sve zavisi od tvog pogleda na takve stvari i iz kojeg ugla gledas na situaciju u kojoj si se nasla.
ja licno....bih pristala da ostvarim njegovu mastariju ali sa nekim ko bi njemu bio direktni rival cisto zato da se osjeca kako se ti osjecas sada.vjerujem da bih reagovao isto kao ti i da bi mu rjedje padale na pamet takve sexualne perverzije.




mnn -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 16:58:19)

ja sam bas neki dan pricala sa svojim muzem o sexu.da li bi ja mogla zivjeti bez sexa? ja kazem ja bi mogla.a on kaze ja ne bi nikako mogao..mi imao stvarno dobar brak razumijemo se volimo..samo smo eto tako dosli na tu temu jer me pitao da slucajno neznam ostanemo jedan bez drugoga..sto bi ja dalje radila i on..svatko nesto voli netko ne voli sex netko bez toga dan sat ne moze..razliciti smo ljudi.po meni to sto trazi taj tvoj partner nije normalno..ali ja govorim u svoje ime jer ljudi smo svi i razlicito gledamo na sve to.drzi svoje stavove i ako ti to ne odgovara kreni dalje u novi zivot ima muskaraca koji ce prihvatiti sve tvoje zelje..snove i ostalo ne vjerujem da ces ostati sama.nedaj se i sretno ti[sm=smiley31.gif]




ladyblue RR -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:08:21)

threesome, jupiiiiiiiiiii. ja bih mu rekla može ali ne sa prijateljicom nego sa prijateljem...ne lože me žene u krevetu nego 2 frajera.
baš me interesuje da li bi pristao?!




koka i po -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:37:46)

haman da isto razmisljamo[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:45:51)


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: eldinky


I onda zatvorimo ovu temu, i otvorimo novu pod nazivom : Moj zaručnik mašta o trojci sa RR forumašicama"


jes ,kad znaš da bi tebe izabrao [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

ma jok, on bi sigurno izabrao Skvo , u stvari , lud je ko je ne bi izabrao[sm=smiley20.gif]


da li trebamo Skvo obavijestiti o necemu tico? [sm=jezicek.gif]

Ma možemo, a i ne moramo[sm=jezicek.gif]

Ovo je naravno bila šala. Po meni naša Skvo ono baš extra treba, pa mi ona prva pala na pamet.

Skvo [sm=smiley31.gif]


Mila stani u red [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:49:54)


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje [sm=smiley19.gif] Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.[sm=smiley1.gif]


ti si očito nesretna s tim svojim vjerenikom...
a nije smak svjeta ako se raziđete... bolje da budeš neko vrijeme sama nego sama u troje ...
toliko se ljudi razvede nakon bezbroj godna zajedno, poreddjece,ili ljudi umru pa se život nastavlja...
zašto raskid smatraš tako tragičnim... kakva bona samoća..

cjeni se sebe, svoje želje i svoj život....




amra_sa -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:52:45)

2 Crnca mu dovesti, da ga baš okahriš da se osjeća ko pokisla kokoš [sm=jezicek.gif] Prije toga vezanje, lisice, šampanjac, kupka, ugođaj i ostali folovi ... Na kraju igre ga pogledaš od - do i kažeš na tebi ama baš ništa vrijedno ni uzbudljivo ...[sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:59:08)


IZVORNA PORUKA: amra_sa

2 Crnca mu dovesti, da ga baš okahriš da se osjeća ko pokisla kokoš [sm=jezicek.gif] Prije toga vezanje, lisice, šampanjac, kupka, ugođaj i ostali folovi ... Na kraju igre ga pogledaš od - do i kažeš na tebi ama baš ništa vrijedno ni uzbudljivo ...[sm=smiley36.gif]

prisutan


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




muaaa -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 17:59:18)


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje [sm=smiley19.gif] Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.[sm=smiley1.gif]

Bez obzira sta odlucila nikada ali nikada se nemoj ovako osjecati jer ti to nisi...nije ni jedna zena

I ovo,bilo pa proslo...idi dalje




gvendolina -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 18:16:58)

jao teme,je li ovo inspirisano sa 50 nijansi [sm=jezicek.gif]


IZVORNA PORUKA: ladyblue

threesome, jupiiiiiiiiiii. ja bih mu rekla može ali ne sa prijateljicom nego sa prijateljem...ne lože me žene u krevetu nego 2 frajera.
baš me interesuje da li bi pristao?!


potpisujem lady,kada ocekuje od tebe da pristanes threesome reci moze ali samo sa dva muskarca [sm=smiley14.gif]




jasmin -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 19:19:26)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR



a nije smak svjeta ako se raziđete... bolje da budeš neko vrijeme sama nego sama u troje ...


