RE: Menstruacija i dojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


elmaL -> RE: Menstruacija i dojenje (21.4.2015 10:57:58)

Ja sam do sada nekoliko puta mislila dobit cu 100%, imala sam bolove bas kao pred menstruaciju, bila nervozna, ali evo nema je jos. Beba ce mi napuniti godinu za 20dana aBd, doji i sad, 1-2 po danu, i toku noci cesto[sm=smiley1.gif]

Nego, znate li da li se treba cekati mentruacija da bih uradila papa test? Neko spomenu nedavno radice papu, ali ceka menstruaciju[sm=zmeden.gif]




Vanne -> RE: Menstruacija i dojenje (21.4.2015 11:51:21)

Elma ja sam isla da radim papu tri mjeseca nakon poroda i rekli su mi kad mi se ciklusi stabilizuju da dodjem onda...ja sam prvu dobila sedam i po mjeseci nakon poroda,kad je smizla prihvatila dohranu pa manje dojila...odmah se na meni odrazilo...i od tad tacno 28 dana ciklus ,kao i prije. Samo su mi sad menstruacije bolnije i obilnije [sm=zmeden.gif] cak i ovulaciju osjetim...kad ovuliram nemogu dva dana sjesti normalno i ziga me kroz rez od epiziotomije...
Kad dobijem imam isti osjecaj kao poslije poroda da ce mi sve ispasti dole [sm=smiley36.gif]




elmaL -> RE: Menstruacija i dojenje (21.4.2015 11:59:47)

A joj Vanne[sm=smiley13.gif] nije bas zahvalna situacija, valjda se poboljsa kasnije.

Znaci ipak trebam sacekati menstruaciju.




Vanne -> RE: Menstruacija i dojenje (21.4.2015 12:05:47)


IZVORNA PORUKA: elmaL RR

A joj Vanne[sm=smiley13.gif] nije bas zahvalna situacija, valjda se poboljsa kasnije.

Znaci ipak trebam sacekati menstruaciju.


Meni su tako rekli...
Dobro si me napomenula,mogla bi ovih dana i ja da odradim papu,totalno sam smetnula to sa uma...i malo da pogledaju stanje u maternici,nisam imala kontrolu nakon poroda...
Otisla i nisu me htjeli pregledati [sm=hudicek1.gif] na sve sto sam se zalila nakon poroda kazu da je normalno za poslijeporodjajno stanje [sm=hudicek1.gif]
A ja nisam mogla tri mjeseca sjesti normalno niti mokriti kako treba [sm=hudicek1.gif]




Isha -> RE: Menstruacija i dojenje (21.4.2015 12:09:14)

I meni je dr rekao da sacekam. Prva menstruacija je bila u martu sa njegovih devet i po mj,druga 38.dan od prve,ali vise kao spoting, jedan dan se pojavi,,pa sutra nista i tako dva puta. Nadam se da je ovo jutro odlucila krenuti kako treba. On doji cesto i po noci i po danu.




Atica123 -> RE: Menstruacija i dojenje (7.3.2018 21:46:27)

Zenice cao :) ne znam da li sam na pravom mjestu ali treba mi jedna informacija. Naime danas mi je 5.dan menstruacije. Kasnila je 11 dana . Prva 3 dana je bila kao i inace ,a vec zadnja dva dana krvi imam samo na papiru ali ne i na ulosku. 11.2 sam imala spolni odnos nezasticen. A zadnju 20.1. Sta mislite zasto li je takva menstruacija i da li je kojim slucajem doslo do trudnoce? Pod velikim sam stresom zadnjih par mjeseci. Hvala vam :)




Galicia -> RE: Menstruacija i dojenje (8.3.2018 17:34:12)

Idi doktoru.
Nismo baba Vanga.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]