RE: Teta za čišćenje ? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


BUBAMAJIĆKA -> RE: Teta za čišćenje ? (25.5.2013 18:20:14)

tete(dvije) čiste samo vikendom ....




koka i po -> RE: Teta za čišćenje ? (25.5.2013 18:37:11)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

kanim se javiti danima da vam ponudim svoju pomoc rado bih radila ali odustala sam iz razloga jer vecina zena trazi i onda kad im se javis na pp svaka nadje izgovor joj mila izvini itd... tako da imala sam milion puta dobre namjere zelela pomoci cak i minimalno zaraditi samo koliko da kiriju platim, medjutim kad god sam se na pp javila odredjenim forumasicama dobila bi odbijanje tako da odustajem i ako to nije mojo struka casno i posteno ne stidim se bilo kojeg posla ne samo kao teta za ciscenje javljala sam se i kao teta cuvalica svima se zuri svi traze a kad mi se javis da radis nadje se izgovor onda mi nije jasno zasto javno pisu trazim a na pp ne treba hvala [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]Dusa moja vrijedna i postena.




respekt zeno[sm=smiley32.gif]
rado bih ti se pridruzila[sm=smiley2.gif]
svaka ti cast[sm=smiley20.gif]




babi -> RE: Teta za čišćenje ? (27.6.2013 14:31:46)

Molim sve drage forumašice da mi pomognu, potrebna mi je teta za povremenu pomoć u kući ali da je provjereno molim vas. Ako iko ima ikakvu preporuku pošaljite mi kontakt podatke i hvala vam puno svima.




malenaa -> RE: Teta za čišćenje ? (3.7.2013 8:46:13)

Ima li neko hitno broj neke pouzdane zene za ciscenje? Treba mi za sutra? Unaprijed hvala




medina66 -> RE: Teta za čišćenje ? (24.8.2013 8:24:12)

nema se para za te luksuze




malenaa -> RE: Teta za čišćenje ? (30.8.2013 14:27:10)

Preporuka za tetu za ciscenje???? Treba mi za sutra ili ovih dana ... nikak da nadjem pravu zenicu nakon moje :(




Hanady RR -> RE: Teta za čišćenje ? (30.8.2013 14:30:11)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Preporuka za tetu za ciscenje???? Treba mi za sutra ili ovih dana ... nikak da nadjem pravu zenicu nakon moje :(


imam ja divnu tetu :)
hoćeš broj :)




amdi -> RE: Teta za čišćenje ? (30.8.2013 14:45:55)

hoću ja [sm=smiley36.gif]
možel' na pp? Dugo tražim tetu, nikako da budem zadovoljna kako urade




bambi1 -> RE: Teta za čišćenje ? (2.9.2013 13:36:56)

i meni treba teta za ciscenje, da mi dolazi jednom sedmicno da ocisti stan i ispegla. ako imate nekog za preporuciti javiteeee [sm=smiley1.gif]




enno -> RE: Teta za čišćenje ? (6.11.2013 16:29:57)

Neki dan sam pozvala jednu tetu ( preporuka od drugarice ), cistila je stan 60 m2 i naplatila 50 km. Tražila sam od nje generalno ciscenje, ali meni se cini samo sam bez veze nju zvala. Morala sam još cistiti negdje . Veli ona da ima firmu za ciscenje ali nigdje veze..mogla sam za te pare dobiti bolji rezultat.




jaca89 -> RE: Teta za čišćenje ? (1.12.2013 23:39:20)

molim vas ako je nekome potrebno ili znate nekoga kome treba zena za ciscenje kancelarije ili stana,ili pomoc starijoj osobi da mi se javi,zena je odgovorna i postena ,ima 57 godina, na podrucju tuzle,hvala [sm=smiley1.gif]




edinakenjar -> RE: Teta za čišćenje ? (23.1.2014 13:33:41)

ČISTIM STANOVE, KUĆE
STANUJEM U STAROM GRADU
SAT ČIŠĆENJA 3,5 KM, A UKOLIKO STE DALJE OD BAŠČARŠIJE 4 KM PO SATU

PEDANTNA SAM OSOBA, A PRIJE SVEGA POŠTENA

INAČE SAM VSS,TRENUTNO NEZAPOSLENA,

MAJKA 3 ODRASLE DJECE

TE. 065 681 642




malenaa -> RE: Teta za čišćenje ? (14.2.2014 12:24:03)

