|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
1.10.2014 14:33:28   
Pepeverde
Slažem se sa svim što si rekla. Muški užitak neće izostati svakako, trebamo se potruditi oko sebe.Možda ću ispasti naivna, ali vjerujem da me muž nikad neće prevariti. A ako bi i prevario, razlog sigurno ne bi tražila u nedostatku ili lošem seksu.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 9:31:17   
anandi
Dobro jutro drage moje, evo da se i ja napisem stosta
Trenutno sam bez sexa 21dan, i mogu vam reci hocu da izludim user posted image
U braku sam 6 godina i na sex se ne mogu pozaliti. Kao i kod svih na pocetku je bilo skoro svaki dan, a vremenom se smanjivalo, svaki 3dan pa jednom sedmicno pa nekad svake druge sedmice, al u konacnici kad se bacimo u akciju nemam rijeci mm se max trudi oko mene.
Malo cu detaljisat iz razloga da bih vam rekla sta osjecam, jednostavno imam potrebu da nekom kazem
Nazalost jos nemamo djece, nesto nam se ne dauser posted image al aBd bit ceuser posted image
U prve tri godine sex za deset, naredne dvije javlja nam se zelja za djetetom i tu pocinje hodanje po doktorima, pregledi,nalazi i hvala bogu sve ok ali imam osjecaj da nam se sex sveo na dan D kad je ovulacija, odnosi su sve tempirani...Opet ne mogu se pozalit, kad vec moramo da tempiramo odnose izvedemo to na salu. Tako da sam pocela mjeriti bazalnu temp i tu se uvijek zezamo sta kaze graf, kad je dan D, ako se neko od nas pozali sto nema nekog vremena seve, uvijek drugo dobaci udi na graf on ima zabiljezeno user posted image
Zadnju godinu mm je cesto zbog posla odsutan, zna da ne dode kuci i po 2 mjeseca i sta da radi nego da se postuje user posted image Kad smo kod postovanja (mastrubacije) jedne prilike sam usla u kupatilo i zatekla mm kako mastrubira pod tusem, ostala sam sokirana, bilo mi je smijesno da sam stajala i gledala a on me nije ni skonto da sam usla... u jednu ruku mi je bilo krivo da se postuje a ima 10 godina zenu mladu i pored mene zive koja nikad ne odbija sex, al sam se brzo smirila i zazmirila na jedno oko jer je to sasvim normalno, bolje da se sam postuje nego da ode kod neke, zar ne?
E sad dolazimo kod problema, koji je mozda samo u mojoj glaviuser posted image
Prije 25dana imali smo porodicni problem gdje sam se zakacila sa svekrvom a i sa njim i nismo komunicirali 10 dana, samo po potrebi, hoces jest?hoces kafu? i to je to.Kad hocemo leci ritual nam je pusa,laku noc,volim te (mozda je malo smijesno i djetinjasto al tako smo naucili jos dok smo se zabavljali i tu smo naviku prenjeli u braku) sad toga vise nema user posted image Ta svada koja je izbila rijesila sam sa svekrvom a i snjim razgovorom i evo 15 dana sve vise i vise komuniciramo al puse a kamoli sexa ni na vidiku.
Primjecujem u zadnje vrijeme da se cesto postuje pod tusem, a ja jadna cekam ko ozeblo sunce, i vec mi je pocelo uzasno ici na zivce to njegovo ponasanje. Sacekam da zaspi i podem plakat i skontam mozda da ja prva pokrenem incijativu. Prije dvije noci ode on da se kupa i nikad izaci, stanem pred vrata i cujem ga da se trlja i stanem i kontam sta da radim, plamenice su me obuzele, nit da udem nit da se pravim luda. Hajde reko uci cu kad imam sta i vidjet user posted image pridem do kade a on se okrece da ne vidim i pitam ga ti se to postujes a on aha. A ja njemu kad cemo se mi sexat, kaze on kad ugrije (nije nam jos bilo pusteno grijanje, al to nije razlog jer smo se sexali i proteklih godina u zimskom periodu) pogledam ga i okrenem se i izadem iz kupatila. Iskulirala sam, nista nisam prebacivala. Evo jucer pusteno grijanje, vruce u stanu, a on nista.
Da ne bude zabune, nismo se bas neprimjetno udaljili jedno od drugog vec mm radi eksperiment za disertaciju i dolazi kuci navecer. Na poslu je do 4h od 4 do 8-9h u labaratoriji (u lab odem i ja da mu pomognem jer smo iste struke) ovakav tempo mu je vec 2 mjeseca i bit ce jos mjesec tak da vjerujem da je mrtav umoran i nije mu sad do sexa i gnjavaze sa mnom. A ja opet u stanu sama, imam jos jedan ispit i od dosade pocela sam sebi neke crne misli navlaciti.
Kad razmislim mislim da pretjerujem, sta vi mislite? Danas je na putu i doci ce kasno pa kontam sutra ce biti slobodan pa da nabacim u jutro kakve krpice i da ga zaskocim user posted image hahaha cisto da ispostuje bracne duznosti...
Ne znam ili da ga pustim i cekam da on meni pride?user posted image Ne mogu vam opisat kako sam ga pozelila
Izvinjavam se na ogromnom postu, i molim vas recite svoje misljenje

