RE: Oprema za novorođenče (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


LieToMe RR -> RE: Oprema za novorođenče (18.6.2015 8:21:07)

Da i ja dam svoj skromni doprinos [sm=smiley1.gif]
prvo [sm=bravo.gif] za podizanje teme a da onda krenem redom:

Mi smo krupno/kabasto (s obzirom da smo tad ocekivali prvu bebu pa nista nismo imali a nismo ni od koga mogli nesto posuditi ili dobiti) odlucili investirati u kvalitetno jer smo znali da se necemo zadrzati samo na jednom djetetu pa smo se odlucili za kolica 3u1, hranilicu, kadicu, lezaljku/ljulju za baby centar, imali smo i neki dobar popust jer se drugarica porodila na jezeru i dobila neku cestitku uz koju smo cini mi se imali bas neko lijepo snizenje 15 ili 20% tako da smo super prosli. Kod njih uzeli i izdajalicu onu rucnu aventovu, flasice i cuclu (mada nam flasice i cucle nisu trebale nikad ih malena nije korstila).

Sto se tice garderobice brat i mm su dosta putovali vani pa su u h&m i c&a nalazili super stvari na snizenjima (tipa ono 3 za cijenu jednog donje dijelove trenerki, majicice i tako to). Bodije, dekice, peskirice, vrecicu za spavanje, posteljinu, tetra pelene...ma pravo puno stvari smo uzeli u Amku na Mojmilu (pcelica maja) super su kvalitetni, dobar pamuk, boje postojane sve se moze otkuhavati a i cijene su im povoljnije nego bilo gdje drugo. Tako da je najvise te garderobice u prvim mjesecima kupljeno tamo. Mada sam znala pcelicu maju kupovati i u Merkatoru na socijalnom (skupljala bodove na piki [sm=smiley36.gif]) ili ako skupimo onaj neki prag ona potropsimo na nju. Bodije na bretele smo uzimali u fisu (njihov proizvod) pravo su fini a jeftini samo sto se brzo rasprodaju. Takodjer smo nekad davno u lukavicu u tomu u nekoj radnjici u prizemlju kupili nekih lijepih stvarcica (neka firma iz BiH je proizvodjac) a isto su bili povoljni...
Kasnije smo kad je porasla hvatali snizenja u Lindexu (tu smo uzimali gacice, pidjame jednodjelne, haljinice), u baby centru, Okaidiju... kako gdje sta izleti...

Sad za drugo imamo sve od kabastog jedino cemo promijeni navlaku za ljulju i kupiti novu podlogu za presvlacenje a od garderobice imamo vecinu, eventulano dokupiti koji manji bodi, peskire i dekice... cisto da i druga beba ima nesto novo i svoje [sm=smiley1.gif]

E da neke djidje smo kupovali i u baby saurusu (prodavnica je u merkatoru/konzumu na socijalnom) tu smo kupovali sesirice, trakice, kupili joj i ponco za plazu sa kapuljom od frotira (koji sam uredno zaboravila ponijeti ove godine na ljetovanje [sm=smiley36.gif]).
Eto , nadam se da sam bar malo pomogla.




pandica -> RE: Oprema za novorođenče (18.6.2015 8:41:45)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




LieToMe RR -> RE: Oprema za novorođenče (18.6.2015 9:12:08)

zaboravih jos napisati da u waikikiju bude super stvarcica narocito kad su snizenja. u interexu na socijalnom ima oviesse outlet i tu ima super povoljnih stvari (narocito za novorodjendac i za djecicu do 8 godina, bas veliki izbor garderobe i vazda po nekom snizenju), i na socijalnom u onom nizu radnji poslije ovjere knjizica [sm=smiley36.gif] imaju dvije prodavnice djecije opreme... tu se isto zna pronaci svega i svacega po pravo lijepim cijenama.




tičerica -> RE: Oprema za novorođenče (28.8.2015 16:53:51)

Da li je neko u toku gdje se u Tz mogu kupiti kvalitetne svedske pelene ili tzv. trokuti za povijanje?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]