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Koja dobra rečenica...
Ona je svakako sama,još sad,ali nije svjesna.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (1.6.2013 20:50:42)

[Sadržaj poruke je obrisan]




rerica -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 21:09:48)

masta moze svasta....

nek od[sm=smiley35.gif]ebe iz tvog zivota,konj jedan.... fuj

ne smijem ni pomisliti sta bi ti preldlozio da udjete u brak [sm=zmeden.gif]




Medi_87 -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 21:10:06)

Sine moj sutni ti njega dok je vakat, a i dosta ces bodova dobiti[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 22:02:47)

gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišeš[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 22:03:52)


IZVORNA PORUKA: škorpija

gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišeš[sm=smiley36.gif]


nego ja ne bih smječa predložiti ni utroje s muškarcima, šta ako kaže ok hajmo prvo tvoje pa ćemo onda moje,ufff ne valja skakati sam sebi u stomak[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 22:09:45)

Mene bas ta trojka ne privlaci. Moze samo 4 da svaki muchacho radi svoj posao tek onda bih mogla reci da sam zadovoljena u grupnjaku. Sve ostalo me ne privlaci.




gvendolina -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (1.6.2013 22:45:33)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija

gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišeš[sm=smiley36.gif]


nego ja ne bih smječa predložiti ni utroje s muškarcima, šta ako kaže ok hajmo prvo tvoje pa ćemo onda moje,ufff ne valja skakati sam sebi u stomak[sm=smiley36.gif]

vamo potrcala, a nisi dosla na temu domacinstvo da mi pomognes s jagodama [sm=jezicek.gif]

u pravu si nisam razmisljala o toj (per)verziji ako pristane,sta onda[sm=sad.gif]




miny_harambasha -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (2.6.2013 14:05:39)

Moje misljenje je da su mastarije ok...i da sa vise zena i sa vise muskaraca i ovako i onako.Svaki covjek ima neku mastu i zeli nesto.Svaka skoro peta zena ima mastu da proba sex sa vise muskaraca,ali slabo koja da ce ostvariti tu mastariju.Ja i moj momak isto imamo te neke igrice i mastarije,ali da mi predlozi da dovedem nekoga ne bi se lijepo proveo.A mislim da bih pristala na to i zovnula mu drugaricu koja lici na frajera pa eto pasa uzivaj hahahahah..Sve u svemu ako njemu treba neko u krevetu ti mu nisi dovoljna.I nikad neces biti.Jos mi je zapalo za oko to sto ti je rekao kao da budes zahvalna sto te ne vara.Moje misljenje je da on nije bolestan,on je sebi normalan.Ali isto tako on je smece od covjeka koji ima obraza da tako nesto kaze.Kako kazu:Odjelo ne cini covjeka,tako ni njega to njegovo obrazovanje i sve titule ne cine insanom. [sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (3.6.2013 19:29:24)

[Sadržaj poruke je obrisan]




riba78 -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (11.6.2013 8:50:46)

možda još mašta [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Mirkica -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (11.6.2013 8:53:47)


IZVORNA PORUKA: buba29

Sta bi sa zarucnikom [sm=zmeden.gif]


mozda je odlucila da proba hahahhaha




bebaa -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (11.6.2013 8:59:05)

i ja se baš juče pitam šta bi s ovom djevojkom.....možda su se razišli ili.....[sm=zmeden.gif]




InLove -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (11.6.2013 8:59:28)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: buba29

Sta bi sa zarucnikom [sm=zmeden.gif]


mozda je odlucila da proba hahahhaha


mozda,hajd bogati sta fali [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Funky -> RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prijateljicom (11.6.2013 9:07:51)

IZVORNA PORUKA: InLove
mozda,hajd bogati sta fali [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


ha ya[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>