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 9:45:14   
ziel
Procitala sam sve, ali da ti odgovorim samo na ovo zadnje pitanje user posted image
ZASKOCI GA user posted image ne cekaj da on prvi i ne znam jesil vec pokusala, zanemari to sto on ne pridje prvi, pokusaj ti svaki dan ili dva neku njeznost mu pruziti, pomaziti ga, malo neka ruke lutaju mislim govorim ti kao zena zeni user posted image malo da ga omeksas, mozda se i on negdje izgubio u svojim mislima zbog svih briga koje si napisala, pa ce mu to sigurno dobro doci malo njeznosti...da povratite onu strast koju ste imali, da to ne bude samo kad je ovulacija, nego i bez toga

< Poruku je uredio ziel -- 2.10.2015 9:46:24 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 9:50:04   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ziel

Procitala sam sve, ali da ti odgovorim samo na ovo zadnje pitanje user posted image
ZASKOCI GA user posted image ne cekaj da on prvi i ne znam jesil vec pokusala, zanemari to sto on ne pridje prvi, pokusaj ti svaki dan ili dva neku njeznost mu pruziti, pomaziti ga, malo neka ruke lutaju mislim govorim ti kao zena zeni user posted image malo da ga omeksas, mozda se i on negdje izgubio u svojim mislima zbog svih briga koje si napisala, pa ce mu to sigurno dobro doci malo njeznosti...da povratite onu strast koju ste imali, da to ne bude samo kad je ovulacija, nego i bez toga


e tako to radimo mi posoljene tuzlanke.....navali i ne puštaj...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 9:50:59   
Zelimo_bebu
anandi i ja sam bila u slicnoj situaciji, samo ja ne popustam hahahaha, nego samo zvocam kako on mene zanemaruje...ali sam primjetila dok se sredina promjeni stvari su potpuno drugacije, dok se maknes od svakodnevnice drugacije, tako da cudni su ti muski totalno...ti u akciju a ako ne bude htio onda imas razlog da se ljutis....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 10:00:42   
anandi
ziel haman ce tako i bit, nepreostaje nista drugo nego da ga zaskocim user posted image A nisam pokusavala, samo sam ga jednom to pod tusem pitala za sex i to je to. Mozda da poradim na tom mazenju, trenutno idem i sjedan na drugi kraj secije...al zato primjenjujem metodu preko zeludca, pravim mu njegova omiljena jela user posted image nedavno je dolazio kuci a serpe prazne, pa sad kako vise kuham on vise i pricauser posted image

bebaa ne smijem osramotiti Tuzlu, ima da ga zaskocim veceras odmah user posted image

zelimo bebu draga moja tu sam i ja negdje sa zvocanjem. Cinjenica da sam mu prisla i zaskocila sumnjam da bi me odbio

