RE: dr Zildžo Eskić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


scarlett -> RE: dr Zildžo Eskić (14.10.2013 2:08:23)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

auuuu pa taj dr djeluje baš smoreno, valjda gdje je pred penzijom
jednom sam se srela s njim, dao m je uputnicu za GAk, bio je ljubazan.... no samo smo izmijenili par rečenica


Eto, bio je ljubazan, pade mi misija u vodu. [sm=smiley36.gif]




malefiz -> RE: dr Zildžo Eskić (10.2.2014 19:43:11)

Ja sam hvala bogu samo po veliku uputnicu pred porod isla kod njega jer me je vodila dr.Dizdarevic (krasna zena-prezadovoljna bila sa njom).Ja kad sam izasla iz njegove ordinacije rekla sam muzu (NAGLAS-jer su ostala otvorena vrata) da nikada u zivotu nisam vidjela nekulturnijeg i neotesanijeg seljacine nego tog doktora...pa ni persiranja,ni pozdraviti se,prica samnom kao da sam ja neka stoka koju treba po livadi usmjeriti a da ne pricam koliko galami kad govori da ga kompletno odjeljenje cuje...i on ce meni kao sta ce ti sad uputnica imas jos mjesec do poroda...ama rekoh ja vas nisam pitala za misljenje vec sam samo dosla da mi to napiset_e jer to moram dobiti u svom domu zdravlja inace mi sigurno nebi naumpalo da se zamaram sa vama...na sta je digao nos strasno a tek medicinska sestra...10 puta sam joj ponovila prezime koje se sastoji od 7 slova a eto dovoljno je pismena da to 10 puta i pogrijesi a ni kod nje persiranja ni kulture ma nula, zna samo jako drsko odgovarati i praviti se budala sta god je covjek pita..tacno kao da dodjes u neku olupinu od ambulante u sumi gdje se medo i vuk srecu pa taman tako se i on ponasa..elem ni pod zivu glavu niko kod njega....katastrofa od covjeka ...ja se samo pitam ko ga postavi za doktora i zasto to uopste radi kad mu je ocito sve mrsko...




Merylin -> RE: dr Zildžo Eskić (10.2.2014 20:11:39)

Na radost ženskog roda, taj mesar je otišao u penziju. Sad su na odjeljenju dr. Lokmić i dr. Lačević[sm=smiley1.gif]




malefiz -> RE: dr Zildžo Eskić (11.2.2014 8:07:48)

hvala bogu pa je tako...ne ponovio se takav budalas vise ;)




Amerlina -> RE: dr Zildžo Eskić (11.2.2014 8:50:12)

Ja sam dva dana prije nego što će doktor otići u penziju bila na pregledu kod njega, prvi put.

S obzirom da je dr. Lokmic odlazila na odmor, proslijedila me dr. Zildži na UZ i mjerenje nuhalnog nabora.

Iako je taj dan radio ambulantno, upalio je UZ aparat zbog mene i izmjerio NN i sve mjere bebice.
Na kraju je okrenuo monitor i ljubazno mi pokazao bebine rukice, nogice...Bio je bas pristojan i "normalan".

Možda je bio ljubazan zbog toga što odlazi u penziju, ne znam.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]