RE: Tetovaza i pirsing... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Anoniman -> RE: Tetovaza i pirsing... (30.10.2011 19:31:51)

ne cekam dobila sam zeleno  svjetlo,  ali mi nesto spnu u uho da  vidim sta ako se doji...Sutra cu da nazovem hecima,da priupitam....

Prva tetovaza  ce biti featherstar ili nasa petokraka  vjerovatno na ramenu jer planiram jos jednu imalo  vecu pa sve zavisi kako  ce se slagati...Za drugu ce trebati  mnogo vise tinte[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Nunichi -> RE: Tetovaza i pirsing... (8.12.2011 19:51:23)

Sta bi Marina? Jel pala prva? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




MicoTico -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:28:40)

Pa imamo i ovu temu[sm=bravo.gif]


Ja obožavam tetovaže. Imam jednu u donjem dijelu stomaka.
Planirala sam jednu i na leđima, malo veću. Dugo sam htjela jedan simbol i onda vidim neki dan ovu sliku i predomislim se
[img]http://www4.slikomat.com/13/0213/upa-image1.jpg[/img]

i skontam , što da budem kliše[sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:36:29)

koja od ovih MT?
ja imam ružu oko članka na desnoj nozi i veliki tribal na dnu leđa[sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:40:43)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

koja od ovih MT?
ja imam ružu oko članka na desnoj nozi i veliki tribal na dnu leđa[sm=smiley1.gif]

Imam infinity s početnim slovima moje djece.
A htjela sam dreamcatcher s čipkom. Ali sad neću[sm=jezicek.gif]

Malo sam gledala one mandala simbole, pa tražim pravi za sebe.




MicoTico -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:43:14)

Inače, mm i ja smo veliki ljubitelji tetovaža. On ima jedan veći tribal na ramenu i sad planira uraditi neki cover ili izvesti nešto iz nje, da je malo "osavremeni".





ladyblue RR -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:47:21)

i ja volim tetovaže. i to velike. one male su mi bez veze.




AnLu -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:55:19)

Ja odavno se kanim da uradim drugu. Jednu imam vec 11-12 godina. Nisam se ni jednog trenutka pokajala




Visnja RR -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 19:56:33)

i ja ih volim...al šipak...dr mi rekao prije 15 g da ce me katapultirati iz ordinacije [sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 20:00:04)

Meni su cool tetovaze BoZe Vrece.
Mozda bih se i tetovirala. Nasla bih sta. Ima par stvarcica koje mi se svidjaju. Ali nemam mjesto pogodno. Za svako mjesto nadjem neki izgovor.

Stavite slike svojih da vidimo.




ladyblue RR -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 20:02:12)

moje tetovaže su 20 godina stare.
tribal je takav kakav je i bio a ova na nozi se mora osvježiti....već su joj boje malo izblijedile iako je još uvijek lijepa.




AnLu -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 20:09:36)

Ja svoju samo na ogledalu vidim. Nekad i zaboravim da je imam




Chilli -> RE: Tetovaza i pirsing... (13.2.2016 20:44:03)

Ja sam se tetovirala dok sam dojila. Tinta ne ide toliko duboko pod kozu da bi se lucila u mlijeko. Jedino da se kolicina smanji ako te previse boli.
Imam ja to pero na ramenu :)




bejbibi -> RE: Tetovaza i pirsing... (21.3.2018 12:25:29)

Evo da malo aktiviramo temu :)
Imam pitanje za pirsing na uhu ...prije 3 mj sam probusila lijevo uho (znaci sad imam dvije rupice ) al me jos uvijek boli [sm=smiley13.gif] znaci ako malo zakacim il me djeca slucajno zakace odmah se zagnoji i izadje neka prljava krv[sm=zmeden.gif]
Tad saperem fizioloskom i naredni dan bude ok
Al sam vec mislila dosad cu moc zamijeniti nausnicu jer jos uvijk imam onu sterilnu sto mi ke probusila ...sta mi je ciniti ??? Hoce li ikad fino zacijeliti i da ne boli il ce ovako stalno biti [sm=smiley13.gif] ne bih voljela da moram skinut nausnicu i nikad vise ne stavim[sm=smiley13.gif] kad sam vec skupila hrabrosti da probusim onda bih voljela da tako i ostane :)
Molim savjet kakav kako da brze ovo postane normala




bejbibi -> RE: Tetovaza i pirsing... (29.3.2018 10:36:07)

Ah pa niko da odg[sm=smiley13.gif]
Ja sam ipak nasla rjesenje..sapiranje fizioloskom il spricanje octenisepta ....zasad je ok al vidjet cemo hoce li tako ostati




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]