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 10:04:16   
veeseelaa
bome anandi meni kad se sexa ništa ja tu ne čekam
prestani analizirati i nazetazi se s njim, nego povali ti to

malo mi jeste puno to njegovo ćapanje po kupatilu al svakakvih nas ima
nego drugi put kad vidiš da se zadao , ti završi posao

bar bi ja tako :D

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 10:14:52   
mishkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bome anandi meni kad se sexa ništa ja tu ne čekam
prestani analizirati i nazetazi se s njim, nego povali ti to

malo mi jeste puno to njegovo ćapanje po kupatilu al svakakvih nas ima
nego drugi put kad vidiš da se zadao , ti završi posao

bar bi ja tako :D

Da, uleti i ti pod tus, ne gledaj nekako toliko proracunato na sex, nego vise kao normalno nesto, sto i jeste. Sretnouser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 10:16:58   
anandi
veselaa pa razmisljala sam i ja o tome da zavrsim sto je zapoceo, ali sve kontam izaci ce s prangijom user posted image al ocigledno se prekontam. Ubuduce cu mu se samo skinut i pridruzit pa da vidim sto ce se predamnom ispostovat user posted image
Prije nije bilo te mastrubacije, mada slagat cu da nije, sve u nekim dozvoljenim granicama, to kad je na putu ili ako sam ja dobila, cak sta vise pomognem mu user posted image Samo sto sad kao sto sam vec napisla dosta radi i to navecer kad dode kuci poslije vecere i kupanja (trljanjauser posted image ) sjeda za racunar i radi do 12-1h. Vidim na njemu da je premoren a ne zelim da pomisli da je meni samo sex u glavi i da ga nerazumijem, zato sam se drzala po strani. Moram ga prvo pokusat ukrotit pa onda se zalit

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 10:44:18   
Hanady RR
anandi ja mislim da ćete vi sve to ubrzo zvati juče...

vi ste u jednoj poziciji u kojoj mi ostale rijeđe budemo...
stresno je i voditi ljubav na dan D...
kada se to odvuče u neke godine i vrijeme jako je stresno...
a njemu je dodoatan stres očito i taj magistarski koji sprema i posao koji radi i sve mu je suviše stresa koji mora pregurati sada...
pored ovih poslovnih vjerujem malo mu je želja za bebom i sex-anje smao radi nje učlinilo i sex stresnijim sada u trenutku kada bi mu trebao biti opuštanje...
naravo draga i ti si tu ona koja je pod stresom...
i eto i ta nesretne svađa koja je možda iznjedrila neke misli tvoje il njegove mame i tako...
al sve to prođe..
mladi ste a mlad je i brak...
biće tu i sex-a i beba...
al eto recimu usput reci mu da ti jako nedostaje maženje sa njim...
i da ti u životu treba smao on da sad misliš samo na njega i da se zagrlite i da jedno drugom budete oslonac u svemu a pravljenje bebe ako se desi desilo ako ne Bože moj mazilismo se radi nas dvoje...
pokušaj...sretnouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.10.2015 10:47:28 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:25:56   
anandi
Hanady i ja se nadam da cemo ubrzo vratiti se nase prvobitno stanje.
Bas mi ga je zao, taj ga doktorat unisti sto emocijalno sto finansijski. Sad smo abd u Decembru planirali na vto jer mislimo da nam sad treba da dode i novi clan (meni je 27 a njemu 37godina). Ured sam mu rekla da postupak prolongiramo za proljece jer mu je ovaj eksperiment uzeo skoro 10 hiljada i jos vise je pod stresom zbog novca
Kao sto kazes treba da mu dam do znanja da mi on nedostaje.

Hvala vam drage moje na savjetima, citajuci vase postove shvatila sam da trebam da mu pridem s ljubavlju a ne sa tersom i podbadanjem, jer muz je za pozeliti.
Kad vratim film i sjetim se mog ophodenja prema njemu iskreno i nije ni cudo sto se covjek postuje kad vidi zenu koja suti i smrknuta je.
Evo sad sam pregledala svoje sexi krpice i pripremila sam crne carape, potkosulja s halterima (srno-smeda, tigrasta), crne tangice + stikle ma ima da ga unistim user posted image sto u narodu kazu vidjet ce kako musa dere jarca hahahaha
Nadam se da ce doci veceras do 8 ako bude poslije onda bi to ostavila za jutro, a kad skontam jutarnjeg sexa nije bilo ima i godina

