RE: dr Senad Murtezić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


ElmaB -> RE: dr Senad Murtezić (5.9.2013 7:37:35)

Savršen, porodio me i sa prvom curicom i sa blizancima. I sestra je moja kod njega išla, ma izuzetan stručnjak, a i dobar čovjek. Sve svoje prijateljice njemu preporučujem i sutra kada bih opet rađala samo bih kod njega išla.




snjeguljicaa -> RE: dr Senad Murtezić (27.9.2013 14:47:23)

Znali neko od zena kada tacno doktor dolazi sa godisnjeg?




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (28.9.2013 17:04:33)

snjeguljicaa...meni je rekao da mu se javim za pregled prva sedmica u oktobru, vjerovatno se tad vraca sa godisnjeg :)




Amyla -> RE: dr Senad Murtezić (28.9.2013 17:17:21)

dr. se vraca 1.10. samo ne znam kad tacno ce biti na klinici [sm=smiley1.gif]




snjeguljicaa -> RE: dr Senad Murtezić (28.9.2013 21:00:22)

Hvala vam drage moje ako se do tad moj princ ne dode, hvala jos jednom[sm=smiley1.gif]




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (30.9.2013 14:58:39)

Doktor je dezurni 02.10 :)




Nur! -> RE: dr Senad Murtezić (6.2.2014 21:22:13)

Pozdrav trudnice :)

Da li neko mozda zna radi li doktor sutra?
Hvala :)




ddiddi -> RE: dr Senad Murtezić (8.7.2014 22:15:17)

Sa punim pravom mogu reći da je NAJSTRUČNIJI ILI BAREM JEDAN OD NAJSTRUČNIJIH GINEKOLOGA U BIH!

Prvi pregled me je uplašio brzinskim pregledom koji je trajao 2 min i tada sam mislila "Bože dragi, da li je on išta i pogledao?". Međutim, on je u tom brzinskom pregledu pregledao sve najvažnije stvari i odmah mi je prepoznao miome- koji npr. neki doktori nisu ni primjetili a neki jesu ali tek nakon 5-6 pregleda.

Vodio mi je cijelu trudnoću i porodio me. Mnogo sam zahvalna i njemu a i Bogu dragom pa je sve prošlo u savršenom redu. On je bio korektan, direktan, stručan, nasmijan i zbog toga sam, nakon poroda, nastavila ići njemu na kontrolne preglede.

Prijatno me iznenadio kada sam ga pitala da mu odem privatno u kliniku jer me je smaralo čekanje satima na pregled. On je tada rekao " Ma nemojte, što ćete to raditi. Davati džabe 50 KM kad Vas mogu ovdje pregledati. Možete doći u dežuru i manje čekati.

On je porodio i vodio trudnoće mnogih mojih poznanica i ni od kog nisam čula loše iskustvo ni mišljenje.

Ono što treba spomenuti da ne treba vjerovati ni svim ženama koje daju savjete o doktorima, treba provjeriti mišljenje većine. Sa mnogm se porađala istovremeno žena u sali i porodile smo se u par minuta. Tretman je bio identičan i ja sam bila prezadovoljna i doktorom a i sestrama jer su nam se stvarno "potrefile" fine ženice ali kasnije kad sam čula njenu priču- ispade svi su oni mesari i niko joj ne valja.




bambi1 -> RE: dr Senad Murtezić (29.7.2014 10:22:21)


IZVORNA PORUKA: ddiddi

Sa punim pravom mogu reći da je NAJSTRUČNIJI ILI BAREM JEDAN OD NAJSTRUČNIJIH GINEKOLOGA U BIH!

Prvi pregled me je uplašio brzinskim pregledom koji je trajao 2 min i tada sam mislila "Bože dragi, da li je on išta i pogledao?". Međutim, on je u tom brzinskom pregledu pregledao sve najvažnije stvari i odmah mi je prepoznao miome- koji npr. neki doktori nisu ni primjetili a neki jesu ali tek nakon 5-6 pregleda.

Vodio mi je cijelu trudnoću i porodio me. Mnogo sam zahvalna i njemu a i Bogu dragom pa je sve prošlo u savršenom redu. On je bio korektan, direktan, stručan, nasmijan i zbog toga sam, nakon poroda, nastavila ići njemu na kontrolne preglede.

Prijatno me iznenadio kada sam ga pitala da mu odem privatno u kliniku jer me je smaralo čekanje satima na pregled. On je tada rekao " Ma nemojte, što ćete to raditi. Davati džabe 50 KM kad Vas mogu ovdje pregledati. Možete doći u dežuru i manje čekati.

On je porodio i vodio trudnoće mnogih mojih poznanica i ni od kog nisam čula loše iskustvo ni mišljenje.

Ono što treba spomenuti da ne treba vjerovati ni svim ženama koje daju savjete o doktorima, treba provjeriti mišljenje većine. Sa mnogm se porađala istovremeno žena u sali i porodile smo se u par minuta. Tretman je bio identičan i ja sam bila prezadovoljna i doktorom a i sestrama jer su nam se stvarno "potrefile" fine ženice ali kasnije kad sam čula njenu priču- ispade svi su oni mesari i niko joj ne valja.



A gdje doktor radi privatno?




Berna3 -> RE: dr Senad Murtezić (13.5.2015 14:47:38)

kako radi treći carski rez




rose -> RE: dr Senad Murtezić (13.5.2015 19:15:14)

koliko ja znam radi u bosanesu...ali bosnes se uglavnom bavi hirurgijom i slicno...ja sam tamo radila kiretazu prve neuspjesne trudnoce...pod opstom anestezijom...dr. dosao, malo porazgovarali i onda su me uspavali jer sam htjela opstu...uradio je dobro jer nisam ni krvarila poslije i brzo sam se oporavila...i 9 mjeseci kasnije, eto bebe opet [sm=smiley1.gif] ukoliko izaberem gak za porod, ici cu kod njega jer moja dr. sa njim dobro saadjuje




Berna3 -> RE: dr Senad Murtezić (14.5.2015 12:53:21)

hvala ti na odgovoru al naručena sam danas kod dr murtezića u 15 h na jezeru,pa ću s njim porazgovarati koliki je rizik i sl pozzz svim trudnicama[sm=bravo.gif]




Rimljankaa -> RE: dr Senad Murtezić (10.12.2015 16:35:15)

Zna li neko kojem doktoru doktor Murtezić ostavlja svoje pacijente kad ide na godišnji?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]