DRAGE MOJE... od srca preporuka za tetu koja je pocela kod.mene da radi. Zadnjih mjesec dana dolazi mi dva puta sedmicno, od marta tj kad se porodim svaki dan ce biti tu. Prije svega Jedna mlada (31god) sposobna, vrijedna i odgojena osoba... toliko pedantna da zaista nema.covjek zamjerke. Do sada su mi radile zenice neke i dugo vremena ali za ovu def mogu preporuciti svima cak zbog toga sto joj je nuzda da zaradi za svoju djecu rekla sam kad ima negdje da cisti od mene alobodan dan dobije. Eto... ako kome treba vrlo rado cu vas spojiti :)




almule -> RE: Teta za čišćenje ? (22.3.2014 11:28:27)

draga,
posalji mi kontakt te zene. zaduzices me pravo za uslugu.




lana32 -> RE: Teta za čišćenje ? (23.3.2014 12:39:35)

I meni molim te pošalji br mobitela tete za čišćenje na pp . Hvala unaprijed




veeseelaa -> RE: Teta za čišćenje ? (23.3.2014 12:48:41)


IZVORNA PORUKA: medina66

nema se para za te luksuze



taman tako [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Teta za čišćenje ? (23.3.2014 13:27:12)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: medina66

nema se para za te luksuze



taman tako [sm=smiley36.gif]

Kako ko[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Teta za čišćenje ? (19.6.2014 11:31:42)

Jel ima neko preporuku za neku finu tetu da ocisti stan poslije renoviranja'




11ishak -> RE: Teta za čišćenje ? (24.6.2014 10:45:42)

Molim za broj telefona firme koju je preporucila hanabanana za čišćenje stana.




11ishak -> RE: Teta za čišćenje ? (24.6.2014 11:45:24)

zar niko nema broj ili naziv firme?




Marien -> RE: Teta za čišćenje ? (28.9.2014 21:10:46)

Drage moje,

meni treba preporuka za tetu koja bi peglala jednom sedmicno ili jednom u dvije sedmice i malo odrzavala prilicno urednu kucu [sm=smiley1.gif]
Molim sve koje imaju nekoga za preporuciti da mi jave.




Sukica -> RE: Teta za čišćenje ? (11.10.2014 14:18:42)

Lijep pozdrav,
Ako je nekome potrebna djevojka za odrzavanje higijene stana,peglanje i sl., a ocekuje pedantnost,organizovanost i brz rad, neka me kontaktira na br. 061/191-026 Suada
(zavrsila fakultet, ali nazalost bez zaposlenja)




bejbibi -> RE: Teta za čišćenje ? (31.10.2014 14:29:26)

Zdravo zene. Zanima me ima li koja iz bihaca da zna nrku zenu za ciscenje. Treba mi sad za vikend za generalku. Ja nazalost ne mogu sama jer imam rizicnu trudnocu. Molim broj ako ima neka.

Hvala




scarlett -> RE: Teta za čišćenje ? (18.11.2014 11:24:52)

Pisala sam malenoj, pošto je nahvalila svoju tetu, ali ne znam kada će vidjeti PP, a meni se malo žuri, jer ovih dana selim, pa mi treba pomoć, jer sam u 4 mjesecu, inače bih ja to sama. Zato mi treba provjerena i pedantna teta. Ako još neko ima preporuku, javlite mi se pliz ovdje ili na PP [sm=smiley1.gif]




scarlett -> RE: Teta za čišćenje ? (23.11.2014 15:43:24)


IZVORNA PORUKA: scarlett

Pisala sam malenoj, pošto je nahvalila svoju tetu, ali ne znam kada će vidjeti PP, a meni se malo žuri, jer ovih dana selim, pa mi treba pomoć, jer sam u 4 mjesecu, inače bih ja to sama. Zato mi treba provjerena i pedantna teta. Ako još neko ima preporuku, javlite mi se pliz ovdje ili na PP [sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>