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:36:08   
veeseelaa
ma šta toliko dumaš, sexaj se kad ti se sexa
ja nisam još sretala muškiće koji ne žele seks jer uče, jer su gladni, itd
muški uvijek hoće da se seksaju, ako je pravi pristup i prava žena , jel

a ti to jesi pa navali :D


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:42:47   
anandi
ma dumam bezveze i svjesna sam toga user posted image Iskreno poljuljane su mi emocije i vucem neki ters, al ne zbog njega nego jer mi je mama prosle godine umrla pa mi malo fali

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:45:13   
veeseelaa
anandi ... ne daj se....
razmišljaj bistro, staloženo
i bit će sve ok



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:48:44   
anandi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

anandi ... ne daj se....
razmišljaj bistro, staloženo
i bit će sve ok



user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:51:20   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: anandi

veselaa pa razmisljala sam i ja o tome da zavrsim sto je zapoceo, ali sve kontam izaci ce s prangijom user posted image al ocigledno se prekontam. Ubuduce cu mu se samo skinut i pridruzit pa da vidim sto ce se predamnom ispostovat user posted image
Prije nije bilo te mastrubacije, mada slagat cu da nije, sve u nekim dozvoljenim granicama, to kad je na putu ili ako sam ja dobila, cak sta vise pomognem mu user posted image Samo sto sad kao sto sam vec napisla dosta radi i to navecer kad dode kuci poslije vecere i kupanja (trljanjauser posted image ) sjeda za racunar i radi do 12-1h. Vidim na njemu da je premoren a ne zelim da pomisli da je meni samo sex u glavi i da ga nerazumijem, zato sam se drzala po strani. Moram ga prvo pokusat ukrotit pa onda se zalit


Samo mi reci koja je razlika izmedju sexa sa svojom zenom ili postovanja. Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig. Mozda on brine zbog tebe. Cudni su muskarci. Svasta se mota po njihovim glavama. Nego kad on dodje ti njega zaskoci i obavi posao. Nekad petominutni sex ima veci ucinak nego cijelo nocni. Sretno user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 11:57:34   
veeseelaa
Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig.


ja se ne slažem user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:07:17   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig.


ja se ne slažem user posted image



Ja to kazem jer mu je bezveze izgovor. Ne znam kako neko moze biti toliko umoran da mu nije do sexa user posted image
Nego draga moja ne analiziraj svaku situaciju i svaki njegov gest. Tebi kad dodje ti djeluj. Nemoj ni da pitas. Hoce nece mora. user posted image Ne pitaj kad cemo sta cemo. Nego polahko lagano predigru dok se strasti ne rasplamsaju. Bit ce i tebi lakse. Neces se smarati crnim mislima koja ce te bacati u depresiju


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:07:55   
anandi

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Samo mi reci koja je razlika izmedju sexa sa svojom zenom ili postovanja. Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig. Mozda on brine zbog tebe. Cudni su muskarci. Svasta se mota po njihovim glavama. Nego kad on dodje ti njega zaskoci i obavi posao. Nekad petominutni sex ima veci ucinak nego cijelo nocni. Sretno user posted image



Naravno da ima razlike bar po meni, jedno je sex i vodenje ljubavi a drugo su potreba i hormoni. Mi zene mozemo i godinu dana bez sexa a i postovanja dok je s muskarcima druga prica. Njima nije zdravo da zadrzavaju seprmu, cak sta vise preporucuje da nema duge apstencije i da se redovno prazni jer moze doci do problema sa erekcijom. To je moje neko misljenje
U pravu si za taj petominutni sex. Hvala ti

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:10:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Samo mi reci koja je razlika izmedju sexa sa svojom zenom ili postovanja. Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig. Mozda on brine zbog tebe. Cudni su muskarci. Svasta se mota po njihovim glavama. Nego kad on dodje ti njega zaskoci i obavi posao. Nekad petominutni sex ima veci ucinak nego cijelo nocni. Sretno user posted image



Naravno da ima razlike bar po meni, jedno je sex i vodenje ljubavi a drugo su potreba i hormoni. Mi zene mozemo i godinu dana bez sexa a i postovanja dok je s muskarcima druga prica. Njima nije zdravo da zadrzavaju seprmu, cak sta vise preporucuje da nema duge apstencije i da se redovno prazni jer moze doci do problema sa erekcijom. To je moje neko misljenje
U pravu si za taj petominutni sex. Hvala ti

neke...

