RE: Jadna ja / jadna ona (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


teacher75 -> RE: Jadna ja / jadna ona (11.6.2013 15:56:24)

bilo je momenata kad sam to pomislila, npr. u trudnoci kada sam povracala po citav dan a imala dvogodisnje dijete uz to, pa na pocetku kada se alan rodio dok se nismo organizovali al sada vise ne mislim tako. jednostavno sam dosta lijena a i sebicna, navikla da imam dosta vremena samo za sebe i svoje cejfove pa mi se u pocetku bilo teskoi navici na sve obaveze i znala sam zakukati[sm=smiley36.gif]. od muza imam slabo neke pomoci u kuci i oko djece al srecom imam mamu zivu i uvijek na raspolaganju i nadjem dosta vremena za sebe pa ne mogu vise reci da sam jadna[sm=smiley36.gif]




EEDITH -> RE: Jadna ja / jadna ona (11.6.2013 15:59:42)

meni su najjadnije osobe koje za sve kažu -
-samo se to meni može desiti




teacher75 -> RE: Jadna ja / jadna ona (11.6.2013 16:13:07)


IZVORNA PORUKA: eldinky

meni su najjadnije osobe koje za sve kažu -
-samo se to meni može desiti

to mm ima obicaj cesto reci[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mishkica -> RE: Jadna ja / jadna ona (11.6.2013 22:27:01)

imam kolegicu koja se razvela nedavno, i sad se svi sjatili jadna ona, jadna djeca, ma hajde sta je jadna, jadnija je bila s njim, ni muza u krevetu, ni para u novcaniku, ni djeci oca prisutnog nikad, ne volim taj izraz, ne smatram se jadnom, znam se izvaliti nekad kad mi je svega preko glave pa kazem e jadna mi majka, pa nastavim lagano[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Jadna ja / jadna ona (25.4.2015 18:34:40)

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.[sm=jezicek.gif][sm=duda.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




salmy -> RE: Jadna ja / jadna ona (25.4.2015 22:41:39)


IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.[sm=jezicek.gif][sm=duda.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

treba nac muza bez familije...to bi bio poso[sm=smiley36.gif] slazes se?




ada_ -> RE: Jadna ja / jadna ona (25.4.2015 23:08:48)


IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.[sm=jezicek.gif][sm=duda.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Cuj jadna ma niko sretniji od nje,ne mora trpit svekrvu nit njeno mjesanje u oblacenje i ponasanje [sm=smiley36.gif]....nemam nikakav odnos s muzevom familijom a imam divan brak,inace ni muz nema nikakav odnos sa svojom familijom jer je on tako zelio




minie -> RE: Jadna ja / jadna ona (26.4.2015 0:35:17)

Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.




Finepex -> RE: Jadna ja / jadna ona (26.4.2015 7:13:20)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Finepex

obicno kazem, jadna ona koja nema dobar odnos sa muzevnom familijom. prati je cijelog zivota....naravno ako se ne razvede.[sm=jezicek.gif][sm=duda.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

treba nac muza bez familije...to bi bio poso[sm=smiley36.gif] slazes se?

Za pojedine bi to bilo "savrsenstvo" [sm=smiley36.gif].




Finepex -> RE: Jadna ja / jadna ona (26.4.2015 7:17:22)


IZVORNA PORUKA: minie

Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.



Sama ljepota je u tome sto vidis kontradiktorne reakcije zena koje na jednu stranu zele da opravdaju i da stoje iza toga sto nemaju dobar odnos sa svekrvom, a sa druge strane nervira ih kada neko drugi to spomene ( da nemaju dobar odnos). [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Zar ne mislis, da reakcije govore vise od 1000-1 rijec?




Alma_27 -> RE: Jadna ja / jadna ona (26.4.2015 8:48:29)


IZVORNA PORUKA: minie

Finepex je li ostala i jedna ova tema u kojoj se analizira odnos sa svekrvom, sa muzevom familijom... a da je nisi pronasla i komentarisala, ccc... Zeno, zivot je lijep, ispuni ga necim lijepim, ima more lijepih tema na rr, ti se svekrve uhvatila ko pijan plota.



Do not feed the troll! [sm=smiley1.gif]




Alma_27 -> RE: Jadna ja / jadna ona (26.4.2015 9:42:48)

Za sebe nikad nisam rekala jadna ja a svasta sam prosla, vjerujte. No, sve je za ljude i sve me je ojacalo (osim bolesti i smrti drage osobe).

Za druge sam pomislila jadna ona/on samo ako sam vidjela tesku situaciju npr., zlostavljanje djece ili genocid. Dakle, zrtve (iako se uvijek podsjetima da se na Allahovu volju ne treba ljutiti) a svako ko ima bilo kakav izbor nije zrtva i nije za zaljenja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]