Dojenje i proliv (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


Nana_Ze -> Dojenje i proliv (27.12.2008 10:45:43)

Evo vec drugi dan muku mucim s prolivom. Imala sam noc prije toga groznicu i temperaturu, popila paracetamol i mislila sam da je proliv od toga i da ce brzo proci...Beba je nastavila dojiti, ali jutros sam primijetila da je i njoj stolica rjeđa. Inace stomak me uopste ne boli, a i beba je vesela i razigrana. Da li smijem popiti neku tabletu za prestanak proliva, citavo jutro sam na relaciji prema toaletu:).




triplemama -> RE: Dojenje i proliv (27.12.2008 12:28:24)

Ja sam popila Linex(2 tbl.) dali mi doktori pedijatri kada sam bila sa Emirom (tada 1 mj) u bolnici on dojio.
Ako su mi oni dali sigurno smiješ a znali su da dojim i baš su za dojenje.




rozi -> RE: Dojenje i proliv (27.12.2008 14:10:03)

Ja sam pila Enterofuril, na njemu pise da se smije koristiit kada se doji. To sam i ranije koristila , jer mi godi, prodje mi od jedne tablete.




Anoniman -> RE: Dojenje i proliv (27.12.2008 14:14:08)

uzmi prolife, za reguliranje crijevne flore, po mogucnosti ampule, na prazan stomak, odmah prestaje.




mamyca -> RE: Dojenje i proliv (27.12.2008 15:30:51)


IZVORNA PORUKA: Shee

uzmi prolife, za reguliranje crijevne flore, po mogucnosti ampule, na prazan stomak, odmah prestaje.


Prolife sam i ja uzimala,strasno su dobre,odmah djeluju.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




bebbe RR -> RE: Dojenje i proliv (27.12.2008 17:35:37)

joj, zene, vi ste super. taman hocu da vas pitam sta i kako, kod ono vec i tema i odgovori ovdje. 




Nana_Ze -> RE: Dojenje i proliv (29.12.2008 15:20:56)

Evo mene, pijem prolife kako ste i rekle, svako jutro jednu ampulu na prazan stomak. Popila sam seldiar kapsule i proslo je..Hvala...
bebbe jesi li promijenila kontinent gdje si sad??




Mimi22 -> RE: Dojenje i proliv (29.12.2008 17:00:48)

Moj mali je imao proliv sa 3 mj posto su mu nicale zubici.Dali su mu SMECTA i odma je prestao.To moze piti i mama i beba i pogodno je jos od prvog dana zivota.




Stranica: [1]