tamo žene....


mislim moramo poštovati jedne druge i znati da nam nisu svima libida ista...kad kažem poštovanje ne mislim na masturbaciju naravnouser posted image
ja godinu dana ne bih mogla...a ako ćeš me shavtiti sada ne bih ni htjela i to moj muškarac vrlo dobro zna...
neće on...ima ko hoće vjeruj miuser posted image i daj mu i to do znanjauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.10.2015 12:13:12 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:12:39   
anandi

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig.


ja se ne slažem user posted image



Ja to kazem jer mu je bezveze izgovor. Ne znam kako neko moze biti toliko umoran da mu nije do sexa user posted image
Nego draga moja ne analiziraj svaku situaciju i svaki njegov gest. Tebi kad dodje ti djeluj. Nemoj ni da pitas. Hoce nece mora. user posted image Ne pitaj kad cemo sta cemo. Nego polahko lagano predigru dok se strasti ne rasplamsaju. Bit ce i tebi lakse. Neces se smarati crnim mislima koja ce te bacati u depresiju



Mozda ste me pogresno shvatili nije on rekao da nece jer je umoran... Al dobra ti je ta Hoce nece mora user posted image Bas si me nasmijala

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:22:29   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako je premoren onda mu nije ni do jednog ni do drugig.


ja se ne slažem user posted image



Ja to kazem jer mu je bezveze izgovor. Ne znam kako neko moze biti toliko umoran da mu nije do sexa user posted image
Nego draga moja ne analiziraj svaku situaciju i svaki njegov gest. Tebi kad dodje ti djeluj. Nemoj ni da pitas. Hoce nece mora. user posted image Ne pitaj kad cemo sta cemo. Nego polahko lagano predigru dok se strasti ne rasplamsaju. Bit ce i tebi lakse. Neces se smarati crnim mislima koja ce te bacati u depresiju



Mozda ste me pogresno shvatili nije on rekao da nece jer je umoran... Al dobra ti je ta Hoce nece mora user posted image Bas si me nasmijala


Samo opusteno. Rijedi se losih misli i stresa. Bebica ce doci kad se budes najmanje nadala to ti govorim iz licnog iskustva. Ali moras psihicki da se rasteretis. Vjeruj stresno je i za njega i za tebe kad imate odnose samo kad je dan D. Kad nije spontano. Mozda mu je sad to vise preslo u naviku. Ali zato ti djeluj. Pa kad se stvari malo poprave onda razgovorom se rijesite svih nedoumica. Jer samo cesci odnosi nece rijesiti problem ako ga ima. Onda mu kazes koliko ti on nedostaje koliko ti je potrebna njegova blizina.



_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:25:43   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


mislim moramo poštovati jedne druge i znati da nam nisu svima libida ista...


kao npr. kod mene je nizak libidouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:29:49   
anandi
pcelice ako mi vjerujes vec sam pozitivna, bas ste me i nasmijale a i oraspolozile.
Ono kakvih brakova i problema ima ovo kod mene je cista glupost i prolazna faza.
Al zato zene kad se nas dvoje spojimo bit ce zemljotresa u Tuzli user posted image
Moja nena zna reci "Sto sam se duze s djedom ljutila slade smo se mirili"

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: ODNOS - koliko često
2.10.2015 12:34:22   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: anandi

pcelice ako mi vjerujes vec sam pozitivna, bas ste me i nasmijale a i oraspolozile.
Ono kakvih brakova i problema ima ovo kod mene je cista glupost i prolazna faza.
Al zato zene kad se nas dvoje spojimo bit ce zemljotresa u Tuzli user posted image
Moja nena zna reci "Sto sam se duze s djedom ljutila slade smo se mirili"


Ja iskreno ovdje i ne vidim neki strasan problem. Vi ste upali u monotoniju pokusavajuci da dobijete bebu. Tebi se desile neke stvari pa si osjetljiva. Samo ti je trebalo malo podrske i vjetra u ledja. Zato zene vezite se veceras za krevete bice zemljotresa. Epocentar u Tuzli user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *