RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijenost? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


leona81 -> RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijenost? (14.6.2013 13:10:49)

ja ne pomislim to, a vidjam da ljudi voze svoju djecu u kolicima. ako je bolesno ili invalid postoje specijalna kolica




anitaa -> RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijenost? (14.6.2013 13:47:49)

Sad sa sjetom pomislim na dane s kolicima. Od godine i po ni čuti ne želi za kolica i to uglavnom nekako klapa, osim kad se baš premori, pa onda je nosimo, šta je tu je.




mamaajna -> RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijenost? (14.6.2013 13:50:59)

potreba odraslih,ja sam curicu do proljetos znaci 3,5g vozala u kolicima kad idem na duzu relaciju povucem i kolica u slucaju da se umori a da je ja nemoram nosati




manuela RR -> RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijenost? (10.7.2019 19:15:57)

Ja sam za kolica i sreca pa se obozava vozati u njima...

Stariji je i sa 4g rado u kolica kad se umori...A mi sad ima 2.5 g i na moru su mi bila spas...Fino odspava dok amo u set_nji a niko ga ne nosa...
Sad sam mu narucila i kisobran kolica jer ova stokke su postala preglomazna...Uglavnom dok god hoce ja